کِریم ؟! کدوم کِریم ؟! ( espnfc.co.uk )

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 134,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کِریم ؟! کدوم کِریم ؟! ( espnfc.co.uk )

این روزها اخبار کریم بنزما خیلی داغ شده خواستم خبر بزنم گفتم بهتره برای بحث آزاد تر بلاگ بزنم ...تلگراف
»»» کریم بنزما جمعه قرارداد خود را با آرسنال نهایی میکند.

 یاهو »»» آنری : کریم بنزما میتواند آرسنال را مدعی قهرمانی لیگ برتر و حتی اروپا کند.

اکسپرس »»» آرسنال با 35 میلیون پوند بنزما را با قراردادی 4 ساله به امارات میآورد.


مترو »»» آرسنال انتقال 35 میلیونی بنزما را جمعه نهایی میکند.
دیلی میل » اگر آرسنال پیشنهادی 45 میلیونی را آماده کند، میتواند بنزما را بخرد.


وییک »»» این هفته رکورد نقل و انتقالات آرسنال با خرید بنزما جا به جا میشود


 8 صبح جمعه / مترو »»» بنزما شرایط آرسنال را برای انتقال پذیرفته است
 8 صبح جمعه / Squawka Football News »»»  بنزما به مسئولان رئال گفت میخواهم به آرسنال بروم.
 12 ظهر جمعه / caughtoffside   »»» آرسنال برای نهایی کردن قرارداد با بنزما فردی را به اسپانیا فرستاده است، مبلغ قرارداد 35 میلیون پوند
 12 ظهر جمعه / مترو »»» آرسنال تایید کرد موفق به خرید بنزما شده است
 11 صبح جمعه / International Business Times, India Edition »»»  معامله تقریبا انجام شده و آرسنال فرد را برای رسمی کردن قرارداد به مادرید فرستاده است.

ساعت 15 : دیلی میل »»» ونگر : این تیم میتواند لیگ را به دست بیاورد اما هنوز پنجره نقل و انتقالات باز است ( به نظر میرسد باید منتظر یک خرید باشیم )

ونگر در مورد بنزما گفت : فقط جنجال رسانه ای است !!!!

واقعا هیچی مشخص نیست ما قبلا هم این حرف ها رو شنیدیم و طرف اومده آرسنال / مورد هم داشتیم گفته خبری نیست و نبوده
8:30 عصر ....
نبری قرضی به وستبرم رفت


Sport Witness » بنزما یکشنبه در آرسنال است !!!!
آنری در اسکای نوشت : آمدن بنزما میتواند آرسنال را به قهرمانی برساند
این یعنی خبرهایی هست و اینکه ونگر میگه هیچ حرفی نیست سیاست بازی های باشگاه است
شنبه :

'Benzema will cost Arsenal record fee of £45m'
بنزما برای آرسنال 45 میلیون پوند آب میخورد /// تلگراف"At the moment we do not have Sanchez, not Welbeck, and when these players come back we feel that we have the needed striking force. But we don't rule out as well if something exceptional turns up to do it," Wenger added, as quoted by the Daily Mail.


الات ساتچز و ولبک رو نداریم ...
اما خرید یک مهاجم را رد نمیکنیم
http://www.ibtimes.co.uk Alexandre Lacazette signs new deal with Lyon until 2019از گزینه های خرید ارسنال بود که البته این روزها حرفی ازش نیست و نبود !

