تو بودی میموندی؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 185,985 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تو بودی میموندی؟

لطفا تا آخر بخونیدسلام.منخوام یکم درباره رابین صحبت کنم.....
رابین الان بهترین و با ارزش ترین بازیکن لیگ انگلستان هست و آقای گل لیگ!!!!
اون هم با تیمی خیلی جوون تر از تیم های دیگه.....
با تمام این احوال رابین الان خیلی خیلی کمتر از رونی و صد تا مهاجمی که خیلی کنمتر از او گل زدن داره حقوق میگیره.....
قراردادش هم خیلی کمتر از اون هاست....
به قول یکی از دوستان الان رونی دویست و خورده ای هفتگی میگیره و آرسنال تازه 130 تا به رابین پیشنهاد داده!!!!!!!!!!!!!!
انقدر هم از عشق و وفاداری حرف نزنید......
شما ها که الان پشت کامپیوتر نشستین و دارین حالتونو میکنید میگین رابین باید وفادهر باشه و عاشق آرسناله و به خاطر هواداران باید بمونه و ............
اگر شما هم جای رابین بودین الان هیچ کدوم از این حرفا براتون معنی نداشت....
اگر شما هم توی این موقعیت قرار میگرفتین الان خیلی هاتون حرفتون این نبود...
وقتی بازیکنی به این بزرگی باشی به قول آنری فقط مسی و رونالدو از رابین بهتر هستند اون وقت فقط باید انقدر پول بگیری؟؟؟
واقعا مسئولان آرسنال خیلی حسیس هستند و هیچ چیز به جز خودشون براشون اهمیت نداره...
ما باید جای این که به رابین شکایت کنیم به مسئولان تیم شکایت کنیم که بازیکن خوب و بزرگ نمیخرن که هیچ تازه بازیکنی که توی اینجا بزرگ بشه رو هم میفرستن بره فقط برای پول.....
با تمام این اوصاف و با تمام وجود آرزو میکنم که رابین بمونه....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی افسرده در 31/2/1391 | 22:34 گفت:

دیگه نظراتو نخوندم فقط اینو میگم که:من اگه بازیکنی تو سطح مسی هم بودم با پایین ترین حقوق هفتگی حاضر بودم برای

آرسنال بازی کنم(به خدا عشقو به همین سادگیا نمیشه با پول و جام عوض کرد) همینNO:

Hossein Y در 31/2/1391 | 21:32 گفت:

بالاخره هر بازیکنی باید نسبت به بازیش پول بگیره....
رابین هم الان این پولی که پیشنهاد دادن منطقی نیست......
فقط خدا کنه از دستش ندیم....
راستی آقا مهدی خیلی ممنون.....نخوردم.....

hamed در 31/2/1391 | 13:28 گفت:

انشاالله رابین میمونه...

Dariush در 31/2/1391 | 09:19 گفت:

رابین هر تیم دیگه ای بره مثه ارسنال باهاش تا نمیکنن اگه گل نزنه و بازی خوبی نکنه راحت میفروشنش. خداییش اگه من بودم میموندم چون هرچیزی ( بجز پول زیاد ) که بخوام تو ارسنال هست حالا خودش میمونه

آرمان الهیاری در 31/2/1391 | 00:16 گفت:

چی بگم والله
مخم داره سوت میکشه

masoud mahmudpur در 30/2/1391 | 21:53 گفت:

خداییش 130 هزار پون م خیلیه مگه چقدر پول میخواد؟

ehs در 30/2/1391 | 21:29 گفت:

من ترجيح ميدم كاپتان تيم باشم فوق العاده بازي كنم و جام اتحاديه رو بگيرم ولي نرم تو يه تيم و جزو حاشيه باشم و جام باشگاها رو بگيرم!!

soroosh در 30/2/1391 | 21:23 گفت:

نه سال تو آرسنال بوده و فقط یه سال کامل بازی کزده
اگه بره واقعا ...

احسان در 30/2/1391 | 21:17 گفت:

ما باید جای این که به رابین شکایت کنیم به مسئولان تیم شکایت کنیم که بازیکن خوب و بزرگ نمیخرن

لایک لایک

Vishka در 30/2/1391 | 21:12 گفت:

بصد در صد می موندم
الان جای رابین تو آرسنال (کاپیتانیش)تثبیت شدس
از طرفی تو این برهه بره تو لیگای دیگه افت شدیدی میکنه

توپچی جنوب در 30/2/1391 | 21:09 گفت:

من جای رابین بودم میموندم.
فقط کافیه سرش رو برگردونه و به عقب و گذشته اش نگاه کنه اون وقت تصمیم گرفتن خیلی راحت میشه....

من اگه جای رابین بودم میموندم و با آرسنال جام میگرفتم.....

مجتبی عابدی در 30/2/1391 | 19:59 گفت:

توهین و خرده گرفتن به رابین اوجــــــــــــــــــه بی انصافیه . با این وضعی که مدیران اقتصادی ( ! ) باشگاه واسمون ساختن .

مجتبی عابدی در 30/2/1391 | 19:53 گفت:

رابین 2006 2007 ووو 2008 2009 ووو 2010 2011 ووو 2011 2012 بهترین گلزن تیم بوده حتی با حضور تی تی و اده و باپتیستا و ... .

مجتبی عابدی در 30/2/1391 | 19:49 گفت:

وقتی تمدید کرد همه قربون صدقش میریم این خط این نشون . وقتی فصل بعد جام بردیم یا ونگر خواست زبونم لال بازنشست بشه می فهمیم چقدر ونگر و دوس داریم . ما از ذهن رابین بی خبریم پس اگه قضاوت کنیم ذهن ساده ی خودمون و کوتاه بینی مون و نشون می دیم . اره کسی از ارسنال بزرگتر نیست اما رابین تی تی ونگر و خیلی ها مث ادامز کیون ... تو قلــــــــــــب هواداران . همه دنیا فهمیدن رابین ارسنال و با قهرمانی می خواد چون ارسنال برای قهرمانی ساخته شده نه نگاه ترحم امیز !! اگه بره خیلی چیزا مشخص می شه مثلا اینکه کلا باید قید ارسنال واقعی رو بزنیم و با ارسنال زیر دست پول پرست ها بسوزیم و بسازیم . رابین مصاحبه ی بد کرده به سبک سسک ؟؟ تعصب نداشته ؟؟ کاپتن و گلزن خوبی نبوده ؟؟ منفور بوده ؟؟ ایراد از رابین نیـــــــــــــــست .

مجتبی عابدی در 30/2/1391 | 19:42 گفت:

موافقم به باشگاه داره خیانت می شه . تو goal.com یا حتی خیلی سایت های دیگه ارسنال بعد از بارسا و رئال و من یو چهارمین تیم پر طرفداره دنیاست . کامنت های مردم دنیا رو از گل بین المللی بخونین . اکثرا از سیاست ها شاکین نه رابین . رابین 2006 2008 و 2008 2009 و 2010 2011 و 2011 2012 بهترین گلزن تیم بوده . کی میگه اولین فصل درخششه رابینه ؟؟ اگه بره همیشه دوسش دارم همیشه ی خدا . چون حق داره .

HOSSEIN در 30/2/1391 | 19:32 گفت:

خدا هیچ کس رو تو دوراهی قرار نده.

sadegh در 30/2/1391 | 19:31 گفت:

ان نخور.

arman omidian در 30/2/1391 | 19:16 گفت:

کاملا با حرفای نویسنده حسین اقا موافقم.
مطمئن باشید رابین دین کمتری نسبت به فابرگاس به آرسنال داره.دوستانی که دم از مصدومیتهای رابین میزنن هنوز متوجه نشدن؟خودشونو به بازی گرفتن یا دیگرانو؟یعنی نفهمیدید کادر پزشکی ارسنال سوادشون از یه پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد ایران هم کمتره!!این همه مصدومیت داشتیم غیر از رابین.تا حالا شک نکردین چرا تیم ما این همه مصدومیتهای عجیب غریب داره؟تا حالا شک نکردین که چرا فابره که اینجا اینقدر مصدوم بود از وقتی رفت بارسا اونجا یه بار هم آخ نگفت؟
کادر پزشکیمون خیل یضعیفه و حتی آینده خیلی ها (از جمله روزیچسکی)رو خراب کرده.اینم مطمئن باشید اگه رابین یه مادر دیگه و یا باشگاه دیگه بالا سرش بود این همه مصدوم نمیشد.
حتی تو همین مدتی هم که مصدوم بوده وقتی برمیگشت دینشو کامل ادا میکرد و بهترین بازی کن اون دوران میشد.
توروخدا انصاف داشته باشید.اصلا مسخرس این دستمزدها.ببینید فرگی پیر برای وین رونی چی کار کرد و دستمزدشو چقدر بالا برد تا نره.ولی این سران باشگاه دیگه شورشو در آوردن.
در ضمن کسایی که امثال دلپیرو و توتی رو مثال میزنن بهتره برندسمزد همون توتی رو تو رم ببینند بعد حرف بزنند.دسمزدش اونقدر برای رم زیاده که صدای مطبوعاتشون هم در اومده که بابا مگه چه خبره.
در هر صورت رابین کاملا از فابره و نصری جداست و عشقه در هر صورت

علی ارشدی در 30/2/1391 | 19:15 گفت:

"اگر شما هم جای رابین بودین الان هیچ کدوم از این حرفا براتون معنی نداشت"

بازیکنی که طرز فکرش این باشه می خوام بره بمیره

رضا توپچی در 30/2/1391 | 18:43 گفت:

من عاشق بازیه فن پرسی هستم چون منو یاد دنیس کبیر میندازه و با توجه به شناختی که ازش دارم و دلایلی که دیروز توی پستم آوردم مطمئن هستم که میمونه ولی
اگه شما جای آرسنال بودین، بازیکن پر حاشیه(البنه در جوانی) و با احتمال مصدومیت بالا( در بهترین حالت 40 درصد مسابقات فصل) رو با حقوق تقریبا" بالا(به نسبت باشگاه) در تیم نگه میداشتین یا در دوران مصدومیت هاش میفرستادینش بره هلند یا فرانسه بازی کنه( که شاید کمتر فشار روش بیاد و مصدوم نشه)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا که رابین بازیکن بزرگی شده رسم مردانگی نیست که پشت پا بزنه به این همه صبری که تیم وهواداران براش کردن

sepehr najafian در 30/2/1391 | 18:10 گفت:

اگه رابين انگليسي بود بي شک ميموند

مصطفی کاظمی در 30/2/1391 | 18:07 گفت:

حسین جان گفتی که رابین الآن بهترین و با ارزشترین بازیکن لیگ انگلیسه،قبول ولی چی باعث شد که رابین به این ارزش برسه؟؟؟

Keivan در 30/2/1391 | 17:54 گفت:

من با حرفت موافق نیستم...
به جای اینکه رابین رو با رونی مقایسه کنید چرا با توتی و دل پیرو و بوفون مقایسه نمیکنین...
یونتوس 7 سال بدترین نتایج رو گرفت و سالها از اروپا دور موند و رتبه های 5و6 و7 رو تجربه کرد و حتی با سقوط کردنش امثال بوفون و دل پیرو موندن...الانم بوفون حق داره که میگه قهرمانی این فصل یوونتوس براش مزه دیگه ای داشت...
توتی هم به همین شکل و خیلی های دیگه...