پیش بینی های درست ؟!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 129,484 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش بینی های درست ؟!

یکی از دوستان لینک یکی از نوشته هام رو گذاشته بود !!! و اصرار داشت بخونیدش .. من خودم از همه هیجان زده رفتم خوندمش ....برای دیدن پست رابین کلیک کنید


من میتونم پیش بینی کنم شرایط رو ! معراج رحمته الله علیه هم میتونست !!

ونگر صاحب سبک نتونست ؟!

دوستان من ، آرسنال واقعا نیاز به جراحی فکری و سیاسی داره !!!


خوشبختانه پپ بعد از مطلب من ابراز آمادگی کرده    فقط به خاطر من این کارو کرده ها !

به هر حال امیدوارم شرایط عوض بشه !
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad در 26/9/1391 | 22:32 گفت:

آقا آرمان این عکسی رو که گذاشتی اواتار خیلی حرف ها رو داره میزنه ها یه وقت فکر نکنی ما به این چیزها توجه نمی کنیم یا حالیمون نیست. یعنی ما اینجا امیریم شما هم سرباز منیین. ایول بابا لوتی تو دیگه چر!!!!!!!!

maryam در 25/9/1391 | 18:42 گفت:

آرمان امیراحمدی:
1) هیچ کاربری تا امرزو به دلیل مخالفت با من نه بن شده ! نه اخراج نه هیچی ! پس منطقی نیست کسی نرمش بی دلیل بکنه !
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

@ آرمان امیراحمدی: آقا من شخصا از حضور در سایتی که تا کنون هیچ کاربری به دلیل مخالفت و اختلاف نظر با ذات شما، بن ! اخرااااج!! و هیچی نشده و کماکان نفس میکشه! بسیار بسیار به خودم میبالم و امیدوارم که رفتار بزرگمنشانه شما سرمشقی باشد برای رهبران کشورهای زیمبابوه ، گینه ،هاییتی و جزایر فارو و سایر بلاد کفر...!

دست همه دوستان و مدیرای باجنبه ی سایت درد نکنه بحث قشنگی بود.

علی قاسمی در 25/9/1391 | 18:30 گفت:

آرمان جون تو واقعا علی صورتی نیستی ؟؟؟!!!

شوخی کردم بابا
هه هه

من با کاظمی عزیز کاملا موافقم و خیلی وقته دارم همین رو میگم راستش چند هفته پیش اینقد شفاف نمیگفتم چون بمن میتوپیدن اما الان دارم میگم
ونگر باید بره
چشم ها باید شسته بشه
تیم دیگه کارایی نداره و از نظر فنی هم ما این روزا ممشکل داریم و کار تاکتیکی خوبی هم انجام نمیدیم توی بازی ها و اصلا فضا سازی خوب انجام نمیدیم
با این بازیکن ها باید لااقل 30 امتیاز تا امروز میگرفتیم ...
آرمان جون خیلی خوبه که به عنوان میدیر سایت مطلب میذاری و از این بابت خیلی خوشم میاد و باید این رو بگم که باید بلاگ نویس ها رو محدود کنی و خودت 10 نفر رو گلچین کنی و یه محدودیتی بذاری تا هر کس مطلب نذاره و برای انتخاب افراد جدید با توجه به پختگی نظرات در بلاگ ها جایگزینی نویستده رو انجام بدی

با این روند سایت اصلا به قبل بر نمیگرده مگر اینکه باشگاه دوباره قدرتمند بشه

آرمان امیراحمدی در 25/9/1391 | 16:55 گفت:

من هم حس میکنم گاهی مقصر شرایط آرسنال ؛ منم

آرمان امیراحمدی در 25/9/1391 | 16:52 گفت:

به تمام مقدسات و دین آیین که من و علی صورتی ( علی ارشدی ) تا حالا حتی هم دیگرو از نزدیک ندیدیم !!!!! چه برسه یکی باشیم !

