باورتون ميشه؟؟؟؟!!!!َ

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 185,980 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باورتون ميشه؟؟؟؟!!!!َ

باورتون ميشه؟؟؟؟!!!!َ


سلام.باورتون ميشه كه تو اخبار ورزشي هاي امروز تلوزيون اصلا اصلا حرفي در مورد بازي ديشب آرسنال زده نشد؟؟؟؟!!!!با وجود اين كه تو اخبار امروز يه قسمت ويژه براي بازي هاي جام باشگته ها بود و تمام گل هاي تمام بازي ها رو با تمام جزييات گفت و پخش كرد اما فقط در مورد بازي ديشب آرسنال اصلا حرفي زده نشد!و حتي اصلا اسمي از آرسنال برده نشد؟؟!!اصلا انگار آرسنال تو جام باشگاه ها نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آخه چي بگم....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزاد عسکری در 16/9/1390 | 23:19 گفت:

آقا من دوباره اعتراض کردم به شبکه سه شماهم اعتراض بکنین .. اِنقد خــوبه :دی

محمد اصغری در 16/9/1390 | 22:03 گفت:

بابا بی خیال شید . هر روز میایم تو کانون یه پست درباره خریت این مدیرای بوووووووووووق می خونیم داغ دلمون تازه میشه.
بابا انچه عیان است چه حاجت به بیان است.به نظر من بهتره دیگه درباره این موضوع مطلبی گذاشته نشه تا اعصاب ما هم اینقدر خورد نشه.

(Hooman sam (Dark metal در 16/9/1390 | 18:53 گفت:

فقط بگو f..k شبکه 3

محسن شعبانی در 16/9/1390 | 18:28 گفت:

سلام این کارا بخاطر اینه که ما انگلیس رو تحریم کردیم و روابطمون رو با این کشور قطع کردیم. حالا هم صداسیما دستور داره که دیگه اخبار مربوط به انگلیس رو پخش نکنه. اگه یادتون باشه نتایج آخرین هفته لیگ برتر رو هم نگفتن مسخره ها خیلی فوتبال خودشون تمیز و آموزندس حالا دست به این بچه بازی ها می زنن

فرهاد در 16/9/1390 | 16:59 گفت:

فقط ترکست

Fateme در 16/9/1390 | 16:43 گفت:

باید عادت کرد به این وضع .
تلویزیونو کلا بی خیال شین !

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 16:07 گفت:

حامد تو 7صبح پا میشی!من که امروز فردا دانشگاه نمیرم اصلا خبر ندارم تعطیله یا نه! مرگ بر این مدیریت شبکه باد

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 15:25 گفت:

اخبار 7 صبح گفت كه!

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:09 گفت:

نمیدونم وقتی همه میدونیم ماجرا چیه پس چرا اعلامش میکنیم
دوستان ممکنه درباره این موضوع ننویسید دیگه فعلا اوضاع همینه
بیایید واسه خودمون شر درست نکنیم

حبیب در 16/9/1390 | 15:08 گفت:

حرفی از برد 3 -0 چلسیم نزد... لا اقل از این به بعد با خیال راحت مطمئنیم شبکه 3 بازیامونو نشون نمیده :)

Hossein.A در 16/9/1390 | 14:38 گفت:

مشخصه این مسائل بوی سیاست میده...

محسن در 16/9/1390 | 13:50 گفت:

کلا درباره تیم های انگلیسی حرفی زده نشد. کم کم باید به این روند عادت کنیم.

حمید فرازی در 16/9/1390 | 13:38 گفت:

اگه توجه میکردید او حساس ترین بازی ها از تیم های انگلیس مثل سیتی اصلا اسمی نبرد

مهناز پرتوی در 16/9/1390 | 13:32 گفت:

فكر كنم با اين تحريما از اين به بعد بيشتر از خود اسپانيايي ها با تيم عزيز بارسا آشنا شيم...

امیررضا در 16/9/1390 | 13:29 گفت:

اره حسین...منم دیدم تعجب کردم

علیرضا در 16/9/1390 | 13:27 گفت:

آره حسین جان.........باورمون میشه..........اگه هم باورمون نشه باید باور کنیم.............