نمره آرسنالی های امشب!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نمره آرسنالی های امشب!

نمره


سلام دوستای من.
بی مقدمه میرم رو اعلام نمرات....
نمرات بدین شرحه:
فابیانسکی= 5 مانونه=5 ژورو=5/5 فرمائلن=7 اسکیلاچی=5/5 سانتوس=6 فریمپونگ=5/5 کوکلین=6 بنایون=7 چمبرلین=6 آرشاوین=4/5 شاماخ=4 روزیچکی=6 میگل=6/5...آخه 6_5_4 هم شد نمره!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 16/9/1390 | 18:55 گفت:

فقط همیشه حرسم میگیره ونگر بازم میگه ما نیمکت خیلی خوبی داریم و الا آخر...!!!!!

فرهاد در 16/9/1390 | 11:27 گفت:

سانتوس مصدوم شد فابیانسکی مصدوم شد شانس اوردیم اگه تیم اصلی تو این بازی بود کلی مصدوم می دادیم .خاک برسر شاماخ واقعا دیشب از فوتبال ناامیدم کرد یه پاس بلد نیست بده

mostafaa در 16/9/1390 | 10:53 گفت:

آیا وقت آن نرسیده که آرسن ونگر یه سری بازیکن ها ی ضعیف مثل شاماخ و آرشاوین رو از تیم تصفیه کنه؟وبه جاش بازیکن ها جوون و با انگیزه بیاره؟مثل روز روشنه که شاماخ و آرشا دوست دارن تو ترکیب اول باشن و تو ترکیب دوم بی انگیزن.روسیچکی هم دیگه روسیچکی سابق نیست.تیم خیلی شلوغ شده.

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 10:32 گفت:

شنیدم سانتوس مصدوم شده آره؟ بدبخت شدیم رفت

mostafaa در 16/9/1390 | 09:59 گفت:


دیگه ژورو تو دفلع راست فیکس میشه با این مصدومیت ها.حالا مشکل دفاع کناری داریم

محمد اصغری در 16/9/1390 | 06:53 گفت:

اینا داشتن فوتبال بازی می کردن یا اتل متل.
این چه نمره های عتیقه ایه؟

ramin kazemi در 16/9/1390 | 04:41 گفت:

یادم رفت جنکینسون هم داریم!!!! اونم مصدومه!

ramin kazemi در 16/9/1390 | 04:39 گفت:

سانتوس مصدوم شد!!!!!!دورتموند کیلو چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کایرن گیبز مصدومه سانیا مصدومه سانتوس هم که رفت پیششون که با هم بشینن هی توئیت کنن!!!!!

رضا کاظمی در 16/9/1390 | 01:58 گفت:

بابا حیف دورتموند که حذف شد

محمد جواد در 16/9/1390 | 01:42 گفت:

دلم واسه دوررتموندیا میسوزه 2-1 جلو بودن احتمالا دیدن آرسنال باخته ناامید شدن. البته همون اول که ترکیب آرسنالو دیدن باید بی خیال بازی میشدن!!!

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 01:38 گفت:

حالا خوبه از پیش صعود کردیم.از قبل میدونستم بازی سختی در پیش داریم!!

محمد جواد در 16/9/1390 | 01:37 گفت:

ببخشید منظورم :-( بود

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 01:33 گفت:

گند زدن گند پسر! فورواردارو داری!

محمد جواد در 16/9/1390 | 01:31 گفت:

با این نمره ها اگه بقیه بازی های لیگ قهرمانانو نمره کامل بگیرن بازم مشروطن:-)