علی از مدیرای بسیار خوبه سایت است

مصطفی کاظمی در 25/9/1391 | 13:05 گفت:

مهران :

حاجی جان گفتنش راحته ولی به فکر ما هم باشین،به خدا وقت اینکه تو بحث ها شرکت کنیم وجود نداره،همونجوری که حمید گفت من و خودش و علی ارشدی سوای خدمت به اینجا تو تحریریه هم کمک می کنیم و دیگه وقت پست گذاشتن و کامنت رو پیدا نمی کنیم،علی آقاشاهی هم که بنده خدا فعلا گرفتاری داره و هر موقع باشه پست میزاره حتما.

اما سوای بحث وقت نکردن متاسفانه این که هم مدیریت کنیم هم بین بچه ها باشیم سخته،چون اگه چیزی رو حذف کنیم میگن چون نظرت فلان بوده اینجوری شد،موردش قبلا پیش اومده،اگه یادت باشه یه دوستی این حرف رو می زد،همین دیشب دیدی که،آرمان چون گفتش با ونگر موافق نیست اون دوستمون اومد گفت که کلا مدیریتتون ضد رئیسه و ازین حرفا،یعنی شخص آرمان امیراحمدی به عنوان یه کاربر حق پست گذاشتن نداره؟حق نداره به عنوان یه آرسنالی نظرش رو بگه؟متاسفانه جو موجود بین کاربرا در این زمینه ها خیلی بده،وگرنه ما تو هایبری هممون بارها پست گذاشتیم و تو بحث ها شرکت کردیم،چون محیطش واقعا سالم تره.

علی قاسمی در 25/9/1391 | 11:06 گفت:

بچه ها میدونید مشکل اصلی باشگاه چیه ؟؟

مدیریت سایت ها در کشور های دیگه
مثلا همین سایت ماشوخی بود

اما خدایی ونگر داره شورشو در میاره دیگه و همه میدونند میتونه خرید کنه اکا ترسش اینه که اکه 40 تا خرج کنه و تیم نهایت چهارم بشه و اون موقع هم نتیجه نگیره چی سرش میاد ؟؟؟

آرسنال باید طی 3 فصل هر سال همه بازیکن های درجه 1 رو نگه داره و هر سال 2 بازیکن 20 تا 30 میلیونی بخره تا بتونه برای قهرمانی امید داشته باشه و نزدیگ به منچستر بشه و باید این رو در نظر بگیریم که منچستر بایکن هایی مثه اوزیل رو نشونه گرفته

محمدرضاجاشي در 25/9/1391 | 00:09 گفت:

با این که ونگر جزو تاریخ ارسناله و منم خیلی دوسش دارم اما اگر ژانویه تیم رو درست نکنه وما به کورس بر نگردیم رفتنش بهتره

الان یه بچه هم میفهمه هافبکای ما هیچ کدوم نه فیزیکین نه توپگیر
از روزی که ویرا رفت ما نابود شدیم
تازه سانگ داشت خوب میشد که بازم .......

مهران کاظمی در 24/9/1391 | 23:23 گفت:

مصطفی کاظمی @ من از روی این گفتم که اینجا نظرو پست و کامنتی نمی بینم، من که تو خونتون یا کنارت ننشستم که بفهمم به سایت سر میزنی یا نه، هیچ سایتی وجود نداره که مدیرانش فقط مطالب رو بخونن و تو بحث ها شرکت نکنن، من خودمم همیشه به این سایت سر میزنم ولی چون کنکور دارم نظر نمیذارم، اشکالی هم به من نیست چون مدیر نیستم.

حمید فرازی @ اولاً من با توجه به نظراتی که قبلاً هم ازت شنیده بودم گفتم، دوماً منظور من از ""طرفدارانی که مثل شما فکر می کنن از یه طرف حرفشون اینه که ونگر کار درسته، ونگر عطش قهرمانی داره، از یه طرف همچنان براشون سواله آیا ونگر مسئول این جریانات است یا خیر؟"" این نبود که حرف شما بود و من الان نقل قول کردم، این نظری هست که همه طرفداران ابقای ونگر دارن، مگه میشه آدم بخواد ونگر بمونه و این حرف رو قبول نداشته باشه، اگه واقعاً قبول نداره من خدایی نمی دونم پس چرا هنوز می خواد ونگر تو آرسنال بمونه، چون چیزی کاملاً مشخصه اینه که ونگر عوض بشو نیست، همینی هست که هست

فرهاد در 24/9/1391 | 22:51 گفت:

صد در صد با مهران کاظمی موافقم...........ایول

حمید فرازی در 24/9/1391 | 22:41 گفت:

درمورد فعالیت کم میرای سایت تو این مدت توضیح میدم:

مصطفی شرایط خودش رو توضیح داد.

