از دید آرون رمزی

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 134,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از دید آرون رمزی

گل اوزیل به لودوگورتس از زبان رمزیداستان گل اوزیل به لودوگورتس از زبان آرون رمزی :

"من داشتم بهش میگفتم شوت! شوت!

اوزیل ورزشگاه لوسکی رو کشوند زیر پای خودش با اون گل فوق العاده ی پیروزی بخشی که به لودوگورتس زد!"

"ملی پوش ولزی که پاس گل دوم تیمش رو به ژیرو داده بود قبول داشت که خیلی سخت بود از جات پا نشی وقتی اوزیل پاس الننی رو دریافت کرد!"

"من پشت هم داشتم میگفتم شوت بزن،شوت بزن،اما اون همچنان داشت فریب میداد!

مسوت یه بازیکن با کیفیته و اون گلم یه گل عالی بود!"

"تو اون لحظه اون خیلی آرامش داشت و یه شب فوق العاده رو برامون به ارمغان آورد!"

"من مطمئنم خیلی از بازیکنا لحظه ی اول شوت رو میزدن اما اون چند تا حرکت فریب دهنده زد تا بازیکنارو فریب بده و اونام فریب خوردن!اما اون یه تموم کنندگی عالی از خودش نشون داد و ما خوشحال بودیم از بردی که در آخر بدستش آوردیم!"

"ما تو این تیم خیلی وقته که با همیم و به عبارتی کیفیت خوبی رو به ارمغان اوردیم و ما میدونیم اوضاع از چه قراره و ما تو این مدت روی فرم خوبی قرار داشتیم!"

"ما فصل قبل رو  خوب و قوی تموم کردیم و همون فرم رو این فصلم حفظ کردیم. تیم الان پر از اعتماد به نفسه!"

 


برگذفته از کانال تلگرام کانون رسمی هواداران آرسنال  در ایران

برای عضویت در کانال کلیک کنید
 


 ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi در 12/10/1395 | 10:51 گفت:

امیر آقا منم موافقم که به هیچ عنوان نباید امتیاز از دست بدیم
اما اینو هم میدونم که بازیکنای آرسنال بیش از بازیکنای تیمای دیگه خسته میشن چون حداقل 60-70 دقیقه مفید در یه مسابقه دوندگی و تمرکز دارن (برعکس تیمای دیگه که بخاطر سبک بازیشون در لحظات زیادی از بازی استارت نمیزنن و استراحت میکنن)

سال های گذشته هم توی همین مقطع بخاطر فشار بیش از حد روی بعضی بازیکنا (و نداشتن نیمکت قوی) مصدومیت دادیم
امسال از این نظر بهتر هستیم و میشه در پست های مختلفی گردش داشته باشیم

amirsenal در 12/10/1395 | 07:55 گفت:

دلم میخواد بعد از این که ما بردیم، تاتنهام ببازه بعد جوگیر بشن بازی بعدشون که با چلسی هست رو بترکونن،
.
آقا مهدی به نظر من گردش بازیکن ها الان در اولویت نیست، الان نتیجه مهمه، اگر اختلاف رو نمی تونیم کم کنیم
(بواسطه برد متوالی) لااقل کاری نکنیم بیشتر بشه(تا منتظر لغزش اونا باشیم)
.
ترکیب برنده لازم دارم فارغ از اسم که کی میخواد توش باشه.....

Saeid Sajjadi در 12/10/1395 | 01:53 گفت:

لیورپول؟همین لیورپول بازی اول فصل نقره داغمون کرد.
من فقط موندم چرا چلسی که اینقدر راحت با خاک یکسانشون کردیم ، حالا شاخ شدن؟!
پارسال هم لستر رو رفت و برگشت زدیم ولی قهرمان شدن!حکمتش هر چی هس زیاد حال نمی کنم با این موضوع

حامد در 11/10/1395 | 23:28 گفت:

نگاه جدول نکرده بودم یعنی ما از لیور هم پایین تریم؟؟؟؟دقیقا خسته نباشیم

mahdi در 11/10/1395 | 17:20 گفت:

سعید زیر لفظی هم میدی؟!!
.........


در مورد گل اوزیل همین بس که از اون بازی ، فقط همون گل در تاریخ میمونه!

و در مورد پیش بازی هم ، در پست پیش بازی صحبت میکنیم
باید ببینیم دوستان اگر جای ونگر باشن برای بازی یکشنبه و سه شنبه چه گردشی رو در ترکیب انتخاب میکنن

سعيد در 11/10/1395 | 14:03 گفت:

ممنون از شما داداش ،
شونصد نَفَر اومدن لايك كردن ، والا حرف زدن و تبادل نظر كردن كه خرج نداره ...

amirsenal در 11/10/1395 | 13:08 گفت:

من هم موافقم، البته تموم کنندگی تیم یه خورده پایین اومده، امیدوارم بازی به بازی بهتر بشه.
.
همه رفتن چالش مانکن، کسی حرف نمیزنه آقا سعید

سعيد در 11/10/1395 | 12:35 گفت:

زير لفظي ميخوايد !!!!؟؟؟

سعيد در 11/10/1395 | 00:36 گفت:

ما به اين مدل گل ها نياز داريم ، نه بخاطر اينكه صرفا ازشون لذت ببريم ، بخاطر اينكه اين گلا باعث ميشه احساس غرور وقدرت كنن بازيكنا و اعتماد به نفسشون بره بالا ، چيزايي كه ما توش واقعا ضعف داريم ...!!!