خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,953 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوشحالی از 4جهت(چوبله)!

چوبله خوشحالیم.


دوستای من سلام.
میدونم که شمام مثل من خیلی خوشحالین از چند جهت...
من اینجا 4تاشو عرض میکنم خدمتتون..
1.اول اینکه ون پرسی روی پاس سانگ باز هم گلزنی کرد و الآن با 15گل بالاتر از دمبابا از نیوکاسل،رونی و آگوئرو 11گله هستش.نکته جالب اینجاس که رابین هیچکدوم ازگلهاشو از رو نقطه پنالتی به ثمر نرسونده،در صورتی که اون 3تای دیگه این کارو کردن..
2.باز هم عملکرد خوب خط دفاعمون و دروازه بانمون 1کلین شیت دیگرو رقم زد..
3.سوم اینکه نیوکاسل که خیلی جو گیر شده بود باخت و از اون بالا سقوط کرد پایین.
4.اما چهارم که مهمترین قسمت هم هست اینه که آرسنال بعد از مدتها اومد بالاتر از لیورپول و نیوکاسل قرار گرفت.. و الأن تا قبل از بازی چلسی جزء 4تا تیم برتر انگلیسه..
آرسنال همیشه عالی شروع میکرد و بد تموم..
ولی امسال کاملا بر عکسه.. در هر حال به امید موفقیت آرسنال و آرسنالی.
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 21/9/1390 | 11:00 گفت:

هووووووووووووووووووووووووووووورااااااا .دنیا آرسنال

sam baygan در 21/9/1390 | 10:11 گفت:

هی...سید دس رو دلم نزار که خونه.رفته بودم کوه یه کم بشینم درس بخونم و یه سر به فک و فامیلامون بزنم،برف زد اونم تا زانو.برا همین یه الکی یه هفته اونجا علاف شدم.تو این چن روز گوشی که هیچی رادیوم آنتن نمیداد.نتیجه دوسه تا بازی اخرمونم دیروز فهمیدم....بگذریم ولی الان به آغوش گرم خانوادم برگشته ام و بسیار خوشحالم...!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 01:11 گفت:

به به آقای بایگان.پسر تو کجایی؟ بخدا چندجا از چند نفر سراغتو گرفتم کسی نمیدونست! جایی میری 1خبر بده دلمون تنگت نشه داداش

sam baygan در 20/9/1390 | 23:03 گفت:

واوو...سید چقد فعال شدی پسر؟؟!!
دمت گرم بابا.

علی ارشدی در 20/9/1390 | 21:41 گفت:

منم دوست داشتم ببازه ولی رئال از این عرضه ها نداره کار کاره خودمونه

Aylad در 20/9/1390 | 20:37 گفت:

viva arsenal
be omisd ghahramani dar ghahramanan

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 20:15 گفت:

علی دوس داشتم بارسا ببازه که نشد!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

کاری نکردم انجام وظیفست یک نفر سوالی پرسید جواب دادم
راستی سید دیشب عادل فردوسی پور هم به ایت دوبله سوبله تیکه انداخت دیدی؟

hamed در 20/9/1390 | 19:56 گفت:

به امید قهرمانی در این فصل..............

سعید نوری در 20/9/1390 | 19:43 گفت:

سلام.............حضور آرسنال در جمع چهار تیم برتر خیلی سخت بدست اوومد و نگه داشتنشم سخته......خداکنه همین روند ادامه پیدا کنه و بازیکنا مصدوم نشن..........راستی حضور آنری در کنار تیم رو میتونیم ششمین جهت خوشحالیمون بیان کنیم..
..............از آماری که علی آقا دادن هم تشکر میکنم جالب بود

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 19:17 گفت:

این چه حرفیه علی جان،چشم عوضش میکنم ایشالا

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:24 گفت:

راستشو بخوای امین منم با علی موافقم میخواستم بت بگم گفتم شاید درست نباشه

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:21 گفت:

ممنون علی آقا بابت تذکرتون.ولی این یه ابتکاره که احساس میکنم هیجانش بیشتره وگرنه میدونم که باید فارسی رو پاس بداریم.نا سلامتی 4کلاس درس خوندیما داداشم.در کل ممنون که گفتی داداش

علی صادقزاده در 20/9/1390 | 13:47 گفت:

ممنون . اما این کلمات من درآوردی سوبله و چوبله و ... خیلی جوادن . لطفا استفاده نکنین . دادا اصلا دوبله فارسی نیست که با 3 و 4 گذاشتن اولش کلمات جدید اختراع بشه ! دوبله یونانیه (انگلیسیش میشه دابل) به معنی 2تا . 3تا و 4 تا هم به ترتیب تریپل و کوادریپل میشن ....

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 13:17 گفت:

ممنون حمید جان.راس میگیا دیشب بازی پر کارتی بود ولی سانگ شانس آوز.دمت گرم آقا

حمید فرازی در 20/9/1390 | 12:53 گفت:

مرسی داداش امین.پنجم هم من بهش اضافه کنم که خدا رو شکر سانگ برخلاف همیشه کارت زرد نگرفت و بازی با السیتیو از دست نداد

علی ارشدی در 20/9/1390 | 00:29 گفت:

114 تا 81 تو لیگ برتر 19 تا تو اروپا 8 تا تو اف ای کاپ 6 تا هم تو لیگ کاپ

رضا کاظمی در 20/9/1390 | 00:14 گفت:

مرسی.بچه کسی میدونه رابین تابحال تو آرسنال چندتا گل زده؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 00:09 گفت:

به به آقا محمد گل.کجایی پسر پیدات نیس داداش

محمد اصغری در 19/9/1390 | 23:45 گفت:

امیدوارم فردا چلسی با سیتی مساوی کنه .