تا 2019 با لیون تمدید کردمورگان که یکی از معروفترین هواداران آرسنال است دیروز در توییتر خود نوشت ...یکشنبه » صبح

espnfc.co.uk

آیا بنزما به آرسنال میآید ؟!
این سایت معتبر فقط اخبار دورو بر بنزما و نظرات ونگر را باز نشر کردهhttp://www.sportsmole.co.uk

آرسن ونگر حاضر شده تا 150 هزار پوند در ماه به بنزما بدهد...
/// اپدیت میشود ///

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza-TT در 23/10/1394 | 11:45 گفت:

اگه رئال جانشین پیدا کنه میتونیم جذبش کنیم

reza-TT در 23/10/1394 | 11:44 گفت:

اگه رئال جانشین پیدا کنه میتونیم جذبش کنیم V:

mohammad در 18/5/1394 | 15:42 گفت:

حاجی ترکیب خوبه فقط این مونرال خیلی خرابه.........این اصا در حد همون اوساسوناهم نیس......خیلی رو مخ

حامد **رنگی** در 18/5/1394 | 15:14 گفت:

ممنون از پست و اطلاع رسانی اقای مدیر

دوس باشید اقا

Sajad در 18/5/1394 | 10:00 گفت:

ارمان خان به نظرم دیگه خودتو خسته نکن
همین که ونگر در مقابل صحبت های انری گفته فوتبال ریاضی نیست و ما به بنزما نیازی نداریم یعنی کریم بی کریم.دیگه مطمن شدم قطعا دنبالش نیستیم

Richard George در 18/5/1394 | 01:48 گفت:

مسلمون نیستش

farshad khadem در 17/5/1394 | 15:02 گفت:

کریم ؟ کدوم کریم؟؟ کریم بنزما .نه .کریم ابمنگول شاید.
بعد از یه عمر گدایی شب جمعه مون یادم نرفته ینی اگه این روزگار یعنی این نظام روزگاره خان دایی که ونگر رییس ارسناله امکان نداره کریم بنزما را بیاره ارسنال ولی اگه بیاد چی میشه ؟؟؟
درمجموع از پستت ممنون ارمان خان همه چی توش هست برای من که خاطره قیصر تداعی شد

mohammad در 17/5/1394 | 12:07 گفت:

این احتمالشم هست که مدیران باشگاه دست به کار شدن.....و دیگ به ونگر کاری ندارن .....خدایش دیگ ونگرم شورشو دراورده

سيد حميد در 17/5/1394 | 10:02 گفت:

ینی هلاک این اقتدارتم آق مدیر :دی

HAMED toopchi در 17/5/1394 | 08:32 گفت:

این کریم بیاد و بزنه تک دل منچستر و چلسی رو ببره. ای چه حالی میده

midya در 17/5/1394 | 00:00 گفت:

من میخواستم چند تا عکس بزارم تو اینجا یا تو بلاگ میشه راهنمایی کنید؟

seyed در 16/5/1394 | 23:58 گفت:

آقا آرمان قبل از حدف یا بعد از حذف بلاگ رو دیوار اون شخص علتش رو بگین

seyed در 16/5/1394 | 23:58 گفت:

آقا آرمان قبل از حدف یا بعد از حذف بلاگ رو دیوار اون شخص علتش رو بگین

کیوان در 16/5/1394 | 23:37 گفت:

مهربون باشیم باهم.صلوات بفرستین. تموم شد رفت

midya در 16/5/1394 | 22:31 گفت:

این چه کاریه که این سید یعقوب میکنه من یه بار که یه بلاگ گزاشتم دقیق همزمان با من یکی دیگه یه بلاگ دیگه مانند موضوع من که نقل و انتقال بود گزاشت و فورا بلاگ من پاک شد که تقریبا دو ساعت وقتمو گرفت من اصلا هیچی نگفتم این اقا یه مطلب گزاشته که شاید پنج دقیقه طول کشیده باشه داره حرف های زشت میزنه این داره فرهنگ خودشو نشون میده

mohammad در 16/5/1394 | 22:31 گفت:

دوستان این حرفا واقعا خیلی کم ارزش که بخواد کسی نارحت بشه یا کدورتی بین کسی پیش بیاد.....حالا مهم اصل مضوع ....ینی فقط تیم

آرمان امیراحمدی در 16/5/1394 | 22:19 گفت:

آرمان عزیز چرا بلاگ ها و حتی نظرات قبل از به نمایش درآمدن در سایت ، نیاز به تائید مدیریت و یا ناطرین نداره تا دیگه این مشکلات پپیش نیاد؟


@ ترافیک ایجاد میکنه ... دست همه بازه ... بنویسن ... مشکلی داشته باشه میبندیم ...

