چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 137,189 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا سایت از دسترس خارج شد؟!

ذکر مصیبت اتفاقات پیشین ... شرمنده عزیزان شدیم


دوستان عزیز لازم دانستیم تا شما مخاطبین و کاربران محترم را از آخرین وضعیت مشکل سایت طی دو روز اخیر باخبر سازیم.

متن زیر پاسخ سروری می باشد که بر روی آن قرار داریم که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
-------------------
همانطور که مستحضر هستید سرورهای ویندوز در دیتاسنتری در ایالت آلبانی آمریکا پشتیبانی میگردند و حدود دو سالی میباشد که ما بدون هیچ مشکلی (البته ما هیچ هویتی از ایرانی بودن در این دیتاسنتر نداریم و همه کارها از طریق واسط کانادایی شرکت انجام میپذیرد) فعالیت مینماییم .

متاسفانه طی تحریمات شدید تر و فشارهایی که دولت امریکا طی روزهای اخیر به دیتاسنترهای امریکا اورده است امشب 29 ام آذرماه 90 یک اتفاق ناگوار رخ داد و دیتاسنتر امریکایی اخطار شدید اللحنی در مورد دامنه های با پسوند .IR به ما دادند و ما را ملزم دانستند که در کمتر از 24 ساعت تمام دامنه های با پسوند .IR پشتیبانی شده در سرورهای ویندوز را قطع کنیم ( درغیر اینصورت تمام سرورها بصورت کامل قطع خواهند شد!!) و ما نیز ناگزیر گشتیم که طی 12 ساعت این کار را انجام دهیم و دامنه هایی که پسوند .IR هستند دیگر نباید روی سرورهای ویندوز وصل باشند وگر نه خدای نکرده احتمال دارد که تحریم کلی سرور صورت گیرد .سریعا در این مورد چاره ای اندیشیدیم و ناگزیر به سفارش فوری سرورهایی در دیتاسنتر اروپایی طرف قرارداد خود شدیم ولی متاسفانه تا حاضر شدن سرور جدید و انتقال سایتها و فعال سازی مجدد دامنه های با پسوند .IR این امکان هست که تا حدود 4 الی 5 روزدامنه های .IR از دسترسی به سرور محروم بمانند . ولی ما بصورت شبانه روزی در تلاش هستیم که این زمان هر چه کمتر گردد .لذا مشتریانی که از چندین دامنه در سرویس هاست خود استفاده میکنند یعنی دامنه هایی با پسوند .Com هم به سرویس خود وصل دارند میتوانند از دامنه .com خود فعلا بهره ببرند و اگر هم مشتری ای برای این چند روز نیاز ضروری دارد که سایتش با پسوند دیگری بالا باشد میتواند یک دامنه .com سفارش دهد و پرداخت نمایید و در پایانه پشتیبانی اعلام نموده تا سریعا برایش به هاست ایشان متصل نماییم .بسیار ناراحت هستم که خبر بالا را خدمت شما عرض کردم ولی متاسفانه تحریمات در کنار افزایش بی رویه نرخ دلار که فشار بسیاری را به ما اورده ما را نیز اسیر خود کرده و عرصه را برای خدمت رسانی ما به شما کمی دشوار کرده است که به امید خدا با تدابیر جدید به دنبال راه حل های بهتر برای خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.


از صبر و تامل شما سپاسگذاریم.
----------------------------------
در پایان اعلام می کنم از شما دوستان عزیز که در همه حال موجب دلگرمی ما بوده اید کمال تشکر را داریم و عذر خواهی مارا بابت این 4.5 روز به بزرگی خود بپذیرید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 20:26 گفت:

ممنون آرمان جان/مخصی

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:03 گفت:

فقط یه نکته، لینک پیش بینی بازی حذف شده.

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 09:54 گفت:

رئیس آرمان خسته نباشی، بابت همه زحماتی که میکشی. بابت خون دلایی که توی این چند روز کشیدین (البته روی سخنم با همه کسایی که برای سایت زحمت می کشن). امیدوارم که از این مشکلات کمتر داشته باشیم. توی این چند روز واقعا خیلی سر درگم بودم. بس که عادت کرده بودم هر روز به سایت سر بزنیم و خبرای تیمو از اینجا بگیرم.

sam baygan در 5/10/1390 | 23:43 گفت:

خوشحالم دوباره سایت شروع به کار کرده.اتفاقی بود که برا هر سایتی میتونست بیوفته ولی همچین سایتی با این تعداد کاربر فعال اگه چند روز قطع باشه کلی ضربه میخوره.الان اکثر هوادارا و کاربرا نسبت به سایت با این مشکلاتش دلسرد شدن.البته مشکلات سایت زیاده.اگه این موردو بذاریم کنار مسئول دیر آپدیت شدن،نرسیدن به موقع اخبار،بار فنی کم سایت،حضور نداشتن تو بحث ها، ... شما هستین.امیدوارم با رفع این مشکلات یه سایت مرجع و با بار فنی بالا رو ببینیم...
ممنون از شما.

علی قاسمی در 5/10/1390 | 22:16 گفت:

آقا آرمان دمت گرم
خسته نباشی

این موضوع باعث شد دسترسیت به اینترنت بیشتر بشه :)

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 22:14 گفت:

saed jan mail bede

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:10 گفت:

دمتون گرم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:06 گفت:

مرسی آرمان
کلا این سایت اینقدر خوبه که واقعا همه رو درگیر کرده
راستی این سعید میلانی ما هم خودشو کشت جوابشو بده بابا بنده خدا رو!

Saeed Milani در 5/10/1390 | 17:27 گفت:

سلام خوشحالم که درست شد ، آرمان جان برای بار چندم ازتون سوال می کنم ، چجوری میتونم همکاری کنم با سایت در زمینه ترجمه اخبار از سایت های معتبر ، با توجه به مشغله هایی که دارید و بارها گفتید ، اگه پروفایلم رو چک کنید چندتا خبر ترجمه شده برای بچه ها گداشتم که یا فرداش یا پس فرداش تازه رو سایت اومده ( فقط از روی علاقه )

آرمان امیراحمدی در 5/10/1390 | 15:20 گفت:

بله حل شده سرور جا به جا شده ....

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشیدمشکل حل شد؟

morteza در 5/10/1390 | 14:41 گفت:

کم بدبختی داریم اینم روش

رضاشاماخ چوک بندر در 5/10/1390 | 14:36 گفت:

آقاآرمان الان مشکل شد؟دیگه سایت خراب نمیشه؟