واقعیتی خنده دار!!!

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,118 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

واقعیتی خنده دار!!!

واقعیتی خنده دار!!!راستش من که خودم این اتفاق زیاد برام افتاده....
شماچی؟؟؟
من که وقتی خیابانی گزارش میکنه حالم بد میشه!!!
khiabani
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 18/3/1391 | 23:33 گفت:

ولی خیابانی بازی آرسنال تاتی رو خیلی خوب گزارش کرد
واقعا عجیب بود بعدشم یادمه یکی از دوستامون پست گذاشت ازش تشکر کرد

حمیدرضا در 18/3/1391 | 11:14 گفت:

آره بابا خیابانی فیلمیه برا خودش کافی 5دقیقه بشینی پای گذارشش تا اسم 500 تا بازیکن رو اشتباه بشنوی خیلی اسم بازیکنا رو قاطی میکنه تازه اینا به کنار. سر بازی ریال با شانسلونا که گذارشگرش خیابانی بود بابام خوابش برد به جون خودم

ehs در 18/3/1391 | 02:24 گفت:

خيلي باحال بود!!

محمد اصغری در 17/3/1391 | 23:20 گفت:

یادش بخیر
بازی نیمه نهایی فوتسال ایران وایتالیا.ایران با یه گل اختلاف باخت و حذف شد.خیابانی چه اشکی می ریخت..
در کل دوست داشتنیه
ولی مزدک یه چیز دیگس

reza در 17/3/1391 | 17:00 گفت:

داش جواد عالی گزارشاش یه چیز در حد فینال فانتزیه

سروش در 17/3/1391 | 15:12 گفت:

یادم نیست کی ولی یه نفر همین عکسو توی پستش گذاشته بود.

masoud mahmudpur در 17/3/1391 | 14:47 گفت:

مشکل اینه که سر همه ی بازی ها اینجوری میشیم.نه یکی دو تا

parsa در 17/3/1391 | 13:08 گفت:

پسر به خیابانی فقط بازی ها حماسی میدن تیم ملی و باشگاهای آسیا......
مرسی حمید.گل گفتی

♥Arsenal♥ در 17/3/1391 | 09:19 گفت:

پسر به خیابانی فقط بازی ها حماسی میدن تیم ملی و باشگاهای آسیا......

علی ارشدی در 17/3/1391 | 01:01 گفت:

موندم چرا به این گزارش میدن؟

سالار لاری در 17/3/1391 | 00:47 گفت:

بنده خدا گناه داره.... نازی جواد

محمد على(اباى) در 17/3/1391 | 00:24 گفت:

ﺧﻨﺪس ﺍﻳﻦ ﺑﺸﺮ

Keivan در 16/3/1391 | 23:58 گفت:

حسین ای کاش به خاطر یه عکس پست نمیذاشتی...
با این حال از خیابانی خوشم میاد هنوز گزارش بازی ایران - استرالیا تو ذهنمه...

sepehr najafian در 16/3/1391 | 23:33 گفت:

نه بابا ميخنديم

farshad در 16/3/1391 | 23:22 گفت:

همسسسسسسسسون فیلمن( با لحجه علی دایی).همسسسسش لشششش بازیه

milad foadiyan در 16/3/1391 | 23:17 گفت:

ترتیب گزارشگرا:عادل.مزدک.احمدی.یوسفی.صادقیان.خیابانی.علیفرم حیفه ایمش که بیاد تو لیست.این علیفر بنده خدا علاوه بر گزارش کسالت بارش که ادمو یاد بدبختیای زندگی میندازه حداقل حداقل نمیشینه گزارش بقیه ی گزارشگرارو ببینه که حداقل اسمارو درست تلفظ کنه.نمیدونم شایدم میخواد بگه من ادم خاصیم.من که اصولا بازیایی که علیفر گزارشگرشرو میزارم رو mute.که فک کنم یواش یواش راجع به خیابانیم باید همین کارو بکنم.

soroosh در 16/3/1391 | 23:14 گفت:

به نظرم علیفر اوله بدون شک
این حداقل یه چی میگه آدم از خنده میترکه
اون علیفر بی شعور که همش داره درباره تلفظ لغت و سیستم 3-5-2 حرف میزنه

محمدرضا در 16/3/1391 | 23:08 گفت:

واقعا بدترین گزارشگر به نظر من خیابانی هست و بعدش هم علیفر !!

nima در 16/3/1391 | 22:55 گفت:

دقیقا...من وقتی فوتبالی رو میبینیم که خیابانی گزارش میکنه اعصابم خورد میشه!
آخه بعضی حرفاش خیلی چرته!مثلا تو بازیه ایران و ازبکستان توپ وسط میدان بود یه دفعه گفت هوادارای ازبکی نیم خیز میشن!خب نیم خیز میشن که چه خاکی بریزن تو سرشون!آخه توپ وسط زمینه، تو از کجا هوادارا رو دیدی جواد جون!؟!