جام ملتها و دردسرهایش

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 341,446 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جام ملتها و دردسرهایش

جام ملتهای آفریقا


سرمربي تيم فوتبال آرسنال معتقد است که برگزاري پيکارهاي جام ملت‌هاي آفريقا براي او مشکلاتي به بار مي‌آورد.به نقل از روزنامه ایندپندینت، آرسن ونگر در ماه ژانویه به خاطر رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا برای مدتی مروان شاماخ تونسی و گروینیو ساحل عاجی را در خدمت نخواهد داشت. این دو ستاره آفریقایی موظف به همراهی تیم کشور خود هستند و این موضوع می‌تواند برای مربی فرانسوی با توجه به برگزاری مسابقات باشگاهی دردسرساز باشد.
وی گفت: متاسفانه از دست دادن شاماخ و گروینیو برای ما مشکل‌ساز خواهد شد. مجبوریم بدون آن‌ها با کادر بازیکن محدودتر در مسابقات شرکت کنیم.

او ادامه داد: البته با وجود آرشاوین و اوکسالاد چمبرلان، بازیکنانی داریم که می‌توانیم جای آن‌ها را در ترکیب پرکنیم.
ونگر اضافه کرد: امیدوارم این نفرات جانشین در مدتی که شاماخ و گروینیو نیستند، دچار مصدومیت یا محرومیت نشوند و در خدمت تیم قرار گیرند.
بیست و هشتمین دوره جام ملت‌های آفریقا در دو کشور گابن و گینه به صورت میزبان مشترک از تاریخ ۲۱ ژانویه (شنبه اول بهمن ۱۳۹۰ ) آغاز خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 15:35 گفت:

خبر فوری:سلام دوستای من.الآن رضا شاماخ بهم زنگ زد گفت تو شهرمون درگیری شده اصلا به اینترنت دسرسی نداریم .سربازا ریختن تو خونه ها و ... گفت به بچه های سایت بگو واسمون دعا کنن.ازتون میخوام که دعاشون کنین

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 15:31 گفت:

سلام دوستان.نه میخواستم بنویسم من که با گوشی نوشتم و و ن رو 1دکمه ان که اشتبا شد

morteza در 22/9/1390 | 14:28 گفت:

کامرون حذف شده.سونگ نمی ره

علی ارشدی در 22/9/1390 | 14:17 گفت:

یعنی چی گروینیو؟؟؟ سید جون کپی میکنی لااقل درستش کن دادا :))

mostafaa در 22/9/1390 | 14:07 گفت:

سونگ هم میره یعنی ؟

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 14:03 گفت:

رو اراشا و چمبرلين نميشه حساب باز كرد بايد يه وينگر خوب بخره يكي مثل جانسون من سيتي كه همش رو نيمكته ي

محمدرضاجاشي در 22/9/1390 | 14:01 گفت:

سام زبان محليه احتمالا يعني من قبلا عذر ميخوام
نه سيد؟

sam baygan در 22/9/1390 | 13:57 گفت:

سید مو پیش پیش چی هست حالا؟!

hamidtopchi در 22/9/1390 | 13:45 گفت:

همیشه بازیکنامون تو تیم ملیاشون مصدوم شدن البته همیشه که نه اکثرا:)

سید امین هاشمی در 22/9/1390 | 13:20 گفت:

دوستان این روزنامه یه مقداری تحریف شده هستش.شاماخ مراکشیه اسم بازیکنارم با لهجه گفته که مو پیش پیش عذر میخوام عزیزان