من خودم به شخصه از هر وقت آزادی برای اومدن به سایت سر میزنم، مسئولیت های دیگه تو تحریریه و کارای دیگه سایت دارم، درس دارم و کار دارم و وقت بیشتری برام باقی نمیمونه.

علی ارشدی همیشه هستش اما این مدت به نت دسترسی نداشته ولی به زودی برمیگرده.

علی آقاشاهی هم که خارج از ایرانه و مشکلات شخصیش اجازه نمیده بیشتر سر بزنه. کس دیگه ای مدیر نیست اینجا که بخوام توضیح بدم.

حمید فرازی در 24/9/1391 | 22:33 گفت:

مهران کاظمی@ از مثالت که قطعا ناراحت نشدم و واقعا خوشحالم که اینقدر نظرات من رو با دقت میخونی (( هرچند به قول خودت کم نظر میدم ))

اما درمورد قضاوتی که از نظر من کردی. تمام بحث های من در این مورد تو هایبوری هست و دوستانی که اونجا حضور دارن نظراتم رو در این مورد دیدن.

من تو کامنت قبل از آرمان خواستم توضیح بیشتری بده تا نظرم رو بگم. اینکه من هنوز نظرم رو نگفتم نمیدونم با چه استدلالی درموردش قضاوت کردید.

مصطفی کاظمی در 24/9/1391 | 22:33 گفت:

مهران :

" و البته اینکه کسایی غیر از خودت اینجا مدیرن که اصلاً تو سایت نیستن،"

والا من کاری به حمید و علی (به توان 2) ندارم که هر موقع وقت کنن میان ولی من تقریبا روزی چند بار با گوشی سر میزنم اگه مشکلی پیش اومده باشه میام پشت سیستم،آخرش با کلی فحش خوردن از کاربرای متعصب آرسنال دوست بدرقه میشیم و میریم میشینیم سر درسمون!!چرا؟چون که پست یکیشون رو که از بالا تا پایین یه نفرو فحش کرده بود حذف کردیم،نمونش هم دیدید که،فرهاد خان با اون همه سابقه فقط کم مونده بود مارو بزنه!

حالا از کجا فهمیدی ما نیستیم،موندم جان خودم.

به قول یکی از بچه ها،رفتار خیلی از بچه های اینجا آدم رو پشیمون می کنه (منظورم تو نیستی پسر عمو)

HAMED toopchi در 24/9/1391 | 21:01 گفت:

آرمان يه سوال، انصافا تو همون علي صورتي نيستي؟؟؟؟

مهران کاظمی در 24/9/1391 | 20:58 گفت:

آرمان @ راستی آرمان جان اگه یادت باشه 4 5 ماه پیش گفتم بهت این سایت با این وضعیت روز به روز افراد فعالش رو از دست میده و فقط کسایی به مرور زمان توی این سایت فعالیت می کنن که جدیداً عضو شدن، خیلی از قدیمی ها دیگه نیستن، یادمه همیشه حداقل روزی 10 تا پست داشتیم که دعوا میشد چرا پست الکی میذارید که پست من بره پایین، اما حالا یه پست الکی 1 هفته تو سایت می مونه، اگه یادت باشه ازت خواستیم که امکاناتی بذاری که به خاطر هایبوری گفتی نمی ذارم، و البته اینکه کسایی غیر از خودت اینجا مدیرن که اصلاً تو سایت نیستن، البته نتیجه های بد آرسنال و سرخورده شدن هوادارا هم بی تآثیر نیست.

مهران کاظمی در 24/9/1391 | 20:47 گفت:

آرمان امیر احمدی @ دمت گرم آرمان جون، نمی دونم یادت هست قبل از شروع فصل من هم گفتم فن پرسی میره و آرسنال امسال از همیشه ضعیف تره، نه چون بازیکن نداره به این دلیل که ثبات نداره، آدم تو این سایت از ونگر انتقاد کنه انگار خدایی نکرده قرآن خدا غلط شده، جوری به آدم می پرن که به غلط کردن میافته.

