نظرتون درباره آندري سانتوس چيه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 212,612 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرتون درباره آندري سانتوس چيه؟

آندري سانتوسسلام.نظرتون درباره بازي سانتوس چيه؟؟؟
به نطر من كه خيلي خوبه توي تيم ملي برزيل هم خيلي خوب بازي ميكرد.هم دفعش خيلي خوبه هم توي كار هاي هجومي خيلي خوب شركت ميكنه و در كل هم خوب گل ميزنه.من كه از بازيش خيلي خوشم مياد.به نظرم از گيبز خيلي بهتره.توي همين چند ماهي كه تو آرسنال بوده و بازي هايي كه بازي كرده خيلي خوب بوده و الانا كه نيست جاي خاليش خيلي احساس ميشه فقط يه مشكل بزرگ داره كه زود مصروم ميشه!
حالا خدا كنه زود تر برگرده و به تيم كمك كنه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 1/11/1390 | 15:59 گفت:

من كه از وقتي مصدوم شده و نيست خيلي دلم براي بازيش تنگ شده.تكنيك خوبي داره و با تجربه هم هست.

nima در 1/11/1390 | 15:02 گفت:

بازیکن مورد علاقم تو این پسته.خیلی دوست داشتم بیاد آرسنال .وقتی سایت خبر امدنشو داد خیلی خوشحابل شدم . تنها خرید این چند سال آرسنال که با رفتن یه بازیکن یه بازیکن بهتر جانشینش کردن. فوق العاده است.جنگنده.تکنیکی.محکم تو دفاع.سریع تو حمله.شوت زن.در کل خلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوبه

فرزین سلامي در 1/11/1390 | 13:46 گفت:

من که زیاد بازیش رو ندیدم ولی اینجور که معلومه و تو تیم ملیشون هم هست ایشاله وقتی برگرده خیلی به تیم کمک میکنه

mohsen abbasi در 1/11/1390 | 01:13 گفت:

بهتر از کلیشیه حداقل پنالتی نمیده
بازیکن خوبیه به نظرمن راضی کنندست
فقط من تو این موندم این با این کیفیت بازی ترکیه چه کار می کرد انصافا کلاس بازیش خیلی بالاتره

محسن در 30/10/1390 | 23:33 گفت:

انصافا فوق العاده با اعتماد به نفس بالا

علی ارشدی در 30/10/1390 | 21:58 گفت:

منم با حمید موافقم بهتر از سانتوس فقط بینز بود ولی سانتوس هم خوب بازیکنیه

حمید فرازی در 30/10/1390 | 21:39 گفت:

خوبه ولی خیلی خوب نیست.البته در شرایط کنونی بازار و کمبود دفاع چپ قطعا گزینه ی مناسبی واسه آرسناله.با این حال نیمشه فقط خوبیشو دید و باید یه سری ضعفاش مثل اضافه وزن و کندیش در دفاع کردنو بهبود بخشه.یه آنالیز از بازی با چلسی که دیدم تو چندصحنه خیلی کند بود همین ضعف سرعتش چند موقعیت خطرناک واسه حریف ایجاد کرد که رو گل اول کاملا مشهود بود.با ین حال نقاط قوتش هم نمیشه نادیده گرفت اما من خیلی دوست داشتم لیتون بینزو با پیراهن آرسنال ببینم.

sam baygan در 30/10/1390 | 21:21 گفت:

خوبه،بهتر از اونو پیدا نمیکنیم تو پستش.

Saeed Milani در 30/10/1390 | 21:03 گفت:

خوبه ، ملی پوش هم هست گاها ، یعنی کیفیت خوبی داره ، حیف که از ناحیه بدی مصدوم شد.

Ashkan در 30/10/1390 | 20:54 گفت:

senesh balast yekam
age javoon tar bood behtar bood

حمیدرضا در 30/10/1390 | 20:08 گفت:

santos bazikone kamelie. man k bazisho mipaziram

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 19:22 گفت:

بازیکن خوبیه این میتونه بهترین خرید ونگرباشه اخه دفاع کناری تولیگ انگلیس خیلی مهمه یه بدی که داره زود مصدوم میشه تو فصل های بعدی هم مطمئنم بهتر میشه وقابلیت تبدیل شدن به یکی از بهترین دفاع چپ های جهان رو داره.

فرهاد در 30/10/1390 | 19:20 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه..تازه داشت اوج می گرفت که مصدوم شد حیف

Farhad Rahbari در 30/10/1390 | 19:17 گفت:

بازیکنی هستش که بالا پایین نداره مثل فریرای چلسی
زود خسته میشه
کارای هجومیش می چربه به دفاعی
ولی تو شرایط فعلی کمک خوبی واسه تیم میتونه باشه