فراخوان قالب وبلاگ

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 134,072 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فراخوان قالب وبلاگ

سلام دوستان ... وقتی خبر پرچم ایران رو زدم خیلی ها گفتن کاش میگفتین که مام طراحی کنیم و یه چیزی بدیم ببینیم باشگاه قبول میکنه یا نه .... از این رو ....تصمیم گرفتم قالب بلاگ ها  رو هم تغییر بدم ... نظری اگه دارید ، اگه قالب خوبی دیدید که فکر میکنید به درد بلاگ ها میخوره ... در کامنت برام بذارید ...


تا زمانی که این بلاگ در 5 بلاگ بالایی سایت است زمان دارید تا پیشنهادات خود رو برام بفرستید ... بعدش با توجه به ارسال ها من بررسی میکنم و انتخاب میکنم ( البته با چند ناظر دیگه هم مشورت میکنم )

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 22/5/1394 | 20:46 گفت:

قالب همین باشه. خیلی هم خوبه. فقط پاسخ به نظرات رو اضافه کنید

شاهين در 21/5/1394 | 22:58 گفت:

شاهین @ بهتر شد ؟!
=====================
عالی شد ... دمت گرم

آرمان امیراحمدی در 19/5/1394 | 10:22 گفت:

شاهین @ بهتر شد ؟!

شاهين در 18/5/1394 | 21:48 گفت:

موبایلی زدم که
=============================
بخش اخبار ، نقل و انتقالات و آرسنال و رقابت ها و مصاحیه به نظر من تو صفحه اصلی اضافیه و باعث شده یکم شلوغ بشه

همون تیتر های اصلی و رسانه و آرسنال و بازی های آرسنال و اون قسمت انتهایی کافیه ، بقیه بهتره به قسمت بالای سایت بصورت آرشیو منتقل بشند ( من خودم به شخصه فقط همین قسمت ها رو نگاه می کنم) ... البته این نظره من بود

آرمان امیراحمدی در 18/5/1394 | 20:45 گفت:

موبایلی زدم که

شاهين در 18/5/1394 | 19:18 گفت:

اگه یه کم قالب سایت جمع و جور تر بشه بهتره ، بخصوص تو موبایل برای خوندن یه مطلب باید کلی بالا و پایین کرد که خیلی عذاب آوره ...

آرمان امیراحمدی در 18/5/1394 | 16:57 گفت:

من فقط در مورد قالب ظاهری فراخوان دادم

midya در 18/5/1394 | 14:09 گفت:

منم با سجاد هم نظرم باید لایک و دیس لایک باشه خیلی خوبه.

seyed در 18/5/1394 | 14:00 گفت:

دادا لایک و دیس لایک داشته باشه

Arian در 18/5/1394 | 13:30 گفت:

من با sajad هم نظرم.

mahdi در 18/5/1394 | 12:14 گفت:

سلام ..

من در مورد طراحی قالب و سایز ها و ... چیزی نمیدونم

ولی اگه سایز قسمت هایی که قراره طراحی بشه بدید (مثلا هیدر و ...) بنده در خدمتتون خواهم بود

میثم محمودی در 18/5/1394 | 10:25 گفت:

آرمان جان ببخشید که انتقد میکنم ولی قالب سایت کلا بد شده
یه قالب بذار سایت جمع جور باشه
اگر یه تاپیک هم درست کنی که روزانه اخبار های سایتهای خارجی و عکسها و ویدیو های تکی رو اونجا ارسال کنیم
و همیشه بالای قسمت بلاک جلو دید باشه قول میدم جلو خیلی از پستهای اسپم رو میگیره
و در گیری هم پیش نمیاد
قسمت دیوار یه جای کوره و تو چشم نیست و امکاناتشم خیلی کمه یه تاپیک همیشگی درست کن با امکانات زیاد مثل قسمت بلاگ که پست ارسال میکنیم چقدر امکانات داره مثل اونجا
منتظر جوابت هستم
یاعلی

Sajad در 18/5/1394 | 10:10 گفت:

اینم اضافه کنم اون روز یه دوستی میگفت نظر ها به تایید مدیر نیاز داشته باشن.اینم به نظر کار خوبی نیست و باعث کاهش نظرات میشه.
گفتم یه وقت اینکار رو نکنی

Sajad در 18/5/1394 | 10:07 گفت:

به نظرم اگه لایک و دیسلایک رو به کامنت ها اضافه کنی خیلی بهتر میشه.
میشه فهمید اکثر طرفدار ها راجب تیم و مربی و بازیکن چه نظری دارن.