بدترين لحظات سال 2011

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,096 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدترين لحظات سال 2011

بدترين لحظات 2011سلام.به نظر شما بدترين لحظات آرسنال در سال 2011 چي بوده؟؟؟
به نظر من دو تا بوده:
1-جدا شدن فابرگاس از آرسنال كه خيلي ناراحت كننده بود
2-باخت 8 بر 2 مقابل منچستر!
اين باخت كه تو چندين سال اخير بي سابقه بوده خيلي بد بود و واقعا تحملش سخت!واي وقتي ياد اون لحظه ها ميافتم دوباره تنم ميلرزه وقتي كه مقابل منچستر با هر حمله و هر شوت دوازه آرسنال باز ميشد و هرچي ضربه آزاد بود روني زد تو گل.يادمه موقع بازي داشتم با يكي از دوستا سر آرسنال كل كل ميكردم اما واقعا ضايه شدم!
به اميد اين كه ديگه اين لحظات تكرار نشه و برد هاي زياد و پر گل داشته باشيم.
نظر شما درباره بدترين لحظه چيه؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:46 گفت:

aval raftan fabregas bad bakht be birmangam badesham on 8 lanatiyo man city az bazishon moghabele barca razi bodam entezare bija ham nadashtam

مجید در 16/10/1390 | 16:12 گفت:

8-2بد بود اما غیر از تحقیرش (که تاحدودی با باخت یونایتد به سیتی فراموش شد،)فقط سه امتیاز از دست دادیم.
اما از اون تک به تک بنتنر با بارسا خیلی حالم گرفته شد.
نصری و سسک هم رفتن که رفتن ...

HOSSEIN در 16/10/1390 | 11:16 گفت:

توپی که دیقه 88 بنتنر تو بازی با بارسا خراب کرد

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 22:52 گفت:

باخت به من يو بدترين بود

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:51 گفت:

بدترین لحظه زمانی بود که داورپولی بارسا رابین رو اخراج کرد الهی بره زیرقطار تیکه تیکه بشه

حمید رضا قزوینیان در 15/10/1390 | 17:18 گفت:

برای من بدترین لحظه سال 2011 موقعی بود که بازی فینال 1-1 بود و دقیقه 90 داشتم شام میخوردم و تا live score رفرش(refresh) کردم چنان غذا لای گلوم گیر کردکه نزدیک بود خفه شم! و البته شیشه میزو هم شکوندم
اما بدترین لحظه فصل پیش(که یادم نیست سال 2010 بود یا 2011) باختن بازی 0-2 برده ی نیمه اول مقابل اسپرز تو اشبرتون بود،حتی بیشتر از باخت 2-8 !

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 16:55 گفت:

نه نه نه

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

لحظه ای که ونگر گفت قراره چن سال دیگه هم تو آرسنال بمونه و مدیرای از خداخواسته ما هم سریع تایید کردن!
باخت مفتضحانه به یونایتدم که بی بروبرگرد مسئولش ونگره،خاطره ایه که هیچ وقت از یاد ما پاک نمیشه

hesam در 15/10/1390 | 15:02 گفت:

لحظه اخراج رابين تو بازي بارسا

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:59 گفت:بدترینش باخت به بیرمنگام بود بعدشم حفظ شاماخ و ژورو و اسکیلاچی و نخریدن بازیکنی که بتونه در حد نام آرسنال باشه

arash در 15/10/1390 | 14:51 گفت:

1:باخت بیرمنگام
2:باخت برگشت بارسا
3:باخت 8-2
4:رفتن سمیر نقدی
همش برام تلخ بود

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:31 گفت:

بدتر از همه باختمون به بیرمنگام بود که به قول شهرام بعدش افتادیم رو دور باخت و همه چی زیر و رو شد و بعدشم 8_2

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:43 گفت:

اره بد ترینش همین 8-2 منچستر بود اما باخت به بیرمنگام تو دقایق اخر بازی و روی بچه بازی کوشینلی و چزنی و از دست دادن جام حالم رو بد جوری گرفت خیلی تا یه هفته عصبی بودم بعد اون باخت بود که روی نوار ناکامی افتادیم و همه جام ها از دستمون پرید خیلی تلخ بود ولی یه درس بزرگ بود برای ونگر........

به امید روز های خوش برای توپچی های لندن و هواداران با شعورش!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:36 گفت:

خدایی باخت 8-2خیلی تلخ بود.بدیش به این بود که منچستری ها دور و برم زیاد بودن.
ولی بدتر از اون باخت جلوی بارسا بود که در عین نامردی و ناحقی اون بازی رو باختیم.

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:20 گفت:

بدترین خاطره،خیلی سخته!!!!!!!!ولی اگه بخوام تقسیم بندی کنم توی بازها :بازی بارسا برگشت و بازی با منچستر(8-2)و بازی با من سیتی(کارلیگ کاپ) همین طور رفتن فابرگاس

masoud mahmudpur در 15/10/1390 | 13:15 گفت:

masoud76:باخت به بارسلونا در بازی برگشت برای من بد ترین خاطره سال2011 بود

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:43 گفت:

کمیش رو دیدم. بعد دیگه پیگیر نتیجه بودم. اول فکر کردم شوخی میکنن. رفتم سایت آرسنال دیدم وای. وافعاً آره. خیلی شب بیخودی بود.

Hossein Y در 15/10/1390 | 12:34 گفت:

بابا داداش حالا شب عقدت بازي رو نميديدي خوب حيفه!

ali jamshidi در 15/10/1390 | 12:24 گفت:

اقای یگانه سوال به جایی بود واقعاً جاش خالی بود.
برای من به شخصه بدترین لحظه باخت 8-2 به منچستر بود. خود این نتیجه به خودی خود تلخ بود. حالا شما تصور کنید شب به این تلخی دقیقاً شب عقد بنده بود. زهرمارم شد. من تو عقدم حتی یه شیرینی هم نتونستم بخورم. کمی عسل خوردم اونم به رسم شگون. شام هم الکی با غذا بازی کردم.