چرا خرید های بیهوده؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 187,105 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا خرید های بیهوده؟

چرا خرید های الکی؟؟؟؟؟سلام.
امروز توی اخبار خوندم که ونگر دنبال یه دفاع چپ میگرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه چرا؟؟؟چرا در حالی که گیبز و سانتوس و میکل و کوکلین همه خوب بودند به ویژه سانتوس و گیبز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه چرا باید پول باشگاه صرف بازیکنانی بشه که نیازی نداریم؟؟؟؟؟
به جاش برن دو تا بازیکن درست و حسابی برای پست هایی که لازم داریم بخرن....
البته من نمیدونم اگه این خرید دلیل خاصی داره که من نمیدونم شما بگین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 4/2/1391 | 19:02 گفت:

یه تحقیق کامل درباره خاوی مارتینز کردم واقعا بازیکن خوبیه ؟ اما گرونه , ولی 40 میلیون یورو ارزش.

hamed در 4/2/1391 | 14:12 گفت:

ما بیشتر به مهاجم و هافبک نیاز داریم...

یک دفاع وسط هم لازم داریم...

Farhad Rahbari در 4/2/1391 | 12:27 گفت:

هافبک فقط خاوی مارتینز

محسن شعبانی در 4/2/1391 | 10:35 گفت:

ما دو تا هافبک در حد نصری و فابرگاس یا حتی مثل سیلوا یا کانالس می خوایم ....
من بغیر از اینا جوونای بهتری تو این پست نمیشناسم اگه شما می دونید نام ببرید؟

Pakkhoo در 4/2/1391 | 09:31 گفت:

ولی به نظر من اگه واقعا این طور که می گن این جوون خوب باشه چرا که نه با فروختن یکی دوتا از همونایی که نام بردین می شه پول این بازیکن رو جور کرد در ضمن شما در نظر داشته باشین که مثلا سانتوس 29 سالشه در حالی که این فقط 20 سالشه و خیلی جای پیشرفت داره
تازه با سیاست های آرسنال هم جور در میاد یکی رو میخری ستاره می کنی می فروشی پووووووووووووووول بدست میاری :دی

-----------------------------
In ARSENAL we believe

ehs در 4/2/1391 | 01:49 گفت:

اگه رئيس بخاد مدافع بخره قطعا يه بازيكن چند پسته رو انتخاب ميكنه كه هم گوشه هم وسط و هم حتي هافبك دفاعي بتونه ازش استفاده كنه كه مثل اين فصل دستش خالي نباشه!
حالا بذار بخره بعد غصه اش رو مي خوريم!!!

hesam در 4/2/1391 | 00:48 گفت:

Bare ghahremani o jam lazeme ke taghviat shim ye rahesham biroon endakhtan oscolaii mese gervinio hast

علی ارشدی در 4/2/1391 | 00:17 گفت:

به نظر نمباد جدی باشه

reza در 3/2/1391 | 23:27 گفت:

من و این پست میگیم چرا نباید خود گگریت بیل بیاد با این بنو چوونا بیان ؟

یه آرسنالی در 3/2/1391 | 23:24 گفت:

کذبه.دفاع کناره میشه گفت تنها جاییه که ما خیلی کم مشکل داریم.ممنون

hosein-gunner در 3/2/1391 | 23:21 گفت:

عزیزم اولا فقط حره دوما اگه هم راست باشه اون یه جوونه که هر لحظه احتمال داره که واقعا گرت بیل باشه سانتوس یا گیبس هنوز مونده به بیل برسن درسته عملکردشون خوب بوده اما وقتی یه فوق تکنیک تو خط دفاع چپتونه که فوق ستاره میشه کلا قضیه فرق داره

عليرضا عمراني در 3/2/1391 | 22:34 گفت:

شايعه اي بيش نيستند.ما دنبال هافبك يا مهاجم هستيم و فقط همين.
البته فقط نظر شخصي خودم بود

reza در 3/2/1391 | 22:33 گفت:

جانا سخن از دل ما میگویی !!!!
اخه این گریت بیل جدید و مسی کوچک (کمپل) به چه درد می خوره . شنیدم رئیس گفته اینده ازانه ارسناله . نمیدونم بلا به دور ولی تا اون موقع یا رئیس زنده نیست یا دیگه مربی نیست