نامه ای از یک طرفدار آرسنال به سسک(از دس ندهید)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,666 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نامه ای از یک طرفدار آرسنال به سسک(از دس ندهید)

بسیار زیبا و در عین حال تکان دهنده!


نامه ای از یک طرفدار آرسنال به سسک فابرگاس:بدرود آمیگو، جایت خالی خواهد بود!
سسک عزیز،
این نامه را می نویسم تا فقط بگویم "آدیوس ای گراسیاس". خداحافظ. سپاس. با بهترین آرزوها چرا که اگر کسی چیزی برای ستایش و سپاس رو کرد تو بودی.
شاید همه ندانند در استادیوم امارات چه می گذرد، ولی تو آمیگوی کم سن و سال خوب می دانی اوضاع در آرسنال چندان روبراه نیست. بنابراین بازگشت به خانه قديمي‌ات بارسلونا باید با کمی افسوس هم همراه باشد.
باید بدانی این جا کنار همه دشمن‌های کینه‌ای که پیدا کردی خیلی‌ها هم تو را تحسین می کردند. آنهایی که می بینند فوتبالیست‌ها چه جوری در بند حرص گرفتار آمده‌اند. چه جوری در بند معروفیت ناگهانی مبتذل گرفتار شده‌اند. آنهایی می دانند اکثر فوتبالیست‌ها باید بروند و درس‌های وفاداری را دوره کنند. آنهایی که می بینند فوتبالیست‌ها چه جوری باشگا‌هاشان را تلکه می کنند. می بینند جوئی بارتون امروز یه چیزی می گه و فردا یه چیز دیگه. می شنوند کارلوس توز به شهری که در این سال‌ها در حدش بيشترين مهربانی ها را کرده چقدر متلک می اندازد.
سپس به تو نگاه می‌کنند که در شانزده سالگی این جا آمدی. نگاه می کنند و می بینند چیز دیگری بودی. غرور معرکه ای که در بازی‌ات بود را می بینند. تعهدی که داشتی را و این که به تعهداتت با این که در شرایط نومید کننده‌ای گرفتار آمدی عمل کردی.
آنها به تو حق می دهند در بیست و چهار سالگی واکنشی نشان دهی. می دانند زندگی فوتبالی خیلی کوتاه است و بازیکنانی با استعدادی ناب حق دارند دنبال موفقیتی در خور توانایی‌هایشان بروند. تلاش برای رسیدن به هدف‌هایت کار کوچکی نیست آمیگو. هم برای تو و هم برای آنهایی که تو را بزرگ کردند و به این جا رساندند. تو خانه‌ات را به عنوان یک پسر بچه ترک کردی و باید برای رسیدن به هدفت جانانه تر بجنگی. رسیدن به آن هدف زیر سایه مردانی مثل آندره س اینیستا و ژاوی آسان نیست.
آنهایی که تو را در بهترین رستوران بارسلونا یا بیلبائو دیدند با مرد جوانی روبرو شدند که می دانست چه می خواهد. همان جوانی که امید بزرگ آرسن ونگر بشمار می رفت. آنها می‌بینند بازگشت تو به کاتالونیا چیزی بیش از فرصت طلبی بوده. تو راهی باشگاه بزرگی شده‌ای که از بچگی شیفته‌اش بودی. باشگاهی که با احترام به آن نگاه می کردی و می کنی.
البته جایت در آرسنال خالی خواهد بود. جای نفوذهایت به قلب دفاع حریفان. تو یادآور تیری آنری و پاتریک ویرا که بهترین بازی‌هایشان را برای آرسنال انجام دادند و افتخارات فراوانی برای باشگاه کسب کردند بودی. ولی دست تو پس از آن که کاپیتان آرسنال شدی به یک جام هم نرسید و می توان حدس زد به جایی رسیدی که دریافتی احتمالا در آرسنال دستت هرگز به جامی نخواهد رسید. همان اوایل بهار سال پیش که روی نیمکت ذخیره‌های ویمبلی نشستی و دیدی که هم تیمی‌هات نتوانستند جام اتحادیه را به چنگ آورند. دوربین‌ها در یک لحظه نومیدی و استیصالت را شکار کردند. احتمالا می پرسیدی اگه نشه این جام رو بدست آورد پس چه جامی فتح خواهد شد؟ می پرسیدی پس از این همه سال قول و قرار چی بدست میاد؟ برای خیلی‌ها حقیقت عیان شده بود و از همه دردناک تر برای آرسن ونگر. اون ونگر که می گوید هنوز دوستت داره. کیفیت بازی کردنت را، درخشش و تخیلت را. همه چیزهایی که به تیم او به عنوان فوتبالیست دادی را... شاید اگر این جا می ماندی آرسنال حول تو قوی می شد. دلایل پرشماری برای این باور داشتیم. مثل گلی که سال 2008 در سن سیرو به میلان، قهرمان اروپا، زدی. تو بنای موفقیت بودی و نه جرقه ای گول زنک.
نکته تلخی که با تو جلب نظر می کند برملا شدن راز فوتبال این دوران است. وقتی به باشگاهت این قدر خدمت می کنی، وقتی مربی این قدر مهربانانه استعدادت را بارور می کند، ولی نمی توانید به موفقيتي دست پیدا کنید و ناکامی پشت ناکامی از راه می رسد چه باید کرد؟
نباید اجازه می‌دادی سال‌ها بی ثمر سپری شوند. نباید اجازه می دادی زندگی حرفه ای‌ات بدل به خشم و نومیدی شوند.
نه نباید اجازه می دادی. حالا با عزت رفته‌ای سسک، نه فقط برای بازی‌های معرکه ای که برای آرسنال انجام دادی، بلکه برای کمال والا و رویکرد مردانه‌ات. در کنار همه اینها همیشه کیفیت لیگ برتر را ارتقا بخشیدی. لیگی که این اواخر کمتر کسی با تدوامی که تو داشتی معرفی کرده.
حقیقت اینه آمیگو همیشه دقت کردی کارت را خوب انجام دهی. همیشه تلاش کردی تعریف درستی از خودت ارائه دهی. جایت خالی خواهد بود، چرا که همیشه چیز نایابی برای رو کردن داشتی. با هوشی والا، با سرعت فراوانی طی حرکت با توپ، با کنترل بی ادا و اطوار آن.
زمان خوبی برای از دست دادن سرمایه ای مثل تو نبود. نه برای آرسنال و نه برای هر کسی که قدرت و زیبایی فوتبال این جا برایش اهمیت دارد. ولی خب گاهی آدم باید به خودش فکر کند، به این که به چه نیاز داره و چه جوری می تواند خود را ابراز کند... تو به عنوان یک پسر پا به آرسنال گذاشتی و در قامت یک مرد به خانه بازمی گردی.
آدیوس. سپاس برای همه آن خاطره‌های خوب ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 19:06 گفت:

