تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 187,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تركيب-تعويض-تاكتيك هاي يكنواخت

تعويض تاريخي و شاهكار ونگرديگه دست ونگر براي همه رو شده.
به نظر من هر بچه اي كه بازي هاي آرسنال رو ديده باشه ميتونه به راحتي بگه كه الان چه تركيبي وارد زمين ميشه و ونگر چه تعويض هايي انجام ميده و تاكتيك تيم چيه!
اگه دقت كرده باشيد اولاي فصل بعد از بازي با منچستر كم كم تيم نتيجه هاي خوبي ميگرفت و به تدريج هر چه به انتهاي فصل و بازيها نزديك ميشيم نتايج بدتر و بدرت ميشه چون كخ ديگه تمام مربياني كه با آرسنال بازي دارن ميدونن كه بايد چييكار كنن كه آرسنال هيچ كاري توي زمين نتونه بكنه.
همونطور كه توي بازي ديشب ديدين ميلان با كنترل ولكات و ون پرسي نذاشت آرسنال هيچ كاري بكنه و آرسنال نتونست تاكتيك هاي هميشگيش رو انجام بده.
اين تاكتيك استفاده از سرعت ولكات و ختم تمام پاس ها به رابين ديگه خيلي وقه كه تكراري شده و ميشه با گذاشتن دو بازيكن سريع و قلدر جلوي اين دو بازيكن رو گرفت و وقتي اين دو بازيكن گرفته بشن ديگه تيم فلج ميشه.
تنها راه نجات از اين وضع خريد چند بازيكن جديد و بازي شاز براي اجراي تاكتيك هاي جديد توي تيم بود كه ونگر اين كار رو نكرد.
خدا آخر و عاقبتمون رو بخير كنه.
ميلان كه ديگه از بارسا قوي تر كه نيست كه!آرسنال پارسال با حضور فابرگاس و نصري و اوج آرشاوين و و خلاقيت هاي اين بازيكنان در حالي كه رابين هم نبود تونست بارسا رو ببره!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:24 گفت:

چرا ما بايد ابزارمون فقط همين بازيكن ها باشن؟؟؟
به خاطر خودخواهي ونگر و مسئولان تيم كه بازيكن نميخرن؟؟؟
آرسنال ديگه شده مهد كودك كه تا بچه ها بزرگ ميشن ميرن دبستان(تيم هاي بزرگ)

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:22 گفت:

من منظورم خريد بازيكناي جديد براي طراوت تيم و پياده كردن تاكتيك هاي جديد و خلاقيت بود

احسان در 27/11/1390 | 18:08 گفت:

چیزی که حرصمو در اورده اون فریادای بازیکنای میلان بعد از گلاشون بود خیلی عقده این هستن

یعنی بازی برگشت باید حسابی غرورشون رو خورد کنیم حتی اگه صعود نکنیم!!

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:39 گفت:

اگه ناراحت نمیشی باید بگم که با حرفت مخالفم.تنها دلیل این افت نیمکت ضعیفه چون بازیکن خوب به اندازه کافی وجود نداره و چون بازیکنان اصلی زیاد بازی میکنن و لیگ انگلیس هم خیلی فرسایشیه به همین دلیله که تیم اواخر فصل افت میکنه داداش.

این فقط ظاهر قضیس که میگی تاکتیکاش قدیمی شده.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 16:28 گفت:

آرسناتل شرایط مشابهی هم داشته.یه نیم نگاهی به تاریخ باشگاه بندازید متوجه میشید

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 16:07 گفت:

حمید جان حالا گزینه هایی که به ذهنم اومد گفتم شاید گزینه های خیلی بهتری هم باشن ولی باید یه فکری کرد من میترسم این باختا عادی شن مثلا اگه 10 سال پیش آرسنال اینجوری می باخت طرفدارا اصلا تحمل نمیکردن ولی الان داریم میشیم نیوکاسل که فقط چهارم شدن آرزومون باشه.... باید آرزوی آرسنال بهترین بودن باشه نه چهارم شدن

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:24 گفت:

محتشم منم قبلا گفتم جام گرفتن خیلی درآمدزایی بهتری داره ولی این کار برنامه رزی بلند مدت میخواد که اینجوری نیمشه بدهی باشگاهو داد.
در مورد گزینه های پیشنهادیت گراهام که هم دورش نبودم ولی اونقدر خوب کار نکرد و بعدا نتایجشو با ونگر مقایسه میکنم.
خوزه یا آغای خاس هم اگه مربی بود اینقدر جلو بارسا تحقیر نمیشد

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 14:51 گفت:

گور بابای ونگر و این رمسی عوضی ... آقا فقط میگه داریم بدهی ورزشگاه رو میدیم .. پیش خودشون فکر نمیکنن اگه قهرمان لیگ برتر و اروپا شن مجموعا 200 میلیون یورو فقط جایزه میگیرن حالا گذشته از تبلیغات و این حرفا .... به نظر من باید یا گراهامو بیارن یا خوزه رو

محمد حسینی در 27/11/1390 | 14:46 گفت:

حمید لایک

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:45 گفت:

من کاملا با حمید موافقم...

غلامحسین ایمانی در 27/11/1390 | 14:43 گفت:

اصلا این موضوعو قبول ندارم.حالا شما جای ونگر کیو میخواستید بزارید؟!
بیایید منصف باشیم و با باخت هایی که تیم میاره الکی همرو زیر سوال نبریم.من باید همین جا یه چیزیو این جا اعتراف کنم من عاشق این غیر قابل پیش بینی بودن ارسنال تو نتایجم.اخه خدایی طرفدار بارسا و ریال چه لذتی میخوان از فوتبال ببرن.زمانی فوتبال شیرینه که هیجان داشته باشه مثل ارسنال کنونی.بچه ها تو سختی ها کنار تیم بودن مهم نه تو خوشی ها...من به این فلسفه فوتبال ونگر ایمان دارم و به خاطر همین فلسفه هم طرفدار ارسنال شدم.

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:36 گفت:

اول که پست مشابهیو گذاشته بودی که میشد اینا رو همونجا هم گفت.
در مورد تاکتیک واقعا الان ابزارمون همینه و نمیشه بهتر از این کار کرد.مگه تاکتیک منچستر در 20 سال اخیر تکیه بر بال و وینگاش نبوده؟ همیشه هم جواب داده.یا بارسا همیشه تیکی تاکا بازی کرده و هیمشه هم جواب داده.تاکتیک ما هم همیشه خوب بوده ولی وقتی ولکات اینقدر ضعیف ظاهر میشه دیگه باید چیکارد کرد.فصل گذشته نصری خوب بود و همین تاکتیک جواب میداد ولی وقتی در انتهای فصل افت کرد به قول خودت تیممونم افت کرد.با این ابزار بهتر از این نمیشه کار کرد