چرا رمسی بعد از گلزنی بر سرخود میزد؟!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 129,434 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا رمسی بعد از گلزنی بر سرخود میزد؟!

نوع بسیار ویژه از شادمانی کاردیفی ها ...


این نوع خاصی از شادمانی و سرود خوانی کاردیفی هاست.
رامسی در این بازی توانست 2 گل به ثمر رساند که در اوج شخصیت و وقار در هر دو گل ابدا ابراز شادمانی نکرد و حتی بعد از گل اول به نشان احترام به تیم قبلی خود، حرکت "ایــت الله" را انجام داد.
این حرکت که بر سرزدن آهسته با دو دست است شاید به نوعی از عزاداری مسلمانان برداشت شده باشد.
به هر ترتیب با جستجوی کلمه "do the ayatollah" میتوانید اطلاعات کاملی در این مورد پیدا کنید در زیر هم چند لینک میذارم که اگه خواستید ببینید.


شعار خوانی کاردیفی ها در بازی با لیورپول ....
http://www.aparat.com/v/jB3uR


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

omid در 11/9/1392 | 13:05 گفت:

واقعا do the ayatollah داریم؟
یعنی رمزی میدونسته و اینکارو کرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ناصر در 11/9/1392 | 02:11 گفت:

آيت ا... رمسي

M o o r I در 10/9/1392 | 20:47 گفت:

نقل قول : آرمان جوون یه حرفی بزن با بچه های هایبری، اینجا و اونجا یکی شه
من خودم بیشتر هایبری هستم. از نظر کیفیت اونجا هزار پله بالاتر هست ولی خوب کمیتی که اینجا هست یه پارامتر مهم هست
GT خیلی خوب داره این کار رو میکنه و از هر دو نظر داره پیرفت میکنه. امیدوارم الان که داره تیم نتیجه میگیره و اوضاع بهتر میشه و طبیعتا تیم هم هوادار بیشتری جذب میکنه و اصولا افراد بیشتری میان این سایت ها!
الان من به شخصه راهی ندیدم که یه نفر که تازه میاد بفهمه هایبری و کافه سرخ وجود دارن اصلا! هیچ جای طراحی جدید میان بری وجود نداره براش
یه کاریش کن آرمان


پاسخ شما : به به !!!!!!!!!

چ عجب یادی از ما کردی بی وفاااااااااااااااااااااااااااااا

شمارتو بذار باهم در ارتباط باشیم نامرددددددددددد

سالی ی بار میای باید همونجا گیرت بندازم

M o o r I در 10/9/1392 | 20:46 گفت:

ب حق چیزای نشنیده !!!!!!!

دمش گرم خیلی خیلی جالب بود

آق آرمان چ عجب باووووووووو . شما رو دیدیم

امیر صفای نیکو در 10/9/1392 | 20:34 گفت:

عجببببببببب!!!!!!!!!نمیدونستم...خیلی ممنون...

soroosh در 10/9/1392 | 20:16 گفت:

آرمان جوون یه حرفی بزن با بچه های هایبری، اینجا و اونجا یکی شه
من خودم بیشتر هایبری هستم. از نظر کیفیت اونجا هزار پله بالاتر هست ولی خوب کمیتی که اینجا هست یه پارامتر مهم هست
GT خیلی خوب داره این کار رو میکنه و از هر دو نظر داره پیرفت میکنه. امیدوارم الان که داره تیم نتیجه میگیره و اوضاع بهتر میشه و طبیعتا تیم هم هوادار بیشتری جذب میکنه و اصولا افراد بیشتری میان این سایت ها!
الان من به شخصه راهی ندیدم که یه نفر که تازه میاد بفهمه هایبری و کافه سرخ وجود دارن اصلا! هیچ جای طراحی جدید میان بری وجود نداره براش
یه کاریش کن آرمان

mohammad javad در 10/9/1392 | 19:47 گفت:

میدونم اینجا جای این حرفا نیست ولی سوال از بچه های که رشتشون کامپیوتره دارم:
کسی در مورد m-commerce (تجارت الکترونیک با موبایل) اطلاعاتی داره یا در موردش تحقیق یا مقاله ای انجام داده باشه ؟

آرین در 10/9/1392 | 19:45 گفت:

نقل قول : لیورپولم که دیگه رفت واسه خودش. کجا؟ نمی دونم .
دقیقه 90 :3-1 عقبه.
امشب چلسی هم امتیاز از دست بده چی میشه


پاسخ شما : دقیقه ی 1 جي رودريگز ساوتهمپتون جلو افتاد.

سید محمد رضا در 10/9/1392 | 19:35 گفت:

نقل قول : نقل قول : به به !!!! چه عجب داش آرمان رویت شد!!!!
اسپم-------------------خخخخخخخخخخخ


پاسخ شما : من هستم داداشم ... چیزی نمینویسم


پاسخ شما : اینجوری بهتره

آرمان امیراحمدی در 10/9/1392 | 19:27 گفت:

نقل قول : به به !!!! چه عجب داش آرمان رویت شد!!!!
اسپم-------------------خخخخخخخخخخخ


پاسخ شما : من هستم داداشم ... چیزی نمینویسم

mohammad javad در 10/9/1392 | 19:26 گفت:

جالب بود آرمان عزیز.

mohammad javad در 10/9/1392 | 19:23 گفت:

لیورپولم که دیگه رفت واسه خودش. کجا؟ نمی دونم .
دقیقه 90 :3-1 عقبه.
امشب چلسی هم امتیاز از دست بده چی میشه

آرین در 10/9/1392 | 19:18 گفت:

جالب بود.لایک

simone در 10/9/1392 | 19:16 گفت:

خیلی جالب بود آرمان

فقط از بچهای آرسنال همچین کارایی بر میاد

آرین در 10/9/1392 | 19:14 گفت:

تا دقیقه 81 لیورپول 2-1 از هال سیتی عقبه.عنچستر هم مساوی کرد.ای جااااان چلسی هم مساوی کنه یا ببازه خیلی خوب میشه

میلاد در 10/9/1392 | 18:54 گفت:

به به !!!! چه عجب داش آرمان رویت شد!!!!
اسپم-------------------خخخخخخخخخخخ