حرف من: "ونگر خیلی از کسایی مثل آنری و آدامز بزرگ تره و همیشه هم سمبل این باشگاه می مونه ولی موضوع اینجاست که ونگر دیگه برای آرسنال کارایی نداره، آقا تموم شد، شاخ و دم که نداره، تموم شد، ونگر هم یه مربیه، یه آدمه"

حتماً میگید پس چرا فرگوسن تموم نشده. چون: فرگوسن وقتی که ستاره می فروشه ستاره می خره، چون کاپیتان های فرگوسن فروش نمیرن بلکه بازنشست میشن، وقتی تیمش 3-1 از بارسا عقبه به مرز سکته میرسه، وقتی تیمش به جای قهرمانی دوم میشه میاد میگه من 5 بازیکن نیاز دارم و 5 بازیکن می خره، وقتی مهاجم تراز اولی مثل رونی داره مهاجم تراز اولی مثل فن پرسی می خره، فن پرسی، کسی که کاپیتان دشمن سنتی منچستر بوده و تازه بعد از 8 سال سرمایه گذاری آرسنال فوق ستاره شده، فکر می کنم کافی باشه.

حمید فرازی @ نظراتت شدیداً تکراریه، به نظرم یه تجدید نظر اساسی داشته باش، شدی مثل کافرهای زمان حضرت رسول که می گفتم ایمان نمیاریم تا خدا یه قرآن هم برای ما بفرسته( مثال زدم ناراحت نشی) ، طرفدارانی که مثل شما فکر می کنن از یه طرف حرفشون اینه که ونگر کار درسته، ونگر عطش قهرمانی داره، از یه طرف همچنان براشون سواله آیا ونگر مسئول ای جریانات است یا خیر؟ مگه میشه عطش قهرمانی داشته باشه و زیربار این همه خفت بره از طرف مدیران؟ پس نتیجه می گیریم خودش مسئول این وضعیت آرسناله، این قضیه یه چیزی هم اون ور تر از اظهر من الشمس هست.

hafez در 24/9/1391 | 20:46 گفت:

ونگر یکی از برترین سرمربی های دنیاست.فقط مشکل اصلیش نداشتن یازیکنه

تیمور احمدی در 24/9/1391 | 16:39 گفت:

دقیقا ارمان جان باهات موافقم بدجور اگه نظر قبلی من رو بخونی می بینی که شبیه نظر خودته

بعضی ها فکر می کنن سطح عربستان با تیمی مثله ارسنال برابره ممکنه ریکارد حتی تو ارسنال هم موفق نشه ولی این که بیایم بگیم چرا تو عربستان نتیجه نمیگیره یه حرف دیگست

تازه خود ونگر تو لیگ ژاپن مربی گری کرد و حتی اخراج هم شد!!! ایا سطح لیگ ژاپن با انگلیس یکیه؟ یا ابزارهایی که الان تو ارسنال دراختیار ونگره تو اون تیم ژاپنی هم بود؟

مورینیو هم از چلسی اخراج شد ولی دیگه هیچ تیمی نباید دنبالش می رفت اونم به خاطر یه اخراج؟

آرمان امیراحمدی در 24/9/1391 | 16:15 گفت:

1) هیچ کاربری تا امرزو به دلیل مخالفت با من نه بن شده ! نه اخراج نه هیچی ! پس منطقی نیست کسی نرمش بی دلیل بکنه !


2) در مورد ریکارد ! نظر شخصیمه ! هیچ کس هم براش ارزش قائل نیست تو باشگاه عین نظر همه هوادارای همه باشگاه های دنیا !


3) شما تراست ! من دونت تراست جنگ که نیست ! هرکی نظری داره !!!

رایکارد که رایکارده ، پپ با 3 جین جام بیاد مربی ایران و عربستان بشه فکر میکنید اتفاق بزرگی میافته ؟! ونگر و فرگوسن و مورینیو هم نمیتونن تو این تیم های درجه 8-9 مربیگری کنند !!!

4) زمانی که ونگر قهرمانی میورد ، آرسنال آقای گل جام جهانب رو خرید ! آرسنال مدافع هیولای تاتنهام رو خرید ! آرسنال بازیکنان درجه یکی را مثل لیونبرگ و پتیت رو داشت !


