يك خواهش دوستانه

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 212,988 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يك خواهش دوستانه

دوستان اشتباه نكنيدسلام.خواهش ميكنم اين مطلب رو تا آخر بخونيد و بعد قضاوت كنيد.
ميخواستم درباره اون آقايوني صحبت كنم كه هي بيانيه ميدن و ميگن فلان كس طرفدار واقعي آرسناله و ......
دوستان اشتباه نكنيد اين هم كه بچه ها پست ميزنن و فحش ميدن و حرص و جوش ميخورن به خاطر اينه كه تيمشون رو دوست دارن و واقعا از باخت تيمشون ناراحت ميشن نه بخاطر اين كه طرفدار واقعي نيستن و اوني كه مياد به يه بازيكن يا ونگر يا هر كسي فحش ميده و حرص ميخوره به خاطر اينه كه آرسنال رو دقت كنيد آرسنال رو دوست داره و به فكر اينه كه تيمش خوب بازي كنه و ببره يا حتي اگه ميبازه خوب بازي كنه و ببازه.تو باي ديشب واقعا افتضاح بازي كرديم و باختيم.خوب بد بازي كردن و باختن هر تيمي طرفداراشو ناراحت ميكنه و همه هم بايد تحمل كنن ولي تا كي؟؟؟تا چند فصل تو خودشون بريزن و ناراحتيشونو ابراز نكنن؟آره حرف جنبه هست و بايد جنبه ها بالا باشه اما چقدر و تا كي؟بله بعضي ها صبرشون خيلي بالاست و 100 فصل هم كه همينطوري بد بازي كنيم هيچ نميگن اما بعضي ها هم نميتونن تحمل كنن و اين نشونه اين كه طرفدار نيستن و ... نيست.ما بايد با هم متحد باشيم و بجاي اين كه براي هم ديگه بيانيه بديم رو همديگر رو متهم كنيم بجاش همدگر رو آروم كنيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:47 گفت:

یعنی این که بیایم تو سایت رسمی ، تو یه جای عمومی فحش بدیم رو تایید می کنید ؟!
توجیهتونم اینه که تعصبتون زیاده . . . ؟!
بعدشم این که بیاید اینجا فحش بدید باعث میشه تیم اون ور دنیا اوضاش عوض شه و بازی بعدیشو ببره ؟!

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:22 گفت:

ارسنال عاااااااااااااااشقتم ونگر عاشقتم

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:37 گفت:

ولی خدایی خیلی هم سخت نگیرین مقابله تیمی باختیم(داور+مصدومان) که تو خونه بهترین بوده

امیررضا در 26/10/1390 | 17:00 گفت:

like

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:19 گفت:

اصلا آرسنالیا تو این چند فصل اینقد تو سری خوردن از خودی و بیگانه که همه سرسخت شدن گردنو تبر نمیزنه بابا :))

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:03 گفت:

sali dige bayad vase 5ta 8 bejangim be khoda dar hali ke yezamani bedone shekast ghahreman mishodim ye zamaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:01 گفت:

baba har sal tima ghavitar mishan ma khak tosar tar mishim

ali jamshidi در 26/10/1390 | 14:29 گفت:

بیشتر نظر حمید توپچی رو با هم بودن و با هم موندن و با ادب بودن بود. والا هر کسی اینجاست مطمئناً هوادار سر سخته

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:44 گفت:

فقط امیدوارم مصدوم هامون زودتر برگردن تا تیم بتونه به وضعیت عادیش برگرده.واقعا بعضی بازیکن ها شخصیت بازی تو یه تیم بزرگ رو ندارن پس به طبع نتیجش میشه این و ما هم باید هی حرص بخوریم و بزنیم تو سر خودمون.

Saeed Milani در 26/10/1390 | 13:21 گفت:

کسی که بیشتر حرص و جوش می زنه طرفدار واقعی و متعصبه به نظر منم. نه اونایی که میان میگن عیب نداره تیم خوبه!

sepehr najafian در 26/10/1390 | 12:16 گفت:

درسته

mohammad ali در 26/10/1390 | 11:58 گفت:

like...