چي شد كه عاشق آرسنال شدين؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 204,369 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چي شد كه عاشق آرسنال شدين؟
من يادمه كلاس سوم دبستان كه بودم ميديدم كه همه لباس تيم هاي مختلف رو ميپوشن.منم علاقمند شدم بخرم.وقتي رفتم فروشگاه دم خونمون هرچي گشتم لباس تيم هايي مثل بارسلونا و ... پيدا نكردم.فقط و فقط يك لباس داشت اون هم لباس شماره 7 آرسنال يعني رابرت پيرس!!!!با اين كه استقلالي بودم و لباس آرسنال قرمز بود تصميم گرفتم بخرمش.بعد از اون بود كه رفتم دنبالش ببينم اين آرسنال اصلا چه تيمي هست!!!بعضي وقت ها بازي آرسنلا رو ميديدم اما علاقه زيادي نداشتم تا روزي كه آرسنال تو فينال جام باشگاه هاي اروپا با بارسلونا بازي داشت.بعد از اين كه آرسنال گل دوم رو خورد و باخت نميدونم چي شد كه رفتم تو رخت خواب و انقدر گريه كردم تا خوابم برد!بعد از اون بود كه واقعا عاشق آرسنال شدم و هي حس بدي نسبت به بارسلونايي كه خيلي دوسش داشتم پيدا كردم!!!
شما هم خواستين داستان عاشقي تون رو با كامنت روي همين پست بنويسين.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی هادیان در 27/6/1390 | 10:30 گفت:

منم وقتی فیفا 2000 رو نصب کرده بودم تیمای خارجی رو زیاد نمیشناختم،فقط اسم منچسترو زیاد شنیده بودم. یه فصلو با یونایتد شروع کردم. ولی علی رغم قهرمانی رفت و برگشت از آرسنال باختم! همونجا بود که فهمیدم آرسنال تیم بهتریه! و . . .

mehran در 26/6/1390 | 00:45 گفت:

یادمه تو راهنمایی هر کی طرفدار یه تیمی بود من اصلا حال فوتبال دیدن نداشتم .تا اینکه اون بازی معروف رئال _یونتوسو دیدم که ییو 1-0 باخت .از اون شب عاشق فوتبال دیدن شدم قبلش فقط بازی میکردم .سال بعد به لیورپول و آرسنال و ییو علاقه داشتم البته آرسنال سرشون بود.یادمه تو سال کالچوپولی طرفدار یوو بودم و خیلی حال داد .از بعد اون فینال لیورپول که 3-3 کرد ازش خوشم نیومد و موند آرسنال با اون سبک قشنگ که هر روز مهم تر میشد 7 ساله طرفدار پر وپا قرصم و جز اون جام حذفی جامی نبردیم .اما فکر کنم این باختا ما رو اینجور عاشق کرده .اینجور طرفدار پیگیر و داغونو هیچ تیمی تو ایران نداره .جز اون روزا که حرفش بود ونگر بره به تیم دیگه فکر نکردم

sepehr paydarfar در 25/6/1390 | 23:58 گفت:

من وقتی کلاس سوم دبستان بودم به آرسنال رو آوردم یادمه بازی آرسنال - نیوکاستل بود در فصل 2004-2005 که درخشش هانری باعث شد به سراغه آرسنال برم اما بعدن بازی خوب فابرگاس عامل اصلی آرسنالی شدنم بود همون موقع بود که بازی های آرسنال رو دنبال کردم 5 ساله که آرسنالی ام و همیشه خواهم بود به امید موفقیت آرسنال

اميرحسين اباذري در 25/6/1390 | 00:35 گفت:

یادمه سوم دبستان می خوندم اولین بارم بود که سونی بازی می کردم شانسی تیم ارسنال و ورداشتم نمیدونم چی شد ازاون موقع عاشق ارسنال شدم.

فرشاد صفاری در 24/6/1390 | 16:10 گفت:

من اولین بازی که از آرسنال دیدم نمی دونم کی بود ولی یادمه دنیس برکگمپ خیلی خیلی خوب بازی کرد و از همون موقع عاشق برکگمپ و آرسنال شدم شدم !

شایان در 24/6/1390 | 15:47 گفت:

من عاشق پول خرج نکردن ها و با بچه ها تو اوج بودن های ونگر شدم!!! زنده باد ونگر کبیر اگه خدایی نکرده یه روز فوت کنی تو مراسم تشیع پیکرت شرکت خواهم کرد!!

شایان در 24/6/1390 | 15:47 گفت:

من عاشق پول خرج نکردن ها و با بچه ها تو اوج بودن های ونگر شدم!!! زنده باد ونگر کبیر اگه خدایی نکرده یه روز فوت کنی تو مراسم تشیع پیکرت شرکت خواهم کرد!!