شاهين در 16/5/1394 | 22:11 گفت:

درود بر همه آرسنالی های عزیز

آرمان عزیز چرا بلاگ ها و حتی نظرات قبل از به نمایش درآمدن در سایت ، نیاز به تائید مدیریت و یا ناطرین نداره تا دیگه این مشکلات پپیش نیاد؟

اگه بنزما بیاد آرسنال ، شانسمون برای قهرمانی دو برابر خواهد شد ...

Dariush در 16/5/1394 | 22:11 گفت:

خدا کنه بیاد اونوقت مدعی قهرمانی میشیم ولی فک کنم بیشتر شایعه باشه. اگه بنزما بیاد باید به فکر یه جانشین یا رقیب برا کوکلین باشیم. فلامینی نمیتونه جای کوک رو پر کنه و ارتتا هم سنش بالاس هم پست اصلیش یه خط جلوتره

آرمان امیراحمدی در 16/5/1394 | 21:54 گفت:

@سید یعقوب

چه کار کردم بلاگت رو حذف کردم !!! قانون داره بلاگ نوشتن اینجا توی سایت هایی مثل تیونینگ تاک مدیر یهو میزنه 20 صفحه کامنت بچه ها رو حذف میکنه کسی چیزی نمیگه بهش ... چون قانون رو رعایت کرده ...

توهین های شما
1) این آرمان عقده ای کیه؟
2) باز یعذ یکسال یه پست گذاشتم نمیدونم کدوم نفهمی حذفش کرد
3) آرمان شما بیجا کردی حذف کردی

خاک بر سر منه مدیر که بچه های ناظر هی میگن جرات نداریم به کاربران چیزی بگیم ، میگم چرا !!! ؟؟

اقای یعقوب شما بلاک میشی برادر من .

من از عصر که همه بهم گفتن چرا بلاگ هم شکل بلاگتو پاک کردی اینقدر عصبی بودم از دست خودم که چرا این اشتباه رو کردم !!! الان با صحبت های آرین عزیز همه چیز یادم اومد و اینکه آریان جان لطف کرد و اجازه داد این پست مرکز صحبت ها باشه ...دوستان بی ادبی 100% برخورد میشه !

آرمان امیراحمدی در 16/5/1394 | 21:49 گفت:

@arian ... خدا همه امواتت رو بیامرزه ...

دوستمون راست میگه من از دیشب 2 تا بلاگ رو پاک کردم

1) طرف شماره داده بود واسه تلگرام و ... که ممنوعه
2) یه پست در مورد عدم خشن بودن آرسنال

سید یعقوب در 16/5/1394 | 21:48 گفت:

پست منو الکی حذف کرده ایشون چکاره هستن

Arian در 16/5/1394 | 21:43 گفت:

@hoseyn
@Sajad
@آرمان Roger

دوستان من دومین و آخرین پستم رو تو این سایت با عنوان "کریم" دیشب پست کردم، و در اخرش نوشتم که اخبار مربوطه رو توش هر روز آپدیت میکنم. و انتظار داشتم بقیه هم نظرات و اخبارشون رو تو همون پست ارسال کنن که شما لطف کردین و انجام دادین.
امروز که برای آپدیت پستم اومدم سایت، متوجه یه پست جدید با همون موضوع شدم که مدیریت ارسال کرده بود. دیوار و کامنت های پستم رو چک کردم که ببینم پیامی از طرف مدیریت هست که پستم مشکلی داشته و... که چیزی پیدا نکردم. در نهایت ارسال پست جدید با همون موضوع و وجود دو تا پست با یه موضوع پشت سر هم تو بلاگا بنظرم احمقانه اومد و تصمیم گرفتم پستمو پاک کنم و دیگه پست نذارم. از شما و همه دوستانی که نظراتشون پاک شد عذر میخوام.
به هر حال خواستم بدونید که مدیریت پست منو پاک نکرده، خودم کردم.