از همتون متشکرم دوستای خوبم.

Fateme در 14/9/1390 | 16:38 گفت:

اشکمو در آورد ..........:(((
حرف دلمو زد (البته نه دقیقا !!)
امین دمت گرم

حمید فرازی در 14/9/1390 | 16:14 گفت:

حامد جان منم میخوام یه نامه واسه شاماخ بدم.فکر کنم باید با رضا هماهنگ کنیم

shervin در 14/9/1390 | 15:02 گفت:

امضای نامه یادت رفت من بجات میزارم:
امضا: سسک فابرگاس
آل پاچینو اینقدر از خودش تعریف نکرده به جان خودم!

HAMED toopchi در 14/9/1390 | 14:51 گفت:

بچه ها منم ميخوام يه نامه واسه ژورو بنويسم. چكار كنم؟

mostafaa در 14/9/1390 | 14:47 گفت:

بعضی وقت ها ضربه و شوک واسه تیم لازمه. بعضی وقت ها شوک به تیم کارکرد مثبت می ده. هم به بازیکن ها هم به مربی و مسئولان

ايمان عليمي در 14/9/1390 | 12:22 گفت:

محمد جواد اينو همه بگو كه فابرگاس حتي حاضر شد واسه رفتن از جيب خودش مايه بذاره.اين يعني آرسنال ديگه نميخانت فقط ولم كن برم

محمد جواد در 14/9/1390 | 12:10 گفت:

mostafa جان درسته با رفتن فابرگاس جا واسه رشد چند تا بازیکن دیگه باز شده ولی ضربه ای که اول فصل خوردیم یادت رفته؟ روحیه بازیکنا بعد رفتن فابرگاس و نصری بدجوری بهم ریخته بود! فابرگاس باید می رفت ولی نه اینجوری! میدونستی دستمزدی که بارسا بهش میده کمتر دستمزدش تو آرسناله! میدونستی قیمت واقعیش دو برابر پولیه که بارسا داده!! اینا همش توهین به تیم ماست

