گراهام:جروینیو مرا تحت تأثیر قرار داد

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,905 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گراهام:جروینیو مرا تحت تأثیر قرار داد

صحبتهای سرمربی اسبق توپچی ها


گراهام: جروینیو مرا تحت تاثیر قرار داده


مرتبط با : اخبار باشگاه

مربی سابق باشگاه آرسنال اذعان می کند تحت تاثیر عملکرد بازیکن ساحل عاجی قرار گرفته استآرسن ونگر تابستان امسال با 10.5 میلیون پوند مهاجم سابق باشگاه لیل را به خدمت گرفت که فصل گذشته با زدن 15 گل به قهرمانی این تیم در فرانسه کمک کرده بود.
جروینیو تا اینجای فصل یکی از موثرترین بایکنا آرسنال بوده و بیشترین تعداد پاس گل را برای هم تیمی هایش فراهم کرده. این مساله موجب شده جورج گراهام اعتراف کند تحت تاثیر عملکرد این بازیکن قرار گرفته. سرمربی سابق باشگاه آرسنال همچنین اعتقاد دارد باید به دیگر بازیکنان جدید فرصتی برای هماهنگی داد.
" باید به آنها زمان بدهید. سیاست آرسن ونگر در نقل و انتقالات از زمان ورودش به آرسنال خارق العاده بوده، خرید بازیکنان گمنام غیر بریتانیایی مانند هانری، پیرس و لیونگبرگ.
هیچ کس این بازیکنان را نمی شناخت، حتی ویرا، هیچ کسی او را در انگلستان نمی شناخت و او آنها را خرید و به بازیکنان کلاس جهانی تبدیل کرد.
شما باید در این مسیر او راهمراهی کنید اما گذشت زمان قضاوت خواهد کرد که آیا آنها واقعا در دسته ای از بازیکنان کلاس جهانی که آرسنال نیاز دارد رشد می کنند یا نه.
با بازی هایی که از جروینیو دیدم خیلی تحت تاثیر عملکردش قرار گرفتم. او در بال کناری می ماند و سپس به عمق می آید و به مهاجم مرکزی ملحق می شود. دیدن چنین چیزی از یک بازیکن گوش لذت بخش است.
در مصاف های تک به تک او خیلی خوب عمل می کند که دیدن آن در هر تیمی لذت بخش است. بازیکنانی که دیگران را از پیش رو بر می دارند، او در این کار خیلی خوب به نظر می رسد و بعد به عمق می آید و یک و دو را با ونپرسی انجام می دهد."
با این وجود گراهام اعتقاد دارد آرسنال هیچ شانسی برای قهرمانی در این فصل از لیگ برتر ندارد!
" بی تردید شانس قهرمانی آرسنال از بین رفته است! معتقدم اگر انها در جمع 4 تیم برتر این فصل قرار گیریند واقعا دستاوردی است که من در نظر گرفته ام، این بهترین کاری است که آنها می توانند در این فصل انجام دهند!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 13:41 گفت:

منم احساس میکنم که خیلی شبیه گلب میمونه.به هر حال بهتر از نصریه!

HAMED toopchi در 15/9/1390 | 12:18 گفت:

تو جام جهاني كه ديدمش، گفتم كاش ميومد آرسنال! با ديدنش ياد ماركو كانو ميوفتم! يادش بخير

حمید فرازی در 15/9/1390 | 08:40 گفت:

مرسی داداش امین.البته فکر کنم منبع خبرت خیلی دیر آپ دیت شده چون این مصاحبه یک ماه پیش گراهام بوده.البته گراهام یه مصاحبه جدید دیگه کرده

محسن در 15/9/1390 | 02:33 گفت:

بازیکن خوبی اگه یه کم بیشتر از مخش استفاده کنه فوق العاده میشه

علی ارشدی در 15/9/1390 | 02:18 گفت:

جروین همه رو تحت تاثیر قرار داده