حمید پیرنیا در 24/9/1391 | 15:09 گفت:

ریکارررررررررررررررررررررد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


خدایی باعث خندم شدی با این حرف. حق با مریمه

حامد نوری در 24/9/1391 | 14:22 گفت:

ونگر اوایل کارش با آرسنال با همین سیاست فعلی چندین قهرمانی آورد ، ولی دوران فرق کرده دیگه هیچ تیمی رو از پیش برنده نمیتونی حساب کنی علاوه بر این تیمهای منچستر سیتی و چلسی و تاتنهام هم به جمع مدعاین اضافه شدن ، منچستر یونایتد با سیاست فرگی چندین نسل رو تغییر داد و همچنان تیماش تو کورس قرار داره .

به شخصه دوست دارم سیاست بازیکن خریدن آرسنال عوض شه و ستاره های مطرح از جمله فالکائو رو به تیم بیاریم واون موقع ببینیم ونگر میتونه با این سیاست نتیجه بگیره یا نه ؟؟ اگه نتونست راهی به جز تغییر مربی نیست و بهترین گزینه خود گواردیولاست .

HAMED toopchi در 24/9/1391 | 14:21 گفت:

بابا نوسترا داموس، پيشگوي بزرگ. يه نگاهي به رمل و اسطرلابت بنداز ببين كي ژورو و رمسي و شاماك گورشون رو گم ميكنن؟؟؟ ژروين رو هم نگا كن!

تیمور احمدی در 24/9/1391 | 13:47 گفت:

حمید چرا خودت نظر نمیدی دوست دارم نظر خودت رو هم در این زمینه جویا بشم داداش

تیمور احمدی در 24/9/1391 | 13:45 گفت:

خواهر من اتفاقا به نظرم اگه ونگر یه کمی مثله فرگوسن مقتدر تر بود بهتر بود تا بازیکنها ازش حساب ببرن نه این که امثال رمزی از فیکس بودنشون از قبل مطمئن باشن

در مورد پاراگراف اخری هم که نوشتید باید بگم همه ی این جوون ها اینده دار نیستن و نباید از رو تعصب به ارسنال گفت که اینا اینده دارن

اینده دار یعنی یکی مثله:جکی-چمپرلین و حتی گیبس تا حدودی. بقیه سنشون از اینده داری گذشته و بالای 26 سال سن دارن مثلا من هیچ وقت نفهمیدم که جروینیو چه اینده ای داشت که خریده شد؟ در حالی که ما خودمون کارلوش ولا رو داشتیم

الان اکثر بازیکن های ما کیفیته خوبی دارن ولی متاسفانه هنوز با هم هماهنگ نشدن و البته کمی هم تقصیره ونگره که هیچ وقت ترکیب ایده الی رو برای بازی نمیچینه و نخاله هایی مثله رمزی همیشه ی خدا تو ترکیبن

حمید فرازی در 24/9/1391 | 13:39 گفت:

دوست من، منظورم اینکه بیاید از ونگر یا کس دیگه حمایت کنید نبود و قطعا خودتون هم متوجه شدید.

اگه یک بار دیگه کامنتتون رو بخونید متوجه صحبت من باید بشید.

اینجا تمام نظرات آزاده و همه هم همین رو میخوایم به شرطی که در چارچوب قوانین سایت و بدون توهین باشه.

حمید فرازی در 24/9/1391 | 13:37 گفت:

درمورد این بحث هم آرمان قبلا به خصوص توی هایبوری بحثش رو کرده بودیم.

اونجا گفتم باز اینجا هم میگم.

من هنوز قسمت زیادی از حرفات برام مبهمه. اینکه سیاست ونگر دقیقا چیه؟ آیا باشگاه هم در اون سیاست نقش داره؟ آیا حمایت کافی از ونگر شده؟ تمام مشکلات تیم نشات گرفته از یک شخصه؟ و ....

اگه لطف کنی توضیح بیشتری بدی و بحث رو بیشتر باز کنی من هم خوشحال میشم در این تبادل نظر شرکت کنم.

