چقدر پست ميذارين!!!

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 216,253 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چقدر پست ميذارين!!!

چقدر پست ميذارين!!!


بابا اين چه وعضيه تا آدم يه پست ميذاره دو ساعت ديگه مياد ميبينه هزار تا پست جديد گذاشتن پستت با چنتا بازديد ديگه جزو جديدا نيست و ديگه هم كسي بازديد نميكنه!!!فقط 6 تا پست يكي هر روز هست!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 27/8/1390 | 13:08 گفت:

یکی از بچه ها پیشنهاد گروه داده بود فک کنم راه موثری برا کمتر شدن پست ها باشه. اگه بچه ها بتونن خارج از پست گذاشتن نظراتشون رو بگن این مشکلات هم کمتر پیش میاد.

محمد رستگار در 27/8/1390 | 09:35 گفت:

یه کار دیگه هم میشه کرد.تعداد پست های روی صفحه اصلی نمایش داده می شن رو افزایش داد.از هشت تا کرد دوازده تا یا بیشتر.یا یه گزینه ی more زیرش گذاشت

توپچی جنوب در 27/8/1390 | 01:55 گفت:

حسین جون شرمنده که این پستو اینجا میزارم میدونم که به بحث ربطی نداره بازم معذرت میخوام واجبه اخه فردا نیستم
: امیر حسین فردا من نیستم که جواب پستت رو بدم البته اگه ببودم هم نمیدادم ولی نیستم .
اگر تو اون بازی داور ونپرسی رو اخراج نمیکرد و جای بنتر ونپرسی تو زمین بود شک نکن اون توپ دقایق اخر که بنتر از استب کردنش عاجز بود رو به گل تبدیل میکرد و بارسلون...........
داور بازی فینال هم که بعد از بازی از ارسنالیها بابت اخراج لمن عذرخواهی کرد و گفت باید گل رو حساب میکردم و لمن رو اخراج نمیکردم اگه یادت باشه لمن اون دوران کمر و ستاره تیم بود گلهایی که ارسنال خورد هردو زاویه بسته و اشتباه المونیا بود
اما امان از دست این داوران که همیشه سهوا به سود بارسلون سوت میزنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من شخصا نه به دلیل اینکه تو 2تا بازی از بارسلون باختیم از این تیم متنفر باشم بلکه:
1-نحوه جذب بازیکن از تیم های دیگه (خصوصا ارسنال)خیلی سیایت کثیفی دارین بازیکن 2سال دیگه قرارداد داره مثل زیگیل میچسبد بهش که بیاد بارسلون که بازیکنان کل تمرکز روی تیم خودش و فوتبالش از بین میره
2-تیمی که با داوری قهرمانی بیاره خود به خود ادم ازش متنفر میشه
3-شما رو نمیدونم ولی اکثر هواداران ,هوادار که نه اکثر طرفداران بارسلون مثل قارچ یه هو رشد کردن و فقط تو این 4 سال پیداشون شده و تقریبا 87%شون از فوتبال فقط جام رو میبینن واز درک و فهم فوتبالی ان محرومن!!!!

ودر اخر یه نصیحت دوستانه اینجا سایت ارسناله و برای هواداران ارسنال پس لطف کن با احترام کامل از این سایت برو بیرون ودیگه پست نزار تاکید میکنم با احترام وگرنه اگه فردا پست بزاری و یه چیز بد در مورد ارسنال بگی مثل اونیکی دوستت سرت میاد که با ذلت و خاری از سایت انداختنش بیرون.

محمدرضاجاشي در 27/8/1390 | 01:50 گفت:

مهم تر از اين اين كه هر كسي نتونه بياد هر چي دلش ميخواد بگه مگه اينجا سايت ازاد انديشيه يا دفاع از بارسا يا توهين به شخص اول تيم ومحيوب ارسنالي ها ونگر بزرگ ويا محلي براي توهين به تيم ترويج نا اميدي
اينجا سايت رسمي هواداران ارسنال در ايرانه بابا اينو به همه بگيد بدونن ديگه دارم ديوونه ميشم
هر با از اين چرتو پرتا ي گاليوري يا ضد ارسنالي ميبينم دلم ميخواد پستاي شهرام عمويي رو دوباره بخونم

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:20 گفت:

قاسمی جان غیر فوتبالی نه داداش بگو غیر آرسنالی!
در ضمن منتظر پستت هستم اتفاقن خودم میخواستم بت بگم اینکارو بکنی

علی قاسمی در 27/8/1390 | 00:18 گفت:

تا نیم ساعت دیگه 1 پست میذارم
ببینید چطور میشه بدون دیدن بازی هم بازی ها رو تحلیل کرد
بچه ها
باید بازی ها رو تحلیل کنیم
رو تیم ها و بازی های متفاوت و بازیکن های متفاوت بحث کنیم و نباید پستی خارج از بحث فوتبال باشه
اینکه حتی 1 پست با تیتر غیر فوتبالی باشه خوب نیست

علی ارشدی در 27/8/1390 | 00:12 گفت:

منم با علی قاسمی موافقم فقط کارآرمان تنها نیست خودمونم باید تذکر بدیم به کسانی که تازه واردن تازه کارن و نظارت کنیم

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:08 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

سید امین هاشمی در 27/8/1390 | 00:07 گفت:

دیگه چیکار میشه کرد.جز اینکه مدیریت سایت نظارت کنه و 1فکری کنه به حالش

sam baygan در 26/8/1390 | 23:57 گفت:

بی تقصیر نیست یعنی یه کاری نمیکنه بشه راحت به پستای قبلی دسترسی داشت.الان مثلا من میخواستم تو پست علی ارشدی یه کامنت بذارم که دیگه نیست!

Hossein Y در 26/8/1390 | 23:44 گفت:

من اون دفه هزار ساعت نشستم يه پست تايپ كردم يه ساعت ديگه اومدم ديدم با 20 تا بازديد روش صد تا پست جديد اومده و ديگه پستم بقل صفحه نيست!

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:28 گفت:

بچه ها آرمان به تنهایی نمیتونه به کلیه مطالب سایت نظارت کنه
آخه وقت زیادی میخواد
باید خود بچ ها عقلشون برسه و مطالب خوب بذارند

sam baygan در 26/8/1390 | 23:27 گفت:

کاملا قبول دارم!ارمانم البته بی تقصیر نیست!

ناصر در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

Because It's Arsenal

ramin kazemi در 26/8/1390 | 23:20 گفت:

به غیر از این, به نظر من, باید طوری باشه که هیچ کس به غیر از کاربرهای سایت نتونن پست ها رو بخونن.

علی قاسمی در 26/8/1390 | 23:04 گفت:

محمد جون یا حسین جون
تازه به این حرف من رسیدید ؟؟
من 1 هفته پیش این نظر رو داده بودم که پست های بی مصرف باید کنار گذاشته بشه

باید یه نفر مسئول تشخیص صلاحیت پست ها بشه یا خود بچه ها پست های جون دار بذارند

علی ارشدی در 26/8/1390 | 23:02 گفت:

راست میگه حسین کاش آرمان محدویت کاراکتر رو بکنه حداقل 500 تا هر کسی هر چیزی رو پست نکنه

hamidtopchi در 26/8/1390 | 22:54 گفت:

بابا دوست داریم میزاریم

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:16 گفت:

فکر کنم موقع نظر سنجی مسخره سایت گل بیست سی تا پست واسش نوشتن دوستان!

محمد رستگار در 26/8/1390 | 22:15 گفت:

جالب اینجاست که این پست ها کاملا بی مصرفن و در حد متن روی wall هستن