سید یعقوب در 16/5/1394 | 21:20 گفت:

آرمان شما بیجا کردی حذف کردی

behrad در 16/5/1394 | 21:02 گفت:

عالی میشه اگه بیاد،خیلی از اومدنش استقبال میکنم.

mohammad در 16/5/1394 | 19:24 گفت:

اومدن بنزما که احتمالش صفر.....ولی جالب اینجا دوستان هنمچین میگن بنزما خوب نی یا نمیرزه یا بی میلم بهش اینگار ما بهترین مهاجمو تو تیم داریم یا بهتر از بنزما الان وجود داره تو بازار که بخواد بیاد ......برادر من الان یکی از بهترین مهجمای دنیاست بعد میگی نمیرزه؟؟؟ندومبه.....

kamyar در 16/5/1394 | 19:15 گفت:

ونگر دروغ نميگه، بنزما نمياد
زلاتان احتمالش بيشتر بود كه ناصر الخليفي گفت ميمونه

آرمان امیراحمدی در 16/5/1394 | 19:11 گفت:

این پست و مطلبش هیچ ربطی به بلاگ های دیگه نداشته و ندارد . جو ندید ....
من میتونستم همین رو خبر کنم بزنم ... نکردم این کارو چون رسمیت نداره ! خیلی پرت و پلاست حرف های تو بازار ...

محمد در 16/5/1394 | 18:32 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا.


یه مهاجم و یه هابفک دفاعی هم میخوایم پول که هستش دیگه دوست ندارم ونگر ریسک کنه و فقط روی کوک تو پست هافبک دفاعی تمرکز کنه امسال باید قهرمان لیگ بشه هر طور شده باید هم هافبک دفاعی و مهاجم بخره نباید هیچ جوره ریسک کنه اشکال نداره بازکنا زیاد باشن هیج مشکلی نیست میتونه ترکیبو چرخشی کنه تیم ماهم که دیگه امار مصدوماش بالا هستن و صددرصد این فصل هم مصدوم میدیم و نباید ریسک کنه .

arsenal در 16/5/1394 | 18:03 گفت:

رای گیری سایت گول رو دیدین؟

این یارو مصدومه ظاهرا انقد تو کفش نباشید

ارمان در 16/5/1394 | 15:19 گفت:

اقا ارمان کار زشتی بود برای پست خودتون بیاین پست فرد دیگری رو پاک کنین

سید یعقوب در 16/5/1394 | 15:05 گفت:

یاز من یه پست گذاشتم بعضی از این عقذه ای ها حذفش کرد خیلی بی جا کردی که حذقش کردی شورش رو در آورین

مرتضی در 16/5/1394 | 14:53 گفت:

به نظر من که خبرش الکیه. دستمزد بنزما رو زده 120 هزار پوند. یعنی 20 هزار تا کمتر از والکات
مگه میشه؟

Mobinho در 16/5/1394 | 14:26 گفت:

واقعا میخاد بیاد؟ اووف چه تیمی میشیم

آرمان امیراحمدی در 16/5/1394 | 14:22 گفت:

تیتر اخبار روز رو گذاشتم که نمیشه به عنوان خبر بذارم ... خیر نامردی نیست چون پست دوتامون بسیار کم محتوای بود و من مدام اپ میکنم ... در صورتی که خبری بیاد ... نمیشه اینو تو اخبار معمولی زد

Sajad در 16/5/1394 | 14:16 گفت:

ارمان خان یه همچین پستی رو یه دوست دیگه هم گذاشته بود.به نظرت نامردی نیست پست اونو پاک کنی و پست خودت رو بزاری؟؟

به نظر من کریم بنزما خیلی به کار تیم میاد.چون بازیش به سبک تیم ما میخوره.اون دوستانی هم که خسیس بازی در میارن ایا پولو اینا میدن؟؟به من و شما چه چقدر میدن.واسه ما موفقیت تیم مهمه که با اومدن بنزما به موفقیت نزدیکتر میشیم.با این حال من یکی خوشبین نیستم که بیاد.ولی فکر میکنم یه مهاجم میخریم
راجب ولکات و ویلشر هم تجربه ثابت کرده اعتماد به اینها کار بیخودیه.باز ویلشر تو پستی بازی میکنه که بازیکنان خوب زیادی داریم ولی تو پست ولکات که برای نوک در نظر گرفتیم اعتماد کار عاقلانه ای نیست.

مرتضی در 16/5/1394 | 13:40 گفت:

ونگر همین چن دقیقه پیش بازم تکذیب کردش !

مرتضی در 16/5/1394 | 13:40 گفت:

ونگر همین چن دقیقه پیش بازم تکذیب کردش !

abolfazl alayi fard در 16/5/1394 | 13:14 گفت:

اگه بیاد خیلی خوبه. یک ستاره دیگه به تیم اضافه میشه و تاثیرات خودشو میذاره همونجور که اوزیل و الکسیس و چک گذاشتن.

با یک برخورد هم از ده جا دچار ترک و پارگی نمیشه. خرید خوبیه

hoseyn در 16/5/1394 | 12:37 گفت:

من تو پست قبلی هم که پاک شد گفتم. انتقال بنزما تقریبا دو هفته هست که قطعی شده . باید بنزما رو آرسنالی بدونیم. بنزما خیلی بیشتر از اونی هست که تو رئال میبینیم. به نظرم وافعا عالیه. مهاجم طراز اول که برخلاف نظر برخی دوستان به نظرم این پولی که بابتش میدیم ارزشش رو داره.
در جواب دوستمون هم باید بگم اگه رئیس گفته دنبالش نیست راست گفته. چون اون موقع دیگه انتقالش قطعی شده بوده و نیازی نیوده هنوز دنبالش باشه!!
بنزما با وجود افرادی مثل اوزیل و سانتی که پاسهای فرار ناب میفرستن واقعا گزینه ایده آلی تو نوک حمله هست.

majid در 16/5/1394 | 12:29 گفت:

از وقتی رئیس گفته صادقانه, به دنبال بنزما نیستیم. نمیدونم چرا همش احساس میکنم اینا شایعست

و طرفی گه قراره بخریم یکی دیگست. اما اگه خوده بنزما هم باشه یقین دارم زیر دست رئیس حتی خیلی

بهتر از اینی که تو رئاله میشه و مشکل چند ساله ی خط حملمونو برطرف میکنه

محسن عاشوری در 16/5/1394 | 12:28 گفت:

بیشتر از 30 تا نمی ارزه ..

چندان میلی به اومدنش ندارم ..
.
.
ویلشر هم که رفت واسه دوماه دیگه .. لعنت به شانس این بچه
ویلشر یه مشکلی داره که هی مصدوم میشه .. عجیبه واقعا

نمیدونم به هر حال امیدوارم همه محکم و قبراق باشن تا آخر فصل .. محکم

حسین ملازینل در 16/5/1394 | 12:09 گفت:

امیدوارم بیاد ، خیلی میتونه به دردمون بخوره ...

masoud mahmudpur در 16/5/1394 | 12:08 گفت:

مهاجم خوبیه اما انصافا بیشتر از 30 میلیون پوند نمیارزه.ما اوزیل که سطحش خیلی بالاتر از بنزما بود رو 40 میلیون خریدیم منطقی نیست بخوان 45 میلیون پوند بدن