رضا در 24/9/1391 | 13:36 گفت:

In Arsene we rust

حمید فرازی در 24/9/1391 | 13:33 گفت:

رضا@ قبلا گفته شده بود توهین به هرکسی حتی اعضای باشگاه خلاف قوانین سایت هست.

انتقادی هست بفرمایید بگید اما کسی حق توهین نداره .. دفعه بعد تذکر داده نمیشه.

==========

maryam:
آقا آرمان با تمام احترام من 100% با شما مخالفم!!
انگار اکثر بچه های سایت از شما که رییس باشید میترسن و خیلی خیلی لایت نقدتون میکنن!
هنوز اون قضیه ریکاردم رو مخمه.نمیدونم چطور قانع شدید ریکارد از ونگر بهتره!!!

-------------

مطمئن باشید همچین چیزی نیست. هرکس آزاده نظرش رو بگه و کسی حق نداره مانع کسی بشه به شرطی که بحث ها به دور از تنش و توهین باشه.

maryam در 24/9/1391 | 13:32 گفت:

تیمور خان کسی نگفته ونگر خداست.اونم باید نقد بشه.اونم اشتباه میکنه. خودشم گفته که بعضی وقتا اشتباه کرده. راجع به ولکات موافقم ولی قضیه رابین تقصیر ونگر نیست. این چند روزه اینقد قربون صدقه فرگوسن و ریکارد و پپ و مورینیو رفتن بعضیا اعصاب نمیمونه وتسه ادم.

ونگرم باید مث فرگوسن تو رسانه ها به بازیکناش فحش میداد یا لنگه کفش پرت میکرد تو صورتش تا بیخیالش میشدن و همه تقصیرو مینداختن گردن بازیکناش.
فقط یادتون باشه هانری وقتی اومد آرسنال نیم فصل وقتی توپ بهش میرسید تماشاگرای خودمون هوش میکردن.
اینا جوونای خوبین. بهشون فرصت بدبد. ونگرم کارشو بلده. هرکی جاش لبود اوضاع خیلی ازین بدتر میشد...

تیمور احمدی در 24/9/1391 | 13:11 گفت:

مریم خانم کسی نگفت ریکارد بهتر از ونگره ارمان هم همچین چیزی نگفت الان هم که می بینید ریکارد داره بد نتیجه می گیره به خاطر این که تو تیم ملی عربستان داره مربی گری می کنه و تازه یک ساله مربی این تیم شده بعد هم شما از عربستان چه توقعی دارید؟ مورینیو هم نمیتونه با عربستان هیچ کاری کنه فوق فوقش اینه که به جام جهانی صعود کنه ریکارد هم بدشانسی اورد اون موقع به عربستان اومد که این تیم در اخرای کارش در مرحله مقدماتی جام جهانی بود و بعد از روی کار امدن ریکارد هم حذف شد

در ضمن من خودم ونگر رو خیلی دوست دارم و به قول مجتبی مثله پدر میمونه واسه ارسنال ولی باید به موقعش ازش انتقاد کنیم دیگه ونگر خدا که نیست

کسی نمیگه ونگر از تیم بره بلکه همه حرفشون اینه که سیاست هاش رو عوض کنه مسئولان تیم براش بازیکن نمیخرن باشه قبول ولی نباید به بازیکن های بی استعدادی مثله رمزی مدام بازی بده وقتی میبینه 8 سال که جام نیاوردیم باید از یه جا شروع کنه ما که با این وضع قهرمان لیگ و چمپیونز نمیشیم لااقل تمام تمرکزش رو بزاره رو جام اتحادیه این چیزه زیاده به نظر شما؟ که خدا رو شکر تو این جام هم حذف شدیم

اوردن یک جام حتی بی ارزش باعث میشه که بازیکن ها انگیزه لازم رو برای فصول بعد پیدا کنن تا بتونن جام های بزرگتری رو کسب کنن و حتی بازیکن های با کیفیت تری به تیم اضافه بشن

مورد بعدی اینه که به خاطر 10000 تا دستمزد بیش تر با بازیکنی مثله ولکات لج نکنه و سریعا قراردادش رو تمدید کنه

کلا رییس یه سری مقررات خاص خودش رو داره اونهایی که خوب هست رو باید ادامه بده و اون هایی که برای تیم ضرر داره رو باید توش یه تجدید نظری بکنه

Farhad Rahbari در 24/9/1391 | 12:58 گفت:

مواظب ارتفاع باش...