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 12:01 گفت:

درست میگی مصطفی جان.جروینیو از نصری بهتره.تا الان به این فکر نکرده بودم داداش

حمید فرازی در 14/9/1390 | 11:59 گفت:

مرسی سید.واسه منم تازگی داشت.خب دیگه این رفت و اومدا زیاده.بازیکنانی صدپله بالاتر از سسک واسه آرسنال بودن و رفتن ولی آرسنال همیشه زنده هست و همیشه تو دل ما این آرسنال و خاطراتشه که میمونه نه بازیکناش."هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست"

mostafaa در 14/9/1390 | 11:40 گفت:

دوستان من به شخصه اعتقاد دارم فابرگاس بازیکن خیلی خوبی بود و هست و خیلی هم برای آرسنال خوب بازی کردم . .قتی رفت من ناراحت شدم چون خیلی دوسش داشتم.اما الان اصلاً ناراحت نیستم چون جای اونو تو دلم آرتتا گرفته. فابرگاس رفت ولی با رفتنش هافبک های میانی خوبی تو تیم ما رو شدن. سونگ آرتتا و رمزی.وقتی هم ویلشیر برگرده دیگه میانه ی میدان ما میشه عالی. من به شخصه از رفتنش خوشحالم چون تیم ما متحول شده. ضمن اینکه نصری هم که رفت بازیکن خوبی بود ولی من ژروینهو رو بهتر از نصری میدونم و مطمئنم تیم الان ما از تیم پارسال خیلی بهتره. خیلی.

رضا کاظمی در 14/9/1390 | 03:50 گفت:

نگرفتین فرمایلن تیکه پروند به بعضی ها مثله نصری و فابرگاس و........تا اونجای من یادمه فرمایلن وقتی آرسنال اومد تو مصاحبه اش گفت تا آخر تو آرسنال می مونم و دوس دارم یه روز کاپیتان اول بشم

shervin در 14/9/1390 | 02:29 گفت:

امضای نامه یادت رفت من بجات میزارم:
امضا: سسک فابرگاس
آل پاچینو اینقدر از خودش تعریف نکرده به جان خودم!

shervin در 14/9/1390 | 02:29 گفت:

امضای نامه یادت رفت من بجات میزارم:
امضا: سسک فابرگاس
آل پاچینو اینقدر از خودش تعریف نکرده به جان خودم!

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 01:59 گفت:

بله فرمائلن راس گفته.. نه علی جون منکه گفتم تمام سعی خودم رو میکنم که هیچوقت از کسی دلگیر نباشم داداشم

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:45 گفت:

راجع به مقاله فقط میتونم اینو بگم
برید مصاحبه ورما رو بخونید مخصوصا این جمله:در هنگام سختی ها مردم فکر میکنند باید بروند. اما من فکر میکنم اگر اوضاع مطابق میلتان پیش نرفت به این معنا نیست که باشگاهتان را ترک کنید چون ترک کردن باشگاه و رفتن به تیم دیگر کار آسانی است. باید بمانید و مبارزه کنید
بعد میفهمید کی چه کاره است

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:41 گفت:

راستی سید جون راجع به ریا مزاح کردما به دل نگیری من خودم اگه دانشگاه نباشم تو هیاتا ولم

حبیب در 14/9/1390 | 01:41 گفت:

این پسر از وقتی الف و از ب تشخیص داده تو آرسنال بود...میشه بگی چه خدمتی به آرسنال کرد؟ من فکر کنم فقط آرسنال به اون خدمت کرد... تو اون بارسا مونده بود حالا حداکثر گاوچرونی چیزی شده بود

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:40 گفت:

سعید راست میگه ولی کاربرای جدید زیادن و باید اینو میخوندن

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:29 گفت:

دستت درست.

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 01:23 گفت:

چرا سعید جان آمارشو دارم.ولی برا خیلی ها مثل من که ندیده بودن تازگی داره.حیفم اومد نذارم

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:20 گفت:

خیلی قدیمی بود بچه ها قبلا کار کرده بودن سیدجان.