ونگر سالیانه 240 هزار پاند خرج کرده !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 137,177 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر سالیانه 240 هزار پاند خرج کرده !

حساب کتاب هزینه های آرسن ونگر از روز ورودش !آرسن ونگر در 16 سال حضور در آرسنال در مجموع به طور خالص 3.8 میلیون پوند برای خرید بازیکن خرج کرده !!!!

که با تقسیم بر 16 سال میشه به طور میانگین هر فصل فقط 239 هزار پوند !!!!!

ولی با این حساب توی این 16 سال هر سال مدعی قهرمانی بوده و نماینده ثابت انگلیس توی لیگ قهرمانان بوده .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد کشوری در 20/12/1390 | 20:48 گفت:

حالا منم یه آمار میدم. فرض کنیم ونگر 200 میلیون توی این 16 سال بیشتر خرج کرده بود. با اینکار به متوسط 12.7 در هر سال میرسید و بالاتر از فرگوسن و جرارد هولیه قرار می گرفت. این 200 میلیون یعنی سالانه 12.5 میلیون دلار بیشتر که در مقایسه با درامد سالانه ی 300 میلیونی آرسنال عددی نیست. حالا اگه ما 200 میلیون بیشتر خرج کرده بودیم، توی این 16 سال حداقل 2 تا قهرمانی اروپا نداشتیم؟ حداقل 4 بار بیشتر لیگ رو فتح نکرده بودیم. جام در جام اروپا یا جام باشگاه های جهان چطور؟ جام حذفی و اتحادیه ی بیشتر، طرفدار و بلیط فروشی بیشتر، حق اسپانسر بالاتر، تبلیغات بیشتر، فروش بیشتر محصولات، ارزش بالاتر سهام، ....
فکر کنم درامد چیزایی که گفتم خیلی بیشتر از 200 میلیون شد. افتخاراتش هم پیشکش!!!

ناصر در 20/12/1390 | 20:14 گفت:

بیخودی نیست بهش میگن پروفسور!!!

Lotfali khan zand در 20/12/1390 | 18:28 گفت:

کلی حال اومدم من یکی. دمت گرم آرمان جان، بچه ها نگا کنید اینو بش میگن بلاگ درست و حسابی

hesam در 20/12/1390 | 18:16 گفت:

اورتونم از ما بيشتر خرج كرده!!!!الكي نيست مالكا نميخوان ونگر بره!

محمد حسینی در 20/12/1390 | 17:50 گفت:

Kare bozorgi karde raeis
Nadide gereftanesh door az ensafe

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:25 گفت:

متاسفانه مسئولای خیلی کثیفی داریم...

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:33 گفت:

با توجه به قرارداد کلاه بردارانه امیرتس فلایتس باید بگم خوب بوده این عملکرد

سیتی و چلسی هم اون بالا رو قرق کرددن :) اصلا دوست ندارم با اون روش قهرمان بشیم :(

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 16:17 گفت:

جالبه تو جدول خرج کردن 20 هستیم ولی تو جدول لیگ برتر 4م ودر اینده نچندان دور 3 م هستیم!!!!!!!!!!!!

پويان در 20/12/1390 | 15:52 گفت:

جوادجون اين رقم خالصه.خريدها منهاى فروش ها.اين مرد خيلى بزرگه.ونگر و ميگم.

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 15:36 گفت:

من که اعتقاد دارم ونگر بهترین و کم انتظارترین مربی دنیاست
مثلا مربی های ایرانو در نظر بگیرید چقدر ادعا میکنند که مشکل پول دارند در حالی که تیمهاشون هیچوقت مدعی نیستند وبر عکس تیم ونگر همیشه مدعی سه جام معتبر جهانه

ali jamshidi در 20/12/1390 | 15:19 گفت:

ویلاس چند تا بازیکن بزرگ مثل خوان ماتا خرید خوب

sepehr najafian در 20/12/1390 | 15:11 گفت:

ويلاس بواس تو 25 هفته اين همه خرج کرده ولي به هيچ جا نرسيدن

ایمان بهادران در 20/12/1390 | 15:04 گفت:

in sarfe joish be che drad tarfdara mikhore har sal bichare tar az par sal

جواد تی تی در 20/12/1390 | 14:59 گفت:

بله قانع شدم این جدول چند دقیقه پیش نبود !

جواد تی تی در 20/12/1390 | 14:48 گفت:

چه جوری میگین 3/8 ؟ فقط 14 میلیون برا آرشاوین داد بیستو چند میلیون برای ریس همین پودولسکی رو با 8-9 میلیون میخواد بخره این قدرها هم کم خرج نیست ! یعنی میخواید بگید پول خرید بازیکن ها رو از جای دیگه تامین می کنند و خودشون فقط چند صدهزار پوند روش میذارن ؟

محسن آزاده در 20/12/1390 | 14:32 گفت:

خوش برگشتی حمید جان :)
منتظرم که این هفته خبرایه تیم جوانان و رزرو رو خودت بزاری !!!

حمید فرازی در 20/12/1390 | 14:12 گفت:

نکته جالبش اینه که به جز مانچینی(که احتمالا آینده ای نخواهد داشت) هشت مربی پرخرج برکنار شدن و جالب تر این که بیشتر به چلسی و سیتی محدود بوده و هنوز ثباتی پیدا نکردن درحالی که ونگر و فرگوسن با وجود این همه سال و ثباتی که داشتم از کم خرج ترین مربیان لیگ بودن و همین موضوع هست که به سیستم سالم تیم افتخار میکنم.

محسن آزاده در 20/12/1390 | 13:19 گفت:

wow . . . واقعا جالب بود !!! واقعا باعث افتخاره . . . قسمت بالای جدول رو هم دقت کنین که چلسی و من سیتی اشغال کردن !!!
ولی فکر می کنم حالا وقتشه امسال دیگه یه کم دست به جیب بشیم و یه آرسنال مدعی بسازیم

ali jamshidi در 20/12/1390 | 13:07 گفت:

واقعاً سر آدم سوت می کشه. ایول دمش گرم

Farhad Rahbari در 20/12/1390 | 12:51 گفت:

مارک هیوز شورشو درآورده

احسان در 20/12/1390 | 12:49 گفت:

فک کنم تو این 6 سال اخر کمترم خرج کرده که جامی نتونسیم بگیریم !!!

ali jamshidi در 20/12/1390 | 12:46 گفت:

آقای مدیر دمت گرم استفاده کردیم. واقعاً ناچیزه واقعاً اقتصادی کار کرده. من میگم اسم باشگاه رو بردارن بذارن بانک آرسنال تموم شه بره دیگه. ما هم اوراق بخریم سودشو ببریم ;)