نمره آرسنالی های امشب

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,526 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمره آرسنالی های امشب

نمره


سلام سلام سلام.خوشحالم دوستای گلم،که تو شبی کی یونایتد و چلسی باختن و تاتنهام مساوی کرد ما اومدیم چهارم جدول..
نمره بدین شرحه:
ژسنی=7 ژورو=7 مرتساکر=7/5 فرمائلن=7 کوژیلنی=6/5 آرشاوین=6/5 آرتتا=6 رمزی=6/5 ون پرسی=7 جروینیو=6 سانگ=6/5 والکات=5/5 روزیچکی=6/5 کوکلین=6
‏ خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 11/10/1390 | 16:55 گفت:

doroste bordim vali ba arsenali ke be in tima 5 ta mizad hanoz fasrle darim

sam baygan در 11/10/1390 | 13:12 گفت:

ممنونم امین جان

mohammad ali در 11/10/1390 | 12:38 گفت:

سید اصلا قبول ندارم.
از کجا میگیری اینارو ؟!!! ونپرسی خیلی بد بازی کرد. آنلاین میدیدم. باید میدادا 5/5

hamed در 11/10/1390 | 12:23 گفت:

باید باخرید پودولسکی به هر قیمتی که شده برای قهرمانی توی همه ی جام های ممکن بجنگیم.........................

فرهاد در 11/10/1390 | 12:18 گفت:

حیف که شیرینی این برد رو مصدومیت ورمائلن تلخ کرد

sepehr najafian در 11/10/1390 | 09:46 گفت:

بهترین بازیکن مرتساکر

رضا در 10/10/1390 | 22:31 گفت:

در این بازی حداقل چهار تا موقعیت خوب گیر رابین امد اما از یکی استفاده کرد

kasra در 10/10/1390 | 22:26 گفت:

دیدم رضا جون اما مهاجما استفاده نکردن
آنری میتونه کمک کنه

رضا در 10/10/1390 | 22:24 گفت:

کرنر زیاد داشته باشیم اما استفاده نکنیم چه سودی داره ۱۳ تا کرنر زدیم اما از هیچ کدام استفاده نکریم

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:22 گفت:

با ایمان موافقم امتیاز گرفتن تو این هفته ها سخته و حیاتی

ایمان در 10/10/1390 | 22:13 گفت:

نسبت به بازیه قبل تیم کمتر فشار آورد ، بازیه قبلی فشاری که به ولوز آوردیم خیلی بیشتر بودو در نهایت مساوی شدیم ، ولی امروز فشارمون رو حریف کمتر از بازیه قبل بودو برنده شدیم ، در کل 18 شوت داشتیم که 4 تا تو چارچوب بود و در مقایل کویینزپارک 8 تا شوت زد که 4 تاش تو چارچوب بود ، مالکیته توپ هم 59 به 41 به نفعه ما بود ، ولی بازی با ولوز بالایه 70% مالکیت توپ داشتیم.
نکتهی جالب تو این چندتا بازیه آخرمون آماره کرنر زنیه بالامونه که تو این بازی هم مثله چندتا بازیه قبل بالایه 10 تا کرنر زدیم .
در کل تیم برنده شد و باید تبریک گفت . یادتون نره که تیم داره شرایطه خیلی سختی رو میگذرونه و بدجور تحت فشار هستن ، بازیهایه پشته سره هم تیم رو تحت فشار میزاره و اینو میشه تو نتایجی که سایره تیمها میگیرن هم مشاهده کرد ، هفته ی پیش که همه ی بالا نشینهایه جدول متوقف شدن جز یونایتد ، امروز هم که هم چلسی باخت ، هم یونایتد ، تاتی هم که مساوی کرد .

رضا در 10/10/1390 | 22:06 گفت:

اقا کسرا امار را دیدید!

kasra در 10/10/1390 | 22:01 گفت:

اما خط حمله هم خوب کار نکرده
نباید اینجوری بازی کنیم جلوی اینا در کل
رابین هم که رکورد نزد

رضا در 10/10/1390 | 21:19 گفت:

اقا کسرا نه یک کمی در ۱۰ دقیقه پایانی تحت فشار بودیم
www.espnsoccernet.com
تو این سایت برید و ALL LIVE SCORE را پیدا کنید بعدش بازی ارسنال را انتخاب کنید و امار دقیق بازی را ببینید.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:18 گفت:

نه کسری جان دفاع هامون خوب بودن

kasra در 10/10/1390 | 21:14 گفت:

اینجور که معلومه همش دفاع میکردیم