Anti wenger!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,914 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

Anti wenger!

چرا بیشتر دوستان ونگر رو مقصر میدونین؟


دوستای آرسنالی سلام.
قبل از هر چیز از همه عذر خواهی میکنم که لحن صحبتم کمی تنده.
اینجا 1سایتیه که در روز کلی بازدید داره،و صرفا همه بازدید کنندگان آرسنالی نیستن.یعنی چه؟یعنی اینکه منی که ادعای آرسنالی بودن دارم باید بدونم که دارم چی میگم،باید به مربی و بازیکنای تیم احترام بذارم،بابا آقای x،خانم y چرا شما 1کاری میکنین تا طرفدار تیم دیگه ای پست شمارو بخونه و بخواد سوء استفاده کنه.چرا؟ دیروز 1شخص محترمی گفت لعنت به ونگر! بخدا با خوندن این کامنت مو به تنم سیخ شد.چرا به پر افتخارترین مربی باشگاه اینطور توهین میکنین.چرا؟
مشکل آرسنال مالکان باشگاهه که دوس ندارن پول خرج کنن.الآن کار گواردیولا،مانچینی،مورینیو چیه؟ چرا گواردیولا با این همه بازیکن الآن 10امتیاز کم داره.بخدا اگه اون بازیکنا دست ونگر بود جامی نبود که از دستش دره.چطور به خودتون اجازه میدین ونگرو با 4تا آشغال تازه به دوران رسیده مقایسه کنین.اگه اون نتیجه حاصل شد علتش مصدومیت و نداشتن 4تا بازیکن درستو حسابیه.
کدوم تیم تو دنیا هستش که دوس نداره ونگر رو داشته باشه،بخدا از خداشونه.ونگر جزء 4-5تا مربی برتر قرن هستش و 1عده ای نمیدونن که چی میگن.اوضاع همیشه اینطور نمیمونه.به امید روزهای خوب.
از همه عذر میخوام.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 28/11/1390 | 17:28 گفت:

مثل اینکه ونگر سر تمرین قاطی کرده و داد و فریاد کرده!!!!
جورو هم خودشو خیس کرده

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 16:02 گفت:

مرسی محمد جان.1سری حقایقو روشن کردی.پس تا الآن داشتیم بادمجون واکس میزدیم

محمد حسینی در 28/11/1390 | 14:57 گفت:

الان خوندم!!!!!
اینجا کانون هواداران آرسناله چه بد چه خوب غریبه نمی پذیریم

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:55 گفت:

آره، اس ای که الان برات دادمو خوندی؟

محمد حسینی در 28/11/1390 | 14:47 گفت:

حیف بحثه!
پاشو برو از سایت
جدا علافی مگه؟
این همه سایت

مهدی افسرده در 28/11/1390 | 14:44 گفت:

ونگر اگه بازیکنای رئال داشت..........!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:44 گفت:

هر جاش که غیر منطقی هست رو بهم بگو تا جواب بدم ، نه غیر منطقی نیست عزیزم چون اون بابازیکن های متوسط در ۳ سال
مربیگری ۳ تا جام گرفته و اکثر بازیکن های خوب جوان لیگ هم اون ساخته

محمد حسینی در 28/11/1390 | 14:41 گفت:

همون مشکل اینه که خبری نیست ولی آدم باس بره کانون هواداری تیمش نه بیاد تو سایتای دیگه موش بدوونه

محمد حسینی در 28/11/1390 | 14:39 گفت:

میگم شایان طرفداری تو نسبت به دایی منطقیه؟

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:38 گفت:

مگه اونجا چه خبر؟

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:38 گفت:

مگه اونجا چه خبر؟

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:38 گفت:

مگه اونجا چه خبر؟

محمد حسینی در 28/11/1390 | 14:32 گفت:

شایان (سینا خرم) برو www.fcbayern.ir

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 14:26 گفت:

آرسنال با این بازیکنا فقط با پروفسور میتونه رشد کنه.فقط ونگر میتونه کمک حال باشه و بس

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 14:21 گفت:

چه جالب موفقیت بقیه شانسیه و فقط ونگر...
شما زیاد تعصب دارین اونم روی ونگر
آدم نباید طرفدار شخص باشه و باید طرفدار باشگاه باشه شما بیشتر طرفدار ونگرین تا آرسنال

saeed در 28/11/1390 | 14:00 گفت:

امید تنها چیزی هستش که نمیمیره به امید رفتن ونگر وتولد با شکوه دوباره آرسنال
تا ابد آرسنال

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:57 گفت:

سینا جان ببین داداشم پورتو خورد به موناکو که داغون تر از خودش بود.اگه هم بالا اومد یکمی شانسی بود.ولی شما که هیچ تعصبی نداری و ونگرو نمیشناسی اینطور میگین داداش.اشکالی نداره نظر شما قابل احترامه سینا جان

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 13:54 گفت:

چرا کمی فکر نمیکنید؟ رو چه حسابی مورینیو پیش ونگر هیچه؟ رو این حساب که ما ۷-۸ سال نتونستیم به لطف ونگر حتی ۱ جام بگیریم یا اینکه مورینیو تا پارسال ۷-۸ سال بود که باخت خانگی نداده بود؟ در سال های اخیر سالی بوده که مورینیو جام نگیره؟ کاشکی میشود بیاد آرسنال

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 13:49 گفت:

ونگر اگه کبیر بود که ۷ سال آرسنال ما یا عشق ما رو بدون جام نمیذاشت
تف به ذات این ونگر کثیف

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 13:48 گفت:

در ضمن مورینیو در مقابل ونگر هیچه

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 13:47 گفت:

آنری به خاطر بزرگی خودشه که به تیم کمک کرد نه تاکتیکی که ونگر برای آنری در نظر گرفته بود، چون اکثر کارای آنری مشخص بود که از رو تجربه است

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 13:46 گفت:

آقای سید امین هاشمی وقتی اطلاع نداری را جع به چیزی لطفا نگو، میگی مورینیو فقط تیم های قوی و پر بازیکن رو میگیره
شما یکم به ذهنت فشار بیار و قهرمانی پورتو با مورینیو رو در چمپیونز به یاد بیار، افتخاری که بعد از چندین سال که ونگر در آرسنال هست هنوز حتی یک بار هم نتوانسته به دست بیاورد. ونگر با مورینیو قابل مقایسه نیست، راستی مثالی هم که راجع به لیگ ایران و دایی زدی به این موضوع هیچ ربطی نداره

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 13:43 گفت:

این نظر شماست اقای درویشی که فکر می کنی آوردن آنری چیزی بوده که ونگر به تیم اضافه کرده، یا اینکه بیشتر مشکلات به خاطر مصدومیت هاست، بازی که تو امارات 2 3 هفته پیش به منچستر باختیم میدونی منچستر چند تا مصدوم داشت؟ خیلی بیشتر از تیم آرسنال، ولی کی بازی رو برد؟ کی می خواست انتقام بگیره؟ کی الان دوم جدوله و داره برای قهرمانی با تیم منچستر سیتی رقابت می کنه؟ مسائل خیلی پیچیده تر از چند تا مصدوم و محرومه، فکر نمی کنم کسی بگه ارسنال از لحاظ بازیکن پایین تر منچستر یونایتد هست، فکر نمی کنم کسی هم بگه که فرگوسن مربی بهتری از آرسن ونگر هست، مطمئناً سطح شعور جفتشون از فوتبال در یه سطحه، ولی تفاوتشون تو جاه طلبیشون و انگیزشون هست که این دو تا رو تو این سالا خیلی متفاوت کرده، من قبلاً هم گفتم که عاشق ونگرم ولی ونگر تو تیم دیگه ای موفق تره مسلماً، این نظر منه نیازی نیست شما باهاش موافق باشید

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:38 گفت:

درود بر ونگر کبیر

روح الله درویشی در 28/11/1390 | 13:32 گفت:

امسال رو باید برای آرسنال تموم شده بدونیم
ولی هنوز کور سوی امیدی تو جام حذفی برای ونگر باقی مونده باید به آینده نگاهی مثبت داشته باشیم البته این جمله دیگه برای تمام آرسنالی ها تکراری شده.شما یه نگاهی به لیورپول بندازین که امسال دومین تیم تو فصل نفل و انتقالات بوده که بیشترین هزینه رو کرده.ولی الان کجاست هفتمه
بیایم و همه با هم بگیم درود بر ونگر تو هر تیمی که باشه
دوست داشتنی ترین مربی دنیا ..آرسن ونگر...

روح الله درویشی در 28/11/1390 | 13:25 گفت:

من نمیدونم واقعا چی بگم.به دوست عزیزم آقای مهران کاظمی.
یعنی چی نمیتونه چیزی به تیم اضافه کنه.ورود هانری به آرسنال و درخشیدن اون تو چند بازی اخیر یکی از چندین دستاورد آرسنال تو ای چند ماهه بوده.شما خیلی بی انصافین.یه نگاهی هم به مصدومیت های اول فصل بندازین.به محرومیتهای سانگ و جوینیو هم یه نگاهی بندازین که تو اول فصل که آرسنا نیاز به خیزش داشت با کمبود بازیکن مواجه شد.

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:23 گفت:

آقا مهران منظورم اینه که این جملات تند حق ونگر نیس.کسیکه عمرشو پای آرسنال گذاشت

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 13:18 گفت:

البته احترام بذاریم

مهران کاظمی در 28/11/1390 | 13:17 گفت:

چه ربطی داره، هر کسی می تونه نظر خودشو داشته باشه، به نظر من ونگر بهترین مربی دنیا هست، ولی دیگه به درد آرسنال نمی خوره، دیگه نمی تونه چیزی به تیم اضافه کنه، ولی این هیچ چیزی از ارزشای ونگر کم نمی کنه، مطمئن باش اگه بره رئال همون سال اول همه جاما رو می گیره، همون طور که اگه مورینیو یا گواردیولا بیان آرسنال مطمئناً آرسنال لیگ برتر رو می بره، آقای هاشمی بعضیا حالا چه معدود چه زیاد مخالف نظر شما هستن، به نظرم حق دارن مثل شما نظرشون رو بگن، حالا چه بازدیدکنندگان غیر آرسنالی بیبنن یا نبینن، تا الان هم کسی به ونگر توهین نکرده، لطفاً به نظرات هم احترام بذارید

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:17 گفت:

مگه شما نمیگین ونگر مقصره؟ پس مالکای باشگاه چی؟ با الآن پول بوده و ونگر خرج نکرده؟ بودجه در اختیارش بوده و بازیکن نخریده؟اگه 1مالک عرب داشتیم اوضاع این بود؟ از نظر شما کدوم مربی موفقه؟ مورینیو؟تا الآن فکر کردین مورینیو به کدوم باشگاها میره.جائیکه بهترین پولارو خرج کنه.ولی ونگر چی؟داره با این اوضاع مبارزه میکنه بر خلاف خیلی از مربی های تازه به دوران رسیده

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 13:17 گفت:

احسنت...

روح الله درویشی در 28/11/1390 | 13:15 گفت:

دوستانه من 7سال بدون جام رو نباید نادیده گرفت.من همیشه گفتم یکی از دلالیل آرسنالی موندم وجود مردی بزرگ به نام آرسن ونگره.ولی یه نگاهی به بازی 4شنبه شب بندازین و خودتون قضاوت کنین مقصر کی بود.نیایم بگیم ونگر بره بگیم بازیکن تراز اول باید وارد تیم بشه.کجا رفت بازی سازی سسک فابرگاس .سمیر نصری با گایل کلیچی که همیشه هر تیمی رو آزار میداد باید به این نکته ها توجه کنیم نه اینکه ونگر عوض بشه.
با درود بی کران

روح الله درویشی در 28/11/1390 | 13:09 گفت:

با سلام به دوست عزیزم شهرام عمویی
تو اینکه آرسن ونگر بهترین مربی لیگ انگلیسه به اعتقاده من هیچ شکی نیست.
ولی اینو هم باید بدونیم که پویایی یک مربی تنها داجرای یک سبک بازی منحصر به فرد نیست بلکه در مرحله اول موفقیت و کسب جام در رقابتهای مختلفه.
شما میتونین نگاه کنین به فرگوسن مورینیو گاردیولا و خیلی از خوبهای مربی گری تو دنیا که دارن کارشون رو با گرفتن جام های متعدد انجام میدن.اگه یک سالی ناکام شدن سال بعد از اون لاافلش یه جام میگیرن.مثلا پارسال به راحتی هرچه تمام تر کارلینگ کاپ رو دادیم به تیمی که به لیگ یک سقوط کرد.منظورم بیرمنگامه.
نمیدونم اشتباهی رو که کوشیلنی با ژسنی کرد رو هم باید به گردن ونگر انداخت تو اون مسابقه یا نه.
ولی چیزی که خیلی اهمیت داره داره بدون ستاره نمیشه حتی ششم شد.
با تