​صدای انتقادات شما را شنیدم ...

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 130,307 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

​صدای انتقادات شما را شنیدم ...


سلام دوستای عزیزم ...
من آنقدر در 9 ماه اخیر درگیر بودم که حد نداره ، رفقا برخی خبر دارند.
حالا امروز ... امده ام تا جبران کنم ...
در ابتدا یک دنیا تشکر میکنم از همه بچه ها که مدیریت کردند و نوشتند و بلگ زدند و کامنت گذاشتند ... حتی ممنونم از آنها که ساکت آمدند و ساکت رفتند.

دوستان تغییراتی که به زودی در سایت مشاهده خواهید کرد فقط بابت قدردانی از حضور شما و شیرینی کوچکی برای قهرمانی شیرین FACUP است .

مواردی که باید یادآوری کنم ...

1) بخش ویــــــــــــــــــژه جام بیستم به زودی به سایت اضافه میشود. تا اخبار بازی های جام را منعکس کنیم.

2) سعی بر آن است که اخبار رسمی تر را منتشر کنیم ( در مورد نقل و انتقالات ) اما من روزانه بیش از 10 ایمیل دارم که خواهان اخبار مختلف پیرامون تیم هستند. حتما این مورد را هم بررسی میکنیم و اخباری که تکرر در گزارش دارند را در سایت منتشر میکنیم.

3)
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=800&PostID=8409
http://www.arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=800&PostID=8430

سیروان عزیز ... متن های شما را خوانده ام و در بوک مارک هایم دارم ، بی شک در ویرایش جدید جایی برای سخنان پخته شما خواهیم داشت ( اما به معنای اجرای 100% آنها نیست )

4) متنی که چندی پیش ایمیل شد برام

 پیام : سلام خدمت آقای آرمان امیر احمدی. امیدوارم حالتون خوب باشه و تو زندگیتون سلامت و موفق باشید قبل از هر حرفی خواستم از شما به خاطر arsenal.ir تشکر کنم. قطعا سایت نکات مثبت و خوب زیادی داره اما من به عنوان یک عضو کوچک از این سایت چند تا انتقاد داشتم که به ترتیب بیان میکنم و برای هر کدوم هم پیشنهادات خودم رو ارایه میدم اول از همه امیدوارم این پیام رو بخونید و دوم اینکه به این پیشنهادات جامه عمل بپوشونید. 1- قسمت ورودی سایت به نظر من یک بخش اضافه هستش از شما تقاضا دارم این قسمت رو حذف کنید و وقتی آدرس سایت رو میزنیم مستقیما با صفحه اصلی کانون وارد بشیم. 2- قسمت معرفی بازیکنان و کادر فنی و اسطوره ها خوبه ولی این معیار امتیاز دهی به این اشخاص تو این بخش چیه و این نکته هم وجود داره که این بخش به روز نیست پیشنهاد من اینه که یک بخش به معرفی کادر فنی و یک بخش هم به معرفی بازیکنا بپردازه و بخش اسطوره ها و همینطور امتیاز دهی رو که معلوم نیست بر چه اساس هستش رو حذف کنید. 3- در مورد اخبار کوتاه هم تنها ضعفی که وجود داره اینه که به روز نیست پیشنهاد من در این باره اینه که اولا به روز باشه ثانیا اخباری در مورد پخش مستقیم یا نقل و انتقالات در این بخش قرار داده بشه. 4- در مورد arsenal player هم باید بگم که بهتره بعد از هر بازی گلها و لحظات حساس بازی با کیفیت خوب برای دانلود قرار بگیره. 5-در مورد قسمت گلزنان برتر هم که دیگه ضعفش کاملا مشهوده و به نظر من به جای این بخش قسمتی رو قرار بدید که در اون سه بازیکن برتر سه گلزن برتر و سه پاسور برتر تا اینجای فصل ( منظورم به روز بودنشه ) با توجه به آمارها و ریتینگ رسمی تو سایت قرار بگیره. 6- در مورد بخش گالری من تقاضا میکنم این بخش رو از صفحه اصلی سایت بردارید و به جای اون به تبعیت از سایت اصلی باشگاه قسمتی رو که در اون روزی یک عکس (نه بیشتر!) با یک توضیح کوتاه و مختصر در مورد عکس قرار داده بشه. 7- قسمت پیوندها رو هم اگر مقدوره یک مدیریتی روش داشته باشید. 8- به عقیده ی من برای مدیریت بهتر برای هر قسمت یک مدیر قرار بدید که اینجوری هم راحتتر و هم به روز تر بر قسمتها نظارت بشه و به قولی یک تقسیم کار مجازی صورت میگیره. 9- این قسمت تکمیل کننده قسمت 8 هستش : یک فراخوان برای مدیریت بزنید و مدیرای جدید رو به سایت اضافه کنید چون مطمئنا کسانی هستن که هم وقت دارن و هم علاقه که تو این بخش فعالیت کنن. اینطوری و با تقسیم کار خیلی راحتتر میتونید سایت رو به روز نگه دارید. در آخر باید به این نکته هم اشاره کنم که سایت نکات خوبی رو هم داره ولی همونطوری که خودتون هم بهتر میدونید همیشه این نکات منفی و نقاط ضعف خودش رو بیشتر نشون میده. امیدوارم به این نکاتی که گفتم توجه کنید و اگر تونستید اونها رو اجرا کنید و به نظر من تا شروع فصل جدید فرصت خوبی هست که این تغییرات اعمال بشه و با شروع فصل جدید شاخد تغییرات خیلی خوب و مثبتی تو این سایت باشیم. براتون آرزوی موفقیت میکنم. با تشکر ....


مرسی ! متنت رسید .. بسیار به درد بخوره .... روی چشم ، بی شک در ویرایش جدید جایی برای سخنان خوب شما خواهیم داشت ( اما به معنای اجرای 100% آنها نیست )5) جشن قهرمانی  ...
در شهریور ماه جشن قهرمانی و جشن تولد 8 سالگی سایت همزمان برگزار خواهیم کرد... با توجه به ماه رمضان و تلاش در برگزاری هرچه بهتر 2 ماه زمان برای آن در نظر گرفته ایم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 15/3/1393 | 17:45 گفت:

بس زیبا و قشنگ ...

arsenal در 15/3/1393 | 16:45 گفت:

تشکرات ویژه از مرد خوب و دوست داشتنی آقای آرمان خان

این سایت یکی از صفحاتیه که به شخصه هر چقدر هم که سرم شلوغ باشه حتما چک میکنم و ممنونم از زحمات شما و همه ی برو بچه های ارسنالی.

ایشالا که تغییرات که خیلی ام ضروری هستن به زودی اعمال میشه

دمتون جیمیس...

ناصر در 15/3/1393 | 14:14 گفت:

سلام آرمان آلکاپونه
منتظر تغییرات و جشن و کلا هر چیز دیگه ایی از طرف شما هستیم و میمانیم

seyed alireza در 15/3/1393 | 12:31 گفت:

تشکر از آرمان عزیز و به امید تابستانی با خرید های عالی.

Keivan در 15/3/1393 | 10:51 گفت:

مرسی آقا آرمان که پیگیری میکنی و به نظرات همه گوش میدی ایشالله سایت روز به روز پیشرفت کنه و بهترین سایت ورزشی داخلی باشیم

توپچی جنوب در 15/3/1393 | 09:41 گفت:

یه مدیر خوب باید حد اقل روزی یک بار به تمام قسمت های سایت سر بزنه.

یه مدیر خوب باید از زیر و بم باشگاه با خبر باشه.

یه مدیر خوب باید اینجا تو بحث های مهم فنی شرکت کنه و با حرفاش بتونه پاسخ خیلی ها رو بده.

یه مدیر خوب باید اونقدر بر مساءل درون تیم و باشگاه مسلط باشه ک اگه کسی در اون مورد پرسید بتونه جوابش رو طوری بده ک قانع بشه.

یه مدیر خوب صرفا نباید یه برنامه نویس خوب باشه !
بلکه باید همه فن حریف باشه و بتونه تو همه بحث های مربوط به آرسنال حرفی برای گفتن داشته باشه.

مرسی آرمان خان بابت ایجاد سایت به این خوبی،
امیدوارم تغییرات مثل همیشه باعث پیشرفت بیشتر سایت و بالا بردن اطلاعات بچه ها بشه.


میثم محمودی در 15/3/1393 | 09:33 گفت:

مرسی از ارمان عزیز

ahmadreza در 15/3/1393 | 02:50 گفت:

مرسی ارمان خان
و تبررررررررررررررررررررررریییییییییییییکککککککککک

alireza در 14/3/1393 | 23:27 گفت:

@میلاد(آنتی بارسا)

در مورد آواتارت:اینجا احتمالا داری حرکت بسیار غیراخلاقی معروف به "باباکرم" رو انجام میدی و جا داره که به علی ارشدی بگم تا 1 ماه بنت کنه!!!!!!

دهنت سرویس میلاد خیلی باحال توصیف کردی آواتارو

آرین در 14/3/1393 | 22:47 گفت:

ممنون ارمان خان.فقط اگه میشه امتیاز دهی به بلاگ ها و لایک و دیسلایک کامنت ها رو هم اضافه کنین.

Lotfali khan zand در 14/3/1393 | 22:37 گفت:

اکی
علی در 14/3/1393 | 22:26 گفت:

دمتون آب جوش مدیر ارشده ه ه ه!!!

Vishka در 14/3/1393 | 22:16 گفت:

مرسی . فقط تو رو خدا زودتر این تغییراتو اعمال کنید

majid r در 14/3/1393 | 20:57 گفت:

نقل قول : ببخشید اقا ارمان بدون اجازه تو ارشیو نوشته های شما سرک کشیدم یه مطلبی برام جالب بود:

بعد از افتخار 8-2 این هم سندی زرین از افتخارات آرسنال است ! بردفرود آرسنال را برد !!
-------------
این رو دیدم از خنده منفجر شدم!!
خوشبختانه من نتونستم اون بازی رو ببینم و در جریان هم نبودم ولی مگه چنین تیمی هم وجود داره!؟
داخل کدوم لیگ هست؟دسته ی چندمه?
اگه کسی می دونه بگه من اطلاعاتم زیاد بشه.


پاسخ شما : لیگ 1انگلیس هست!! یعنی بعداز لیگ برتر و چمپیونشیب
این تیم تو این فصل هم در رده 11قرار گرفت!!

majid r در 14/3/1393 | 20:52 گفت:

اقا این تیترت چقد اشنا میزنه نکنه بذاری از سایت بری

در مورد بهتر شدن سایت هم امیدوارم همینطور ک میگی بشه!

majid r در 14/3/1393 | 20:50 گفت:

اقا این تیترت چقد اشنا میزنه نکنه بذاری از سایت بری

در مورد بهتر شدن سایت هم امیدوارم همینطور ک میگی بشه!

مهرزاد در 14/3/1393 | 20:47 گفت:

ببخشید اقا ارمان بدون اجازه تو ارشیو نوشته های شما سرک کشیدم یه مطلبی برام جالب بود:

بعد از افتخار 8-2 این هم سندی زرین از افتخارات آرسنال است ! بردفرود آرسنال را برد !!
-------------
این رو دیدم از خنده منفجر شدم!!
خوشبختانه من نتونستم اون بازی رو ببینم و در جریان هم نبودم ولی مگه چنین تیمی هم وجود داره!؟
داخل کدوم لیگ هست؟دسته ی چندمه?
اگه کسی می دونه بگه من اطلاعاتم زیاد بشه.

مهرزاد در 14/3/1393 | 20:22 گفت:

اقا یه سیگار برگ بگیری دستت حله.

هادی در 14/3/1393 | 19:54 گفت:

سلام، ممنون. انشالا که تغییرات آرسنال و طرفداراش رو محبوب تر و بیشتر کنه.

میلاد آرشام در 14/3/1393 | 19:43 گفت:

آواتارت مثه سهام دارای باشگاهه

رضا در 14/3/1393 | 19:07 گفت:

با تشکر از برنامه خوبتون

امیر صفای نیکو در 14/3/1393 | 19:03 گفت:

ممنون.خیال ما راحت شد که هنوز سطحمون از بقیه کانون ها میتونه بالاتر باشه..خیلی خسته نباشید پیشاپیش

میلاد در 14/3/1393 | 19:01 گفت:

سلام بر بزرگ سایت!!!!
در مورد تغییرات: خیلی خیلی ممنونم،امیدوارم که خیلی زود عملی بشه.
در مورد آواتارت:اینجا احتمالا داری حرکت بسیار غیراخلاقی معروف به "باباکرم" رو انجام میدی و جا داره که به علی ارشدی بگم تا 1 ماه بنت کنه!!!!!!
شاه داماد!!!

نیما در 14/3/1393 | 18:39 گفت:

دم شما گرم ایشالا بعد تغییرات عنوان بهترین سایت هواداری تو ایران و بهترین کانون رسمی هواداران باشگاه به سایت ما تعلق میگیره

آرمان امیراحمدی در 14/3/1393 | 18:28 گفت:

تغییرات به صورت یکجا اپلود میشه / کار یکپارچه است و نمیشه تیکه تیکه کردش ...

سیروان رحیمیان در 14/3/1393 | 18:24 گفت:

حالا تغییرات از کی شروع میشه؟؟

سیروان رحیمیان در 14/3/1393 | 18:22 گفت:

از اینکه مطالب ما به دردتون خرده بسی خوشحالیم. ما همیشه در اختیار آرسنالی ها هستیم.

آرمان الهیاری در 14/3/1393 | 18:14 گفت:

بعد از مدت ها اومدم کامنت گذاشتن برام شیرین شده
آقا آرمان و مسوولین محترم لطفا از رفتن سسک به چلسی جلوگیری کنید...میگن توافقات شخصی انجام شده Q:

علی ارشدی در 14/3/1393 | 18:12 گفت:

: ))))

علی ارشدی در 14/3/1393 | 18:12 گفت:

اوووووووووف گادفادری شدی برای خودت )))

آرمان الهیاری در 14/3/1393 | 18:10 گفت:

هوای بخش دیوار هم داشته باشید

آرمان الهیاری در 14/3/1393 | 18:08 گفت:

اووووووووف من اولین نفری هستم که نظر میدم اگه دوستان بذارن؟
آقا آرمان فقط اینو بگم سایت حسابی ویرایش میخواد
بابت سایت خفنمون هم بسی تشکر میکنم