In Arsene We Trust 4EVER

maryam در 24/9/1391 | 11:56 گفت:

آقا آرمان با تمام احترام من 100% با شما مخالفم!!
انگار اکثر بچه های سایت از شما که رییس باشید میترسن و خیلی خیلی لایت نقدتون میکنن!
هنوز اون قضیه ریکاردم رو مخمه.نمیدونم چطور قانع شدید ریکارد از ونگر بهتره!!!

آرمان امیراحمدی در 24/9/1391 | 11:14 گفت:

مجتبی جون ، فدات شم ...

"ونگر صاحب سبک نتونست ؟! " علامت سوال داره !!!

100% ونگر هم میدونه داره چی میکنه با تیم ! دردناکیش همینجاس !

رضا در 24/9/1391 | 11:05 گفت:

شما های هم که میگید in arsene we trust شما ها طرفدار ونگرید نه ارسنال اگه ارسنال دوست دشتیدد میدبد که این پیر مرد خرفت داره ما رو نابود میکنه چشما تونو باز کنید و ببینید گوش ها تونو باز کنید و بشنوید اگه یکم این ونگر به فکر ما هوادارا بود میرفت به خواسته ها مون گوش میداد و تفکرات خودش رو تو تیم و باشگاه تحمیل نمیکرد خوب چنین کسی جز یه دیکتاتور چی میتونه باشه فقط بلدن بعداز هر گند کاری شون یه عذر خواهی بکنن

رضا در 24/9/1391 | 10:57 گفت:

فقط خدا کنه تا ژانویه همینجوری بد نتیجه بگیریم اگه دو سه تا بازی رو پشت سر هم ببیریم این ونگر دوباره دیوونه میشه میگه میبینید که ترکیب قوی داریم دیابی و نمیدونم کی هم از مصدومیت بر میگردن نیازی به بازیکن نداریم
این ونگر دیونه است باور کنید اصلا یکم مغز تو کله اش نیست یه دیکتاتور پسته لعنت به تو ونگر که داری ما رو بدبخت میکنی

hamid saadi در 24/9/1391 | 09:48 گفت:

البته آرمان جان کار شاغی انجام ندادی ها.
کمی حافظه میخواد که با این اوضاع آرسنال واقعا کار سختیه.
ولی من یکی کلا با حرفات موافقم.تیم یه جاییش میلنگه.یه عده مثل من میگن ونگر مقصره یه عده میگن مدیریت که من تا حدود زیادی مخالفم. و یه عده هم مثل ونگر شدن و میگن نه اوضاع تیم ریلکسه.عین هلو داریم سوم میشیم و میریم لیگ قهرمانان و هر سال هم از گروهمون صعود میکنبم.
میدونی چی سوزشش رو بیشتر میکنه.اینه که اول نمیشیم.دوم میشیم.

nima در 24/9/1391 | 09:19 گفت:

خیلی پست جالبی بود و عین حقیقت !!!نمیدونم چرا قبلا این پستت رو ندیده بودم!؟!
مرسی...

آرمان الهیاری در 24/9/1391 | 06:38 گفت:

آرمان؛جالبه؛من قبل از اینکه که به بچه ها بگم که پست قدیمیت رو بخونن
اعصابم برای مصاحبه های ونگر خورد بود
شانسی اومدم پست قدیمیت رو باز کردم؛دیدم همه چیش درست بوده تا اینجا
بعد به بچه ها معرفیش کردم؛ولی واقعا قدرت پیش بینیت عالیه

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 03:04 گفت:

فک نمی کردم یکی از دوستای خوبم که ارمان عزیزم باشه این حرف و بزنه . نظر شخصیه احترام هم واجبه به خصوص ارمان عزیز که واسه کانون هواداری خیلی زحمت کشیده و به گردن هممون حق داره .

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 03:00 گفت:

وای ارمان تو خودتو از ونگر بزرگتر میبینی ؟؟؟‌ من میرم زولپیدم میخورم سیگار میکشم و میکپم چون دارم وحشی میشم . فردا کیو بزنم خدا میدونه . موفـــــــــــــــــق باشین .