سعید نوری در 24/6/1390 | 14:09 گفت:

سال 2004 فکر نمیکردم اینطوری قهرمان بشیم از همون اول فصل بلزی هارو دنبال کردم تا جایی که اگه یه بازیو نمیدیدم حتما تکرارشو نگا میکردم.قهرمانی و کسب رکورد 49 بازی بدون باخت منو به یه هوادار دو آتیشه تبدیل کرد

حسین در 24/6/1390 | 11:58 گفت:

چون با جوون ترین و کم تجربه ترین بازیکنان همیشه مدعی بوده و یقه ی تمام تیم ها رو گرفته...مثل پارسال که تنها شکست بارسا در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه امارات و در مقابل آرسنال رقم خورد...

علی صادقزاده در 24/6/1390 | 11:20 گفت:

خیلی ساده ... چون من دیدن فوتبال باشگاهی رو از سال 2002 به شکل جدی شروع کردم و مطمئنم بچه هایی که اون زمان تازه داشتن فوتبال میدیدن اکثرشون تمایلاتی به آرسنال داشتن ....

davood در 24/6/1390 | 10:54 گفت:

من یادم نیست از کی طرفدار ارسنال شدم فقط میدونم که یه شبه طرفدار این تیم نشدم و به طور تدریجی توپچی شدم! حتی یادمه وقتی ارسنال 49 بازی نباخته بود و بازی با یونایتد داشت پخش میشد دوست داشتم ارسنال ببازه چون کلا از تیمهای خیلی قوی خوشم نمیاد! یا وقتی که هانری اون ضربه ازاد غافلگیرانه رو به چلسی زد از هانری و ارسنال متنفر شدم! اما نمیدونم چی شد که یدفه طرفدار ارسنال شدم و الان یکی از مهمترین مسائل زندگیم ارسناله

مرتضی هادیان در 24/6/1390 | 10:08 گفت:

منم وقتی فیفا 2000 رو نصب کرده بودم تیمای خارجی رو زیاد نمیشناختم،فقط اسم منچسترو زیاد شنیده بودم. یه فصلو با یونایتد شروع کردم. ولی علی رغم قهرمانی رفت و برگشت از آرسنال باختم! همونجا بود که فهمیدم آرسنال تیم بهتریه! و . . .

علی آقاشاهی در 24/6/1390 | 00:31 گفت:

tablighe lebase aval JVC tablighe lebase dovom SEGA team fogholade bud yadam nemire vaghti shuker pa be tup mishod che hesi dashtam hamishe fekr mikardam petit kheyli behtar az bekam santr mikone hich kaso fekr nemikardam betune ru sare adams head bezane sorate overmarse baram gheyre ghabele bavar bud az hame mohem tar bergkamp bud ke hanuz fekr mikonam hich mohajemi zerafate bazisho nadare az unjayi ke khodam darvaze ban budam seaman baram ye osture shode bud avalin khatereye shirinam sevom shodane korovat ha tu 98 bud chon hame kareye un team shuker bud va avalin khatereye talkham bakht be galataseray tu finale uefa bud az iun moghe aksare khaterate talkh o shirinam ba arsenale good luck

AmirHosein در 23/6/1390 | 23:38 گفت:

rastesh man az vaghti konami2000 omad tarafdare arsenal shodam on mogheha ye dosti dashtam tarfdare manchester bod mananm donbale ye timi bodam ke kam nayaram azash vaghti vase avalin bar arsenalo entekhab kardam to hamon bazi lehesh kardam az onja tarafdare arsenal shodam 2atishe ta alan ke 24 salame hanuzam tarafdare arsenalam faghat arsenal na hich bazikon ya shakhse khasi to team

حمید پیرنیا در 23/6/1390 | 23:03 گفت:

من و داداشم از بچگی همیشه نقطه مقابل هم بودیم هر کار اون میکرد من واسه این که کل کلمون جور باشه میرفتم سراغ نقطه مقابلش. 8 9 سال ÷یش اون طرفدار یونایتد شد منم گشتم یه تیمی ÷یدا کنم که از یونایتد قویتر باشه با هم زیادم بازی کنن رفتم سراغ آرسنال

همو بغوزیان در 23/6/1390 | 22:19 گفت:

من 5 ساله بودم که علاقه ی خاصی به کارت های فوتبالی داشتم........... یه کارت داشتم که تیری هانری با لباس فرانسه داشت شوت میزد.................عاشق اون کارت بودم.................بعد پشتشو نگاه کردم دیدم نوشته باشگاه:ارسنال-امتیاز:190-ملیت:فرانسه........هنوز هم همون کارتو دارم......... از همون موقع طرفدار ارسنال شدم تا الان که 14 سالمه

علی شهروز در 23/6/1390 | 21:53 گفت:

قول میدید بهم نخندید؟؟؟ من 5 سالم بود که تلویزیون جام جهانی 98 رو نشون میداد، دیوید سیمن یه ضربه دروازه زد که خیلی بلند بود. الآن من 13 ساله آرسنالیم چون از ضربه سیمن خوشم اومد. خوشحالم که ضربه های دروازه بان عربستان و نیجریه رو ندیدم. وگرنه خدا میدونه الآن طرفدار کجا بودم!

