کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 333,160 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلیچی:سیتی میتواند آرسنال و چلسی را شکست دهد!

حرفهای این ملعون


گائل کلیشی، مدافع فرانسوی منچسترسیتی، در آستانه دیدار امشب تیمش مقابل چلسی و دیدار هفته انده مقابل آرسنال، اعلام کرد تیمش می تواند هر حریفی را شکست بدهد.

علی رغم حذف از لیگ قهرمانان، ستی در حال حاضر با اقتدار در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و کلیشی معتقد است سیتی در هر دیدار به دنبال پیروزی است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" دو دیدار آینده برای ما بسیار مهم است؛ دیدارهای بزرگی هستند. اینها دیدارهایی هستند که شما به عنوان بازیکن دوست دارید به خاطر آنها هر روز تمرین کنید. اگر بتوانیم از این دو دیدار 4 امتیاز بگیریم فوق العاده خواهد بود اما ما به دنبال هر 6 امتیاز این دو دیدار هستیم.

ما می دانیم که می توانیم مقابل هم تیمی نتیجه بگیریم. ما برای سه امتیاز مقابل چلسی قرار می گیریم. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد زیرا می دانیم اگر با جدیت بازی کنیم و تمرکز مان را دست ندهیم، می توانیم به پیروزی برسیم.

من برای قهرمانی در جام های مختلف به منچسترسیتی آمده ام. تلاش می کنم بهترین بازی ام را ارائه بدهم، به تیم کمک کنم و باعث خوشحالی هواداران بشوم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 08:10 گفت:

هورااا!!!

shervin در 22/9/1390 | 03:22 گفت:

فاطمه خانم این CH3L5EA خلاقیت خودت بود یا از جایی کش رفتی؟!!!
ولی خیلی با حاله دمت گرم.
امشب دوتا تیکه باحال یاد گرفتم اولیش همین CH3L5EA دومیشم کلوچه

Fateme در 22/9/1390 | 01:39 گفت:

بلاخره CH3L5EA هم به یه دردی خورد ... =))
آره واقعا حیف شد ... رابین و تئو میتونستن حسابی حالشو بگیرن .

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:32 گفت:

ولی حیف حیف که بازی بامارو ازدست داد حیف

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

تا وقتي تو ارسنال بود همش باعث سر خوردگي هوادارا ميشد حالا رفته اونجا به قول اصفهانيا كه كه خوري ميكنه نوش جونت فعلن چلسي جوابت رو داد

علی ارشدی در 22/9/1390 | 01:26 گفت:

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:15 گفت:

چلسی ۲-۱سیتی

mostafaa در 22/9/1390 | 01:14 گفت:

چلسی سیتی رو داره می بره
همه هورااااااااااااااا

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:08 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 01:05 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

sepehr najafian در 22/9/1390 | 00:59 گفت:

هه هه جدی جدی اخراج شد.

حسین عسگریان در 22/9/1390 | 00:56 گفت:

اره فاطمه خانوم حیف شد میخواستیم ولکات یه درس حسابی بهش بده که شانس اورد

Fateme در 22/9/1390 | 00:49 گفت:

اخراج شد .....................

sam baygan در 21/9/1390 | 23:35 گفت:

قربونت سیدجون.آقایی.توام همینطور داشی.

hamed در 21/9/1390 | 23:32 گفت:

آرسنال که شکستش میده ، خدا کنه چلسی هم شکستش بده.............

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:23 گفت:

آهان دیدم. پس خدارو شکر که سلامتی.خیالم راحت شد.گفتم سام کجا رفته پیداش نیس.حالا که فهمیدم.ان شاالله همیشه و هرجا شما و تمام بچه های سایت سالم و سلامت و موفق باشین تو تمام مراحل زندگیتون داداشم.

sam baygan در 21/9/1390 | 23:15 گفت:

سلام سید.فدات بشم.منم دلم برات تنگ شده بود.جواب سوالتم تو چوبله! و دیوارت دادم داشی.دیگه اینجا نمیذارم...

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 23:03 گفت:

سلام پسر کجایی؟ الآن 1هفتس پیدا نیستی.سراغتو از بچه ها گرفتم کسی خبر نداشت.1خبر بده دلمون تنگت نشه

sam baygan در 21/9/1390 | 22:38 گفت:

ما تو اینجور موقع ها میگیم یه کلام از مادر عروس!

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 22:21 گفت:

دس همتون دز نکنه دوستای گلم/ممنون.من دوس دارم بازی چلسی-سیتی مصدوم بده مخصوصا من سیتی

فرهاد در 21/9/1390 | 22:00 گفت:

به نظر من از نظر جدولی اگه سیتی ببره به سود ارسناله شک نکنید

حمیدرضا در 21/9/1390 | 21:54 گفت:

داداش یادت رفت لقب کلیشی رو بگی {علیه لعنه}. فک کنم این لغب برای فابرگاس و نسری کلیشی مناسب که سر دستشون فابرگاسه

محمد اصغری در 21/9/1390 | 21:52 گفت:

بله معلوم شد این بدبخت هم عقده جام داشت.
با اون بازی که ارسنال تو کارلینک کاپ جلوی سیتی انجام داد مطمئنم با ترکیب اصلیمون می بریمشون.
امیدوارم چلسی هم بتونه پوز سیتی رو بزنه.

sepehr najafian در 21/9/1390 | 21:48 گفت:

خداکنه هم آرسنال و هم چلسی السیتی رو ببرن.حالم از سیتی به هم میخوره.

mostafaa در 21/9/1390 | 21:45 گفت:

آقا کانال ایدمان فرکانسش چیه؟کدوم جهته؟چجوری میشه گرفتش؟

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:41 گفت:

حبیب چرا اینا رو نذارن بساط خنده ما همین حرفاست

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:30 گفت:

رضا جان گراز!!!این کلوچه به مارمولک بیشتر میخوره تاگراز

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:29 گفت:

خواهش میکنم حسین و رضا عزیز.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:23 گفت:

بازاین گرازحرف زده

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 21:22 گفت:

بازاین گرازحرف زده

حسین عسگریان در 21/9/1390 | 21:17 گفت:

مرسی سید جان این هفته ولکات درسی رکه به اشلی تواون روز تاریخیش بهش داد به کولچه هم میده

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 21:06 گفت:

خواهش میکنم حمید جان.خب والکات خیلی سرعتی تره.کلیچی اصلا قابل قیاس با سانتوس نیست،اصلا اصلا

حمید فرازی در 21/9/1390 | 20:48 گفت:

مرسی داداش امین.خدایی فقط یه سرعت داشت وگرنه هیچی نبود.رو گلای زیادی سوتی داد.الانم که اولین جامشو گرفت(لیگ قهرمانان)البته عمو ولکات هفته دیگه باهاش یه خورده کار داره و میخواد یه مسابقه دو بذاره.به نظرتون کی مسابقه دو رو میبره؟

حبیب در 21/9/1390 | 20:06 گفت:

چرا حرفای این بازیکنای مزخرفو میذارید...