ويلشر هم بياد ديگه كم و كسري نداريم

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 212,774 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ويلشر هم بياد ديگه كم و كسري نداريم

ويلشر بياد ديگه كم و كسري نداريم


اين روزها ديگه هم بازيكنان جديدمون مثل آرتتا و سانتوس و مرتساكر خيلي خوب تو تيم جا افتادن و هم بازيكناني كه از مصدوميت رها شدن دارن مثل فرمائن كه فوق العاده بازي كرده جا ميفتن.الان فقط اگه ويلشر و سانيا به تيم اضافه بشن ديگه كم و كسري نداريم و ميتونيم نتايج خيلي خوبي بگيريم و ديگه اين تيم هرگز اون تيمي نيست كه از منچستر 8 تا خورد!اگه الان با منچستر بازي ميكرديم فكر كنم ميبرديمشون!فقط دعا كنيد هرچه زود تر ويلشر و سانيا برگردن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Nima در 15/8/1390 | 22:16 گفت:

من میدونم با این بازیکن ها این نتیجه گرفتن فوق العاده هستش
این همانگی فوق العاده هستش
ولی میگم که میتونست بهتر باشه
با افزایش بودجه برای خرید بازیکن بیشتر
که نیمکت خالی نباشه از بازیکن با تجربه

sam baygan در 15/8/1390 | 21:14 گفت:

توقعتون از تیم زیاده دوستان!

Nima در 15/8/1390 | 20:25 گفت:

علی ارشدی
بهترین حرف رو زد به نظر من ما اصلا نیمکت فوق العاده ای نداریم
ما داریم از نیمکت ضربه میخوریم
سهام دار های پولداری رو داریم(مانند اونم روسیه ایه)ولی نمیدونم چرا
میگن پول زیادی میذاریم برای خرید اما نمیخرن
از یک طرف میگن پول کم داریم
واقعا نیمکت ضعیفی داریم که شاید با خرید یکی دو بازیکن با تجربه بشه نیمکت رو یکم بهتر کرد که اگر یکی به مصدومی خورد تیم ضعیف نشه

Saeed Milani در 15/8/1390 | 18:38 گفت:

پشتوانه نداریم.

Ali&MT در 15/8/1390 | 18:34 گفت:

ارسنال بايد نيمكت قوي داشته باشه تا توي مصدوميت بازيكن هاي اصليش كم نياره ...

علیرضا در 15/8/1390 | 15:14 گفت:

دقیقا زدی تو خال.........ویلشر که خداییش فصل قبل ثابت کرد چیزی کمتر از فابرگاس نداره.........
سانیا هم که دیگه جای خودش..........

محتشم تمیزی در 15/8/1390 | 14:57 گفت:

ایول

علی ارشدی در 15/8/1390 | 14:11 گفت:

اگه ویلشر بیاد تو ترکیب اصلی کمبودی نداریم ولی یادتون باشه سالهاست داریم از نیمکت ضربه میخوریم همین فصل اگه رابین مصدوم بشه کی جاشو پر میکنه؟ هافبک هم کم داریم رقابت تو 4 تا جام نیازمند یک خط هافبک خوبه( هم از نظر کیفی و هم کمی) بله قبول دارم تیم اولمون همه تیما رو میتونه ببره بارسا من یو یا چلسی ولی ذخیره هامون چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafaa در 15/8/1390 | 14:03 گفت:

کاملا باهات موافقم دوست من