یوسف داسیار در 23/6/1390 | 21:24 گفت:

سلام . منم از سال 2000 و زمان حضور بازیکنایی مثل برکمپ، هانری ، ویرا، آدامس ، پیرس ، لورن ، ویلتورد ، لیونبرگ سیمن و... که واقعا فوتبال شناورش شهره خاص و عام بود عاشق آرسنالم شدم. یادمه همیشه وقتی آرسنال بازی داشت و من تو مدرسه بودم جیم میشدم تا به بازی تیم محبوبم برسم. فقط یه آرزو داشتم که برآورده نشد و میدونم که هیچ وقت هم برآورده نمیسه: آرزوم این بود که گابریل باتیستوتا تو آرسنال بازی کنه که فقط یه رویا بود... افسوس.................................

HAMED toopchi در 23/6/1390 | 21:17 گفت:

وقتي بچه بودم داييم كه شديدا عشق فوتبال بود با ما زندگي ميكرد، ديدن افتتاحيه جام جهاني 98 برزيل- اسكاتلند جز بهترين خاطرات زندگيمه. بزرگان فوتبال فرانسه و هلند اون زمان تو آرسنال بودن! جسته گريخته يه چيزايي از آرسنال يادم مياد، دوست داشتن آرسنال همراه با بي خبري( فقط اسم آرسنال) با ديدن چندتا بازي به سال 2002 رسيد كه تب آرسنال بالا گرفت. دقت كنيد بالا گرفت! وجود داشت. تا حالا هم كه توي دنياي فوتبال فقط آرسنال و بس! ولي در كل فكر كنم تحت تاثير داييم استارت خورد! تلخ ترين خاطره ام هم بازي با ليدز بود، وحشتناك تلخ بود. جالب بود، ممنون

hosein در 23/6/1390 | 19:37 گفت:

منم از فینال 2005 عاشق شدم. البته قبلشم دنیس برکمپ بازیکن مورد علاقه ام بود. اما از اون فینال عاشق ونگر شدم. درسته که یکم شاخه!! اما بازم میگم، کاری که اون کرده هیچ کدوم از هم دوره ای هاش نکردن. قهرمانی بدون شکست. وقتی هم که بارسا هنوز از تیکی تاکا چیزی رو نکرده بود، فوتبال شناور آرسنال همه رو خیره میکرد. سسک ... این بشرم خیلی برام عزیز بوده و هست. بعد رفتنش فقط 1 روز خواستم تیمم رو عوض کنم. اما توی همون روز هم 10 بار به سایت سر زدم و دیدم کار دله!! دست من نیست. توپچی موندم و خواهم موند.

فتاح وستا در 23/6/1390 | 18:46 گفت:

من 13 ساله طرفدار آرسنالم بخاطر فوتبالی که بارسا الان تازه داره انجامش میده

محتشم تمیزی در 23/6/1390 | 18:45 گفت:

راستش من عاشق دنیس برکگمپ بودم و اونو واقعا دوسش داشتم و دارم ؛ براهمین یه جورایی کشیده شدم بطرف آرسنال و از اون موقع دیگه خون من اجازه نداد بطرف تیم دیگه ای برم و عاشق آرسنال شدم و بازی که دیگه تیر خلاص عاشقی زد بازی آرسنال بایرلورکوزن بود با اون گل عالی دنیس

Hossein Y در 23/6/1390 | 18:22 گفت:

دقيقا من هم در همون زمان كه اوج بازي هانري و پيرس و كمپل و ... بود

Fazel در 23/6/1390 | 18:19 گفت:

من سال 2002 - 2003 بود که اوج بازی تیری هانری و رابرت پیرس و دیود سیمن بود و آرسنال زیر 20 مین 3 یا 4 تا گل میزد آنقدر عاشقش شدم که تا الان کم نشده فینال هم من خیلی گریه کردم خیلی با افتخار میگم آرسنالی هستم در جواب حسین آقا که با سیلی صورتش سرخ نکه میداره

Fazel در 23/6/1390 | 18:18 گفت:

من سال 2002 - 2003 بود که اوج بازی تیری هانری و رابرت پیرس و دیود سیمن بود و آرسنال زیر 20 مین 3 یا 4 تا گل میزد آنقدر عاشقش شدم که تا الان کم نشده فینال هم من خیلی گریه کردم خیلی با افتخار میگم آرسنالی هستم در جواب حسین آقا که با سیلی صورتش سرخ نکه میداره

HOSSEIN در 23/6/1390 | 17:59 گفت:

منم تو خونوادمون اکثر اقوامم طرفدار منچستر و رئال و بارسان ولی یه پسر عمو داشتم که آرسنالی بود اتفاقا من تازه فهمیده بودم فوتبال چیه و اینقدر تو گوشم خوند آرسنالی شو که کم کم علاقه پیدا کردم و شدیم 2 آرسنالی میون رئالی ها و منچستری ها و بارسایی ها؛اما هر وقت کسی میخواست خرده بگیره اون 49 بازی بدون باختو میزدم تو سرش و میشوندمش سر جاش(با سیلی صورتمو سرخ نگه میداشتم)