صحبتهای آلگری در مورد آرسنال!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,720 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبتهای آلگری در مورد آرسنال!

سرمربی میلان


ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی میلان، معتقد است تیمش برای عبور از آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید بهترین بازی اش را ارائه بدهد.

روسونری که در مرحله گروهی بعد از بارسا در رتبه دوم قرار گرفته بود، در قرعه کشی امروز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حریف آرسنال در این مرحله شد.

آلگری در گفتگو با پرمیوم کالچو گفت:" آرسنال رقیب سرسختی است؛ تیمی که می تواند تا فینال لیگ قهرمانان پیش برود. ما باید در فوریه کاملا آماده باشیم؛ آرسنال تیمی در سطح تیم ماست."

امبرتو گاندینی، مدیر سازماندهی باشگاه میلان، نیز از هم اکنون در انتظار دیدار روسونری مقابل میلان است و امیدوار است بتوانند به روند ضعیف شان مقابل تیم های انگلیسی پایان بدهند.

" با توجه به کیفیت و اشتیاق دو تیم برای موفقیت، دیدار هیجان انگیزی خواهد بود. ما باید به رکورد بدمان مقابل آرسنال پایان بدهیم. ما در سال 2008 مقابل آنها در سن سیرو 2-0 شکست خوردیم و سال گذشته نیز توسط یک تیم انگلیسی دیگر (تاتنهام) حذف شدیم.


بازی برگشت در لندن بسیار هیجان انگیز خواهد بود. ما تصمیم داریم هرطور شده به مرحله بعد برسیم."
Source.g0al.com!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:46 گفت:

سام عزیز درسته لهجه ندارن.ولی تو روستاهای اطرافش لهجه محلی داران داداشم

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:44 گفت:

ممنونم آقا حسین عسگریان گل/مرسی داداشم

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:43 گفت:

ممنونم آقا حسین عسگریان گل/مرسی داداشم

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:27 گفت:

سام تو که اگه تو تاپ تن نباشی اصلا باید فاتحه اون تاپ تن رو خوند

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:45 گفت:

چیزی نیست دکترجان ازحالا به بعد بدون

sam baygan در 26/9/1390 | 01:21 گفت:

یعنی الان تنکابنیا محلی صحبت نمیکنن و فارسن؟؟؟جالبه تا حالا نمیدونستم.

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:15 گفت:

سید جان من امروز کلا نتونستم به سایت سربزنم یه خورده دیره ولی تولدت مبارک دادا

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 01:01 گفت:

نه به جون امین من همین 4تا کلمه رو هم از دومادم یاد گرفتم که واسه بابله.شهسواریا اصلا لهجه ندارن سام.یا اگه ام یه کوچولو داشتن بخاطر دانشگاه بزرگش و دانشجوهای زیادش که از هر فرهنگی توش هست همگی لهجشونو بوسیدن کنار گذاشتن!من همین الآنم تعداد کلمه هایی که به زبان مازندرانیه به اندازه انگشتای 1دستمم بلد نیستم سام.

sam baygan در 26/9/1390 | 00:16 گفت:

مم جواد الان داره ظرف میشوره! الان بیاد ببینه من اینو گفتم آبروم میره سید!
یعنی چی درسته؟یعنی میخوای بگی زبون مادریتو نمیدونی؟ وای وای وای...بلا به دور!
میخوای تو رو به رگبار شعرای محلی ببندم سید حال بیای؟؟؟؟؟!!!
شوخی کردم.شعرای من همش غیرقابل نشته!

sam baygan در 26/9/1390 | 00:10 گفت:

سه تای دیگه کین علی؟من نیستم توشون؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:09 گفت:

آره سام عزیز دونبه! درس گفتم؟ یعنی میدونم فکر کنم بشه.سلام به محمد جواد برسون سام عزیز

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 00:07 گفت:

این نظر لطف شما دوستای گله.مرسی بابت همه چه

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:56 گفت:

سید هم جزو همون تاپ تن هست که گفتم سعید میلانی هم توش هست تاپ تن کاربرای سایت منظورمه

sam baygan در 25/9/1390 | 23:42 گفت:

این از آقاییته سید.بچه مازرون سالارتر تر از این حرفاست خودت که میدونی!
.درضمن مم جواد تولدتو تبریک میگه،منم که گفتم!
sb_gunner@yahoo.com

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 23:31 گفت:

email:ar333nal@yahoo.com

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 23:25 گفت:

آهان.باشه سام عزیز.آخه من تمام سعی خودمو میکنم که با نهایت احترام با بچه ها حرف بزنم که کسی از دستم ناراحت نشه.اون خطم که تو اون گوشیمه که الا 1هفتس که مشکل پیدا کرده.ایمیلتو واسم بذار بهت ایمیل بدم با شماره یه خط دیگمو سام

sam baygan در 25/9/1390 | 23:05 گفت:

یعنی به اسم صدام کن.معذبم اینجوری.افتاد؟!
گوشیت چرا خاموشه؟همون 911و میگم؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 22:51 گفت:

متوجه نشدم دکتر منظورتو؟؟ به یه نحو دیگه بیان کن داداشم تا بگیرم

sam baygan در 25/9/1390 | 22:43 گفت:

سید چقد رسمی هستی با ما؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 22:21 گفت:

خوب شد گفتی شهرام جان.من گفتم شاید منظورت چیز دیگس که اینو تایپ کردی.چه کارا که نمیکنه عزیز جون

aso در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

من که آلگری رو دوست دارم.
امیدوارم تیمش همیشه به جز مقابل آرسنال پیروز بشه.
امیدوارم بعد ونگر آلگری سرمربی آرسنال بشه.

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:06 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:05 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:59 گفت:

قربونت دکتر بایگان.سلام به محمد جواد برسون

sam baygan در 25/9/1390 | 21:47 گفت:

پیر بشی سید....
بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

sam baygan در 25/9/1390 | 21:42 گفت:

پیر بشی سید....
بچه ها ممد جواد سلام میرسونه...!

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:25 گفت:

از شمام شهرام عزیز و تمام بچه های سایت ممنونم که لطفتون شامل حالم شده.دمتون گرم.مرسی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 21:22 گفت:

مرسی علی جان.بهترین هدیه شما دوستان به من همین بازدید زیادتون از مطالبم هستش که واقعا واسم با ارزشه دوستای گلم/ممنون از همتون

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:21 گفت:

سید امین هاشمی دوست عزیزم اینجانب شهرام عمویی به نمایندگی از تمام بچه های ارسنالی بندر رستمی و بوشهر
تولد شما و سال روز ورود شما به این دنیا و منور ساختن ان را تبریک عرض میکنم(((:

علی ارشدی در 25/9/1390 | 21:08 گفت:

تولد تولد تولدت مبارک
کادو تلدت انشالله برد من سیتی باشه

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 20:33 گفت:

خواهش میکنم حمیدرضا جان.
بله فرهاد جان درسته نگفت اخبار قرعه آرسنال

حمیدرضا در 25/9/1390 | 20:26 گفت:

راستی یادم رفت سپاس گذاری کنم دستت درد نکنه که اسم منبه رو اوردی اینجوری دیگه کسی گیر نمیده.سپااااااااااااااااااااااااس داداشی

حمیدرضا در 25/9/1390 | 20:21 گفت:

میلانه آبکش هیچکاری نمیتونه بکنه. تولدت مبارک

فرهاد در 25/9/1390 | 20:14 گفت:

راسته که اخبار ورزشی شبکه سه قرعه ی آرسنال-میلان رو نگفته؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 20:03 گفت:

مرسی دوستای گلم.24سال فرهاد جان

فرهاد در 25/9/1390 | 19:56 گفت:

بچه ها خیلی این تیم رو دسته گرفتین ها.......تولدت مبارک امین جون رفتی تو چند سال؟!!

امیررضا در 25/9/1390 | 19:49 گفت:

مرسی.تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:45 گفت:

قربونت برم حمید جان،مرسی داداشم

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:42 گفت:

مرسی داداش امین.میلان در سطح آرسناله نه آرسنال در سطح میلان. تازه اونا خیلی هم در سطح ما نیستن.در ضمن تولدت مبارک داداش گلم

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 19:38 گفت:

ترس را در نوع حرف زدنشون میشه به عینه دید دارن به رکورد های بدشون در مقابل تیم های انگلیسی اعتراف میکنن
از الان باخت رو پذیرفتن!!!!!!!!!!!