بارسلونا در آستانه چذب یک آرسنالی دیگر!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,955 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بارسلونا در آستانه چذب یک آرسنالی دیگر!

این بارسای آشغال


سلام دوستان.
به نقل از دیلی‌میرر، تابستان سال جاری تیم قهرمان اروپا و اسپانیا توانست به آرزوی خود برای جذب سسک فابرگاس، کاپیتان تیم لندنی جامه عمل بپوشاند. بارسلونا که در سه تابستان گذشته تلاش نافرجامی برای جذب این هافبک بازیگردان ۲۴ ساله از تیم لندنی داشت، عاقبت به هدف خود رسید.
با توجه به یکسری نیازهای که پپ گواردیولا، سرمربی کاتالانی‌‌ها اکنون در تیمش احساس می کند، او علاقمند به جذب تئو والکات، بازیکن کناری لندنی‌ها می تواند به افزایش توان تهاجمی تیم کمک کند.
براساس این گزارش بازیکن تیم انلگیسی تا پایان فصل جاری قرارداد دارد و تابستان سال آینده می تواند به هر تیم دیگری منتقل شود.
گفته می شود والکات از زمانی که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا بازی درخشانی ارائه کرد، باعث جلب توجه سرمربی کاتالان‌ها شده..
این بارسا بعد از آنری-سسک-گلب دوباره باز شاخ شده.لاپورتا-روسل-گواردیولا برید به جهنم...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 4/9/1390 | 16:13 گفت:

رفتن که نمیره ولی این بیثباتی یه تیمو نشون میده که اینقد شایعه دور بازیکناشه.امیدوارم این ثبات حفظ شه.

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:02 گفت:

1001مین پست سایت همین پسته؟.... جالبه نه؟

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:57 گفت:

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از بازیکنای ما در برابر یاغی های اسپانیا محافظت بفرما بارسلونای نامرد غرق در عذاب بگردان ونگر با شهامت نصرت عطا بفرما!:)

رضاشاماخ چوک بندر در 4/9/1390 | 15:38 گفت:

غلط کردن آشغالای خربااون هوادارای تازه به دوران رسیده ومامانیشون

Lotfali khan zand در 4/9/1390 | 13:43 گفت:

تئو انگلیسیه، پس هیچ جا نمیره بتون تضمین میدم، این شایعات رو هم پخش نکنین رو نرو ملته............

EMRAN در 4/9/1390 | 13:11 گفت:

والکات مال ماسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست....

علیرضا در 4/9/1390 | 13:04 گفت:

تئو هیجا نمیره.........چون خیلی تعصبی هست و مثل فابرگاس سیبزمینی و بیرگ نیست..........

حمید فرازی در 4/9/1390 | 12:47 گفت:

با توجه به رابطه بد انگلیس و اسپانیا و نژادپرستی اسپانیایی ها بعیده که بره

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 12:34 گفت:

منم آرزومه که کسی از تیم خارج نشه و ده عوض چنتا بخریم

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 12:26 گفت:

مسی رو بدن با 100میلیون یورو ژورو رو بهشون میدیم تا دست از سر کچ ما بر دارن

ناصر در 4/9/1390 | 12:20 گفت:

مطمئن باش تئو به بارسا نمیره.اونا توی پست تئو-پدرو و سانچز و مسی رو دارن.
در ضمن فرق تئو با اون سه بازیکن دیگه ایی که رفتن در اینه که تئو انگلیسیه و تعصب داره.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 12:08 گفت:

تئو هیچ جا نمیره بارسا هم میتونه بره بمیره فکر کردن تئو مثل اون بازیکن خائن خودشون بی بته و سست عنصره ولی کور خوندن

حبیب در 4/9/1390 | 12:03 گفت:

بارسا و طرفداراش غلط کردند...خواهشا شایعات ورزش 3 رو اینجا نزنید