بازهم سانگ و پاس های طلایی

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,059 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازهم سانگ و پاس های طلایی

بازهم سانگ و پاس های طلاییبازم سانگ.....
به جرئات  میتونم بگم که 50 درصد گلهای رابین مخصوصا گل هایی که با شوت تک ضرب زده روی پاس های توی عمق و سانتر های فوق العاده سانگ بوده....
انصافا سانگ توی این فصل ÷اس های خیلی زیاد و خوبی داده که اکثرا مصبر به ثمر بوده....
برای همین هم همه بازیها توی ترکیب اصلی بوده وگرنه سوتی زیاد میده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 14/12/1390 | 07:11 گفت:

پاس هاش واقعاً طلائی بوده. چند تا هم به والکات و هانری داده. ولی تو همین بازی با لیورپول یا بازی با میلان خیلی توپ های بدی لو داد. درسته پاس هاش خوبه ولی واقعاً نباید از سوتی هاش هم گذشته چون پست خیلی حساسه. تو چند تا صحنه عجیب به دردسر انداختمون.

مجتبی عابدی در 13/12/1390 | 22:38 گفت:

سانگ نه بهتره بگیم پادشاه پاس های طلایی . محشره . عاشقشم . ام ویلا کیلو چنده ؟؟ تا الکس رو داریم کاکا رو هم نمی خوایم . خیلی جا داره بهتر هم بشه . شاهکاره رئیسه . از 2008 2009 که فیکس شد باورم نمیشد انفـــــــــــدر پتانسیل داشته باشه . پیرهن شماره 17 و 15 امسال خریدن داره .

سید محمد صادق موسوی در 13/12/1390 | 22:06 گفت:

از همون وقتی که آرسنال اومد بهش اعتقاد داشتم

hamed در 13/12/1390 | 21:49 گفت:

واقعا از سانگ خوشم میاد...

مرتضی در 13/12/1390 | 21:46 گفت:

سانگ امروز هم فیزیکی بازی کرد هم اینکه خیلی از پاسهای لیورپولی ها رو قطع کرد . به نظرم سانگ عالی بود

حمید پیرنیا در 13/12/1390 | 21:24 گفت:

سانگ عالیه به نظرم باید تلاش کنیم حفظش کنیم . بدون شک بهترین هافبک دفاعی انگلیس و شاید دنیا باشه الان.

T.Vermaelen در 13/12/1390 | 21:08 گفت:

عالیه سانگ...
حمید ببین سانگ پست اصلیش هافبک دفاع نیست, پست اصلیش هافبک مرکزیه و اگه فقط وظیفه اصلیش مرکز زمین باشه عالیه تو همه بازیها... ولی بیچاره بعدی که فبرگاس رفته و دیابی هم مصدومه مجبوره هم تو حمله کمک کنه و تو گل زدن ها ÷اس هاس عمقی رو بده هم اینکه برگرده دفاع کنه... وقتی که دفاع های مرکزی مصدوم میشن بیچاره باید دفاع وسط هم بازی کنه.. پس چیکار باید بکنه دیگه که بهش بگید خوبه؟
تو بازی تاتنهام هم چه پاس بلند و دقیقی واسه والکات انداخت و گلش کرد تئو؟

علیرضا در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

سانگ فوق العاده هست...........فقط یه ذره به تجربه نیاز داره............
این فصل هم خیلی خوب پاس گل داده..............

(Hooman sam (Dark metal در 13/12/1390 | 20:55 گفت:

فقط و فقط خداروشکر...
خدایا شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

علی ارشدی در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

آفرین حسین در مورد سانگ با تو موافقم فقط مصبر به ثمر؟؟؟؟

mohsen abbasi در 13/12/1390 | 20:25 گفت:

بابا حلا چرا همذدیگرو می زنین شما ها مثلا رفیقین

محمد حسینی در 13/12/1390 | 20:15 گفت:

Song khoobe

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 20:03 گفت:

نه سانگ امسال پاس های تو عمق زیبایی میده این دومین پاسیه که سانگ اینجوری میده و رابین اینجوری گلش میکنه

پاسش به تی تی بازی با لیدز هم هیچ وقت فراموشش نمیکنم من!!!!!!!!!!!!

hesam در 13/12/1390 | 19:58 گفت:

واقعن سانگ يه دونه داده!!!!!!!تا الان هزار تا از اين پاسا داده:به هنري بازي ليدز,به سانتوز بازي چلسي,به والكات هفته پيش,به رابين تو بازي امروز و اورتون و دورتموند و ..... بازم بگم!واقعن متاسفم براي اونايي كه به بازيكن خودي هم رحم.نميكنه.

محتشم تمیزی در 13/12/1390 | 19:50 گفت:

دمش گرم

soroosh در 13/12/1390 | 19:47 گفت:

به شخصه از سانگ اصلا خوشم نمیاد... یه بازی خیلی خوبه در کارهای دفاعی و تهاجمی و یه بازی تو کارای دفاعی افتضاحه ... در ضمن یه هافبک دفاعی باید بیشتر تخریبی باشه تا هجومی چون اگه فقط تهاجمی باشه تیم رسما بدبخت میشه... به بازی هایی که سانگ تو مرکز خط دفاعی بازی می کنه دقت کنین ... همه اش عاشق اینه که از خط دفاع جدا شه ... بازم میگم هی نگید سانگ جوونه ... همین فرصت، شایدم خیلی کمترشو به خیلیا دادن و خیلی بهتر از سانگ کار کردن ... فلامینی یه فصل فیکس بازی کرد و تو اون فصل از اول تا آخر فصل عالی بود. بازی با میلان رو که یادتونه چی کار کرد با کاکا... این کارا از سانگ بر میاد؟؟؟؟ فکر نکنم :(

حبیب در 13/12/1390 | 19:46 گفت:

داش حسین با اینکه یه کوچولو غلو کردی ولی به نظر منم پاس هاس سانگ فوق العادس! اگه یادت باشه دیقه 80 بازی با اورتون هم یه همچین پاسی داد و رابین زد تو گل و 3 امتیاز حساس... البته بازی با تاتنهامم یه همچین پاسی به تئو داد که اونم گل شد...

moeinem در 13/12/1390 | 19:39 گفت:

حمید خان نوکرتم ببخشید دیگه.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:37 گفت:

معین جان همینطور که اشاره کردم این دوازدهمین پاس گل سانگ بود که بیش از 90 درصدش به فن پرسی ختم شده.پس فکر نکنم 1 اس گل داده باشه :)

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:36 گفت:

سانگ آینده خوبی دراه و فقط اون وسط یه کم کم تجربه هست.برخلاف نظر خیلی از دوستان سبک بازیشو میپسندم و ایمدوارم بتونیم یه هافبک دفاعی دیگه به سبک ویرا و گیلبرتو داشته باشیم. اگه اشتباه نکنم این پاس گل دوازدهمین پاس گل سانگ در این فصل(در کل رقابت ها) بود که براش یه آمار خیلی خوبه.
البته در این مسابقه متوسط بود و نمیشه گفت خیلی خوب کار کرد

moeinem در 13/12/1390 | 19:33 گفت:

بابا بیشتر پاساشو تئو میده.حالا یه دونه پاس داده سانگ بزرگش نکنید دیگه!