سال 92 سال 2 هدف بزرگ

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 130,380 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سال 92 سال 2 هدف بزرگ

سلام
. بچه ها سال 92 من به دو آرزو یا  هدفم میرسم ... توی یکیش شما هم درگیرید !



اولیش ... قهرمانی آرسنال است که بی تردید امسال به حقیقت میپیوندد ... من ایمان دارم به نتیجه ها ربطی نداره بردن ساتمتون هنری نیست اما مدت هاست که به این قهرمانی ایمان دارم. امسال ورمائلن جام بالا میبره








دومیش » یه مموش 3 نقره ای
شاه داف ماشین ها :D






تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

سید امین هاشمی در 28/6/1391 | 11:33 گفت:

مرسی آرمان جان،ایشالا امسال قهرمان شیم

سید محمد رضا در 28/6/1391 | 02:23 گفت:

حامد جان اول ازت تشکر دارم به خاطر تمامی زحماتت و بعد چند تا مساله که اگه حل بشه بی نهایت ممنون میشم

1-تعداد افراد آنلاین
2 و 3- امکان جستجو بین کاربر ها رو میخواستیم که الان حتی قسمت لیست کاربران هم از کار افتاده!!
4- وقتی ایمیل میاد ، پایینش یه لینک داده واسه اسخ دادن ، وقتی توی اونجا پاسخ بدی معلوم نمیشه که پیام دقیقا به کجا ارسال شده
5-قسمت درباره ی من ، این قسمت اصلا عوض نمیشه

محمد كريمي در 27/6/1391 | 23:12 گفت:

منم دلم روشنه

ehs در 27/6/1391 | 17:23 گفت:


علی در 27/6/1391 | 12:16 گفت:

همه نظرا یه طرف نظر "مسعود" هم یه طرف واقعا گل گفتی داداش

Vishka در 27/6/1391 | 08:40 گفت:

این چه پستی بود آقای رئیس هاااااااااااااااااااااااااااااان

البته حق با شماس باید این پست به عنوان سند بمونه من شوخی کردم


منم آرزو دارم یکی از بازی های آرسنالو از نزدیک ببینم زیادم فرقی نداره کدوم بازی باشه فقط مهم اینه که آرسنال باشه

علیرضا ( هری ) در 27/6/1391 | 03:40 گفت:

آغا آرمان تا سه نشه بازی نشه...یه زنی هم ببر تا هدفت سه تا شه سال یخوبی واست رقم بخوره...
فکرشو کن با زنت تو مموش نقره ای فقط بشینین بازی های ضبط شده ی آرسنال و ببینی...
البته اگه ازدواج نکردینااااااااااااااااا....
اگه ازدواج کردین که شرمنده

masoud mahmudpur در 26/6/1391 | 22:25 گفت:

من امسال فقط 4 تا ارزو دارم.تولیگ با فاصله ی چند امتیاز نسبت به منچستر اول بشیم.تو CARLING CUP توی فینال منچستر رو با حضور ونپرسی ببریم.تو FA CUP توی فینال منچستر رو با حضور ونپرسی ببریم.تو جام قهرمانان اروپا هم تو فینالش بازم منچستر رو بازم با حضور ونپرسی ببریم.همین!

محمد در 26/6/1391 | 22:20 گفت:

ماشالا بچه ها مثل اینکه خیلی وضعشون روبه راهه

ناصر در 26/6/1391 | 20:25 گفت:

به به سلام جناب دکتر.
نبودی؟؟؟
ایشالا که جفتش عملی میشه.

آرمان امیراحمدی در 26/6/1391 | 20:17 گفت:

ایمیان دارم شده FA CUP رو ببریم، میبریم

Keivan در 26/6/1391 | 19:21 گفت:

من به 100 آرزوم تا 10 سال آینده خواهم رسید یادم بیارین یه پست براش بذارم تا همگی دور هم باشیم...
شوخی کردم انشاالله به هردوتاش میرسی ما هم خوشحال میشیم...

محمد حسین عبادی در 26/6/1391 | 19:15 گفت:


آقا بيشتر سر بزن

محمد حسینی در 26/6/1391 | 17:43 گفت:

راست میگه علی پاک کن وب مستر حالش گرفته شه
البته دیدید زد همه وبلاگا رو ترکوند!

moeinem در 26/6/1391 | 17:20 گفت:

آغا چرا کسی این پستو پاک نمیکنه؟!چرا تبعیض قائل میشن؟!اینو من یا کسه دیگه ای رفته بود هزار تا هشدار براش میومدو سریع پاک میشد!یعنی چی؟

masoud mahmudpur در 26/6/1391 | 17:12 گفت:

ایول بابا.فقط ارمان خان سریع بجنب که تا دو ماه دیگه قیمتش ده برابر میشه

محمد حسینی در 26/6/1391 | 17:10 گفت:

وب مسترو نیگا

moeinem در 26/6/1391 | 17:07 گفت:

آغا من نمیدونم پستی ک ارزش و محتوا نداشته باشه باید پاک بشه

آرمان اگه نمیخوای بیایی نیا اینجا سایتی نیس ک منته کسیو بکشن اینجا قانون داره و مدیرش براش زحمت کشیده دلیل نمیشه ک هر کسی بیاد اینجا پست بی محتوا بره

آرمان امیراحمدی در 26/6/1391 | 17:00 گفت:

علی دنا 5% پیشرفته نسبت به سمند .... مزدا 70%

علی ارشدی در 26/6/1391 | 16:57 گفت:

آرمان صبر کن دنا بخر!!!!

امضای سابقتو که یادته؟

علی ارشدی در 26/6/1391 | 16:56 گفت:

بیبین معین! فقط آتیش به پا می کنی

میلاد آرشام در 26/6/1391 | 16:56 گفت:

آرمان اگه خریدیش ، یه عروسک پلنگ صورتی بذار داخلش و عکس بگیر بده علی دلش شاد شه
یه بوق هم از طرف من بزن

آرمان امیراحمدی در 26/6/1391 | 16:54 گفت:

مدیرا پاک کنن بره ! همین ماهی یه بار هم نمیایم دیگه اینجا

آرمان امیراحمدی در 26/6/1391 | 16:53 گفت:

نوشتم که سند بمونه .... واسه آخر سال که جام میبریم :S

آرمان امیراحمدی در 26/6/1391 | 16:52 گفت:

@معین : موضوع قهرمانی ارسناله بابا ! اون یکی رو هم گفتم تعبیر بدی نشه ...

اساتید فکر میکنید باید پاک بشه ، ما در برابر قانون تعظیم میکنیم

moeinem در 26/6/1391 | 16:46 گفت:

علی ب نظرت این پست ارزشی چیزی داره ک تا الان رو سایت مونده؟!منم بیام کارایی ک وا3 سال92 میخوام انجام بدم رو بنویسم؟!لدفن لدفن پاکش کن!تبعیضم قائل نشو!دمت گرم!ب امید روزی ک پست هایی با محتوا و پر مغز تو سایت داشته باشیم

علی ارشدی در 26/6/1391 | 16:35 گفت:

به به استاد! مایه دار شدی بورژوا

مهدی افسرده در 26/6/1391 | 15:33 گفت:

وضعت خوبه ها