طرح جدید ، نظر بدید

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 130,406 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طرح جدید ، نظر بدید

طرح جدید ، نظرتون جیه ؟!

ببینیم میشه همگان رو راضی کرد :D
سعی کردم نظرات رو توش بگونجونم:D
اگه تایید بشه نمیدونم کی عملی میشه !!! اصلا قولی نمیدم !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 16/1/1391 | 20:22 گفت:

آرمان جان دستت درست
آقا حميدهم که اصل مطلب رو گفتن
دست همتون درد نکنه

amir reza در 16/1/1391 | 14:45 گفت:

عالیه آرمان جان مرسی

مهدی افسرده در 16/1/1391 | 13:14 گفت:

رنگ قرمزش کمه،نـــــــــــه؟

مصطفی کاظمی در 16/1/1391 | 13:06 گفت:

خسته نباشید،فکر کنم همه حرفا رو حمید زد دیگه.

JUGGLER 98 در 16/1/1391 | 03:13 گفت:

آرمان جان قبولت دارم توپ این طرحو بریز کاری به کسی نداشته باش سایت اصلیه

shervin در 16/1/1391 | 02:59 گفت:

راستی آرمان جان حالا که داری زحمت میکشی یه سایت واسه این انارفروشای بی خانمان:) راه بنداز که بتونن توش ور ور کنن و دست از سر ما آرسنالی ها بردارن اخه خداییش مثل قارچ همه جا هستن

حمید فرازی در 16/1/1391 | 02:37 گفت:

اول اینکه جا داره مجددا از زجمات کادر مدریت تشکر کنم اما دوستان نظرات خیلی خوبی دادن و منم تا حدود زیادی باهاشون موافقم:

نظر خودم اینه که خیلی خوبه قالب و رنگ بندی سایت به سایت رسمی باشگاه شبیه باشه و در مورد یه سری جزئیات هم در قسمت آموزش ها که در هایبوری گذاشتی نظراتمو گفتم و قرار شد فونت خبرا کوچیکتر بشه که هنوز عملی نشده :D

در مورد هدر سایت هم به نظرم بهتره از یه عکس خاطره انگیز استقاده کنیم مثل همون خواهرای دوقلویی که عکسشون رو واسه باشگاه فرستادیم یا عکس ونگر که مجسمه فروهر پسته و یا اصلا عکس خودت با رابین :D

اما مهم تر از ظاهر سایت به نظرم بهتره امکانات دیگه ای هم بهش اضافه بشه که مهم ترینش شاید همین ویرایش کامنت ها و اضافه کردن اسمایل و گزینه لایک و دیس لایک هست.به هرحال بازم خسته نباشید.

فرهاد در 16/1/1391 | 01:29 گفت:

خوبه

HOSSEIN در 16/1/1391 | 01:12 گفت:

عالیه از الآن که خیلی بهتر میشه

توپچی جنوب در 16/1/1391 | 01:06 گفت:

مرسی علی و ارمان......

آرمان امیراحمدی در 16/1/1391 | 00:50 گفت:

حق با علی است :D

علی ارشدی در 16/1/1391 | 00:38 گفت:

:دی
این جا موند از کامنت قبلی

علی ارشدی در 16/1/1391 | 00:38 گفت:

شهرام از فصل بعد راه می افته
ببخش که من جواب دادم

توپچی جنوب در 16/1/1391 | 00:37 گفت:

راستی ارمان قضیه این لیست دوستان چیه چرا تعداد دوستای من 0 هستش ول مال خودت 11 تا چه جوی میتونم اضاف کنم دوستام رو؟؟؟

آرمان امیراحمدی در 16/1/1391 | 00:28 گفت:

بچه ها مرسی
فکر کنم بزودی شروع کنم

در مورد پیش بینی ها حایی نرفته !! اطلاعات سالمه ، منوش نیست ...بزودی راه میافته

توپچی جنوب در 16/1/1391 | 00:27 گفت:

سایت خوبه به نظر من زیاد تغییر کلی نیاز نیست فقط کافیه بعضی جزئیات اضاف بشه ولی نباید چیزی غیر ارسنالی تو صفحه اول باشه با عکس کاپیتان با لباس هلند اون بالا مخالفم.

مرسی از زحماتت ارمان

علی ارشدی در 16/1/1391 | 00:22 گفت:

خیلی خوبه من که تایید می کنم و نظر 100×100 + خودمو از همین تریبون اعلام می کنم

آرمان جواد راست میگه: این رده بندی پیش بینی ها چی شدن؟؟؟؟؟ داشتم می رفتم صدر جدولش بابا

(Hooman sam (Dark metal در 16/1/1391 | 00:20 گفت:

عالیه دادا...
اما یه فکری واسه آرشیو پست ها هم بکنی بد نیست...
like like

milad foadiyan در 15/1/1391 | 23:32 گفت:

Be nazare man Ba in ke copy bardari mishe vali age beshe alie.
Pishapisham dasset dard Nakone.

morteza در 15/1/1391 | 23:22 گفت:

به نظر من اگه بشه یه قالب خوب از خودتون به وجود بیارین بهتره که بخواهیم از سایت اصلی کپی برداری کنید.یا می تونید از سایت اصلی الگو برداری کنید نه اینکه حتما همون رو بزارین.

javad sbo در 15/1/1391 | 23:12 گفت:

ارمان جان عالیه.من یه سوال همینجا بپرسم تا از دستمون در نرفتی..!!!
این رده بندی پیش بینی ها چی شدن؟؟؟؟؟؟

Roohollah Nazari در 15/1/1391 | 23:01 گفت:

خب اگه مث سایت اصلی بشه بهتره.لایک لایک!!!!!

ehs در 15/1/1391 | 22:57 گفت:

من كلا از اينكه هر چه بيشتر ظاهر سايت اصلي بشيم راضي ترم !!
با اينكه خودم طرفدار هلندم ولي به هر حال با عكس كاپيتان با اين لباش تو سايت ارسنال مخافم!just arsenal
دستت هم درد نكنه!

soroosh در 15/1/1391 | 22:25 گفت:

خوبه هر چند به قول خودت به این هم داشتیم عادت می کردیم :دی

مهران کاظمی در 15/1/1391 | 22:24 گفت:

خوبه، اگه نوشته هاش فارسی میشه که حرف نداره، به نظر من همه چیش عالیه، ترکیب بندی عناصری که میخوای به کار ببری به نظرم خیلی متعادله، مخصوصاً قسمت اخبار که کاملاً خودشو نشون میده، تو این ورژنی که الان داریم استفاده می کنیم همه عناصر سایت یه اهمیت رو دارن در صورتی که قسمت اخبار مهمتر از بقیه جاهاست، این مدلی که گذاشتی کاملاً اهمیتشو نشون میده، فقط بخشی که مربوط به بلاگاست خیلی کوچیکه که، فکر کنم این قسمتشم فقط مدله حتماً تو اصل کاری بزرگتر میشه، واقعاً خیلی زحمت می کشی دمت گرم

شاهين در 15/1/1391 | 22:22 گفت:

عالی میشه ....

محسن شعبانی در 15/1/1391 | 22:18 گفت:

خیلی متن داره/..... بسیار باید سادهتر شه

جواد تی تی در 15/1/1391 | 22:18 گفت:

خوبه من میگم رو ورژن سایت اصلی باشگاه کار کن هر جور اون شد تو هم همون جوریش بکن خود باشگاه هم مطمئنا طرح های خوبی رو پیاده می کنه

shervin در 15/1/1391 | 22:17 گفت:

ای جان آرمان اومد
ای جان سایت جدید
ای جان true blood
ای جان کیفیت ها
راستی به امید خدا یه بخش shervin news هم بهش اضافه میشه:)

مجتبی هانری در 15/1/1391 | 22:08 گفت:

خوبه،،ولی به نظرم قبلی هم خیلی خوب بود.

ramin kazemi در 15/1/1391 | 22:03 گفت:

خوب میشه نظر من مثبته.like like like

Keivan در 15/1/1391 | 22:02 گفت:

عــــــــــــــــــــــــــــــــــالیه

آرمان امیراحمدی در 15/1/1391 | 21:53 گفت:

نوشته هاش قارسی میشه بابا ! این عکس یه مدله فقط !

مهران کاظمی در 15/1/1391 | 21:30 گفت:

راستی دمت گرم با آواتارت، منم عاشق سریال True blood هستم

سید امین هاشمی در 15/1/1391 | 21:28 گفت:

اگه اینجوری شه،سایت از خارج از کشور عضو گیری میکنه ها

مهران کاظمی در 15/1/1391 | 21:28 گفت:

عکسه فکر کنم یه کم بزرگه، برای من که 3/4 از عکس معلومه، ولی من خیلی خوشم نیومد، به نظرم زیادی غیر ایرانیه، ظاهر و شکل اون ورژن قبلی سایت رو من خیلی دوست داشتم، این ورژن جدیده با اینکه کاراریی بیشتری داره ولی یه کم درهم و برهمه به نظرم، فکر می کنم اگه بیای یه تلفیقی از ظاهر اون ورژن قبلی با کارایی این یکی ایجاد کنی یه سایت خیلی توپ از توش درمیاد.
البته واقعاً از شما به خاطر این همه زحمت تشکر می کنم، دمت گرم

سید امین هاشمی در 15/1/1391 | 21:22 گفت:

یعنی میشه؟ اگه بشه چی میشه آرمان جان.سایت لندنه!