انقدر به خودتون دلداری ندین....

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 189,549 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انقدر به خودتون دلداری ندین....

انقدر به خودتون دلداری ندین....ممکنه با رفتن رابین هیچ آسیبی به تیم نرسه و نتایج بدی نگیریم اما به هر حال کسی که سالها دوسش داشتیم رفت.....
بابا چقدر شما خوشحالینا....
هر چی هم که بگین نمیشه سایت رو از این حال دراورد...
جدی جدی رابین رفت.....
رابینی که 30 تا گل تنهایی زده بود....
رابینی که اگر نبود عمرا الان لیگ اروپا هم نبودیم....
درسته ژیرو و پودولسکی خوب هستن اما رابین یه چیز دیگه بود...
رابینی که به تمام تیم های دشمنمون مثل بارسا و لیورپول و من یونایتد و چلسی و تاتنهام  و .... گل زده بود...
کاری ندارم به چه تیمی رفته اما حالم خیلی گرفته اس...
حداقل فابرگاس و نصری که رفتن بازیساز بودن .....
اما رابین مهاجم نوک بود مهاجم نوکی که حتی اگر بدترین بازیش هم بود حداقل یه گل میزد و تو همه بازی ها به چشم میومد.....
منم اینارو اینجا گفتم که فقط یکم دلم خالی شه.....
خدایی اگر الان بهترین مهاجمان دنیاروهم بخریم خوشحال نمیشم....
نمیدونم چطوری حالمو بگم....
فقط یه چیزی....
خدارو شکر کنید امسال فقط رابین رو از دست دادیم.....
دلم داره میترررررررررررررررررررررررررررررررررکه....
:( :( :( :( :( :(
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 27/5/1391 | 02:02 گفت:

حیلی نامردی رابین
رفتی به دشمن دیرینه آرسنال
چجوری روت شد!؟

مجتبی هانری در 27/5/1391 | 01:09 گفت:

ولی چرا یونایتد؟

M o o r I در 26/5/1391 | 23:22 گفت:

خدایی اگر الان بهترین مهاجمان دنیاروهم بخریم خوشحال نمیشم....
نمیدونم چطوری حالمو بگم....

=====================

واقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــعا


آخه یونایتدم شد تیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو ک دیگه همه چی تموم شد

M o o r I در 26/5/1391 | 23:19 گفت:

بخدا اینقد بهت زده و ناراحتم که اصلا باورم نمیشه فصل بعد رابینو با پیراهن منچستر ببینم

یعنی اصلا باورم نمیشه همچین انتقالیو

حاضر بودم بارسا بره ، من سیتی بره اما یونایتد .....

اصلا نمیبخشمش ...................... اصلاااااااااااااااااااااا

محمد در 26/5/1391 | 23:01 گفت:

ولی این دل گرفتنا تمومی نداره !!
اینه که بدجوری داره آزارم میده

hamid saadi در 26/5/1391 | 22:43 گفت:

امیدوارم رابین هم به آرزوهاش برسه.
از زحماتت متشکریم مرد

Hossein Y در 26/5/1391 | 22:42 گفت:

.......................

soroosh در 26/5/1391 | 22:39 گفت:

بی خیال داداش
رفت که رفت
کاریش که نمیشه کرد دیگه
تازه سانگ هم قراره بره
ناراحت نباش تیم بهتر از پارساله وضعیتش
فقط امیدوار باشید تو دفاع هم یه کارایی کنیم

Hossein Y در 26/5/1391 | 22:36 گفت:

هرچی باشه واقعا ناراحت کننده بود...

عرفان در 26/5/1391 | 22:36 گفت:

رابین مثل گندم بود.کلی وقت براش گذاشتیمو بهش رسیدیم و آب و کود دادیم بهش،محصولشو بهمون داد،حالا ازش کاه و کلوخ مونده که اونم دادیم گاوا(منچستری ها)بخورن

حمید پیرنیا در 26/5/1391 | 22:36 گفت:

عزیزم رابین که کسی نبود من دلم وقتی گرفت که هانری رفت این که عددی نبود کلا 200 تا بازی هم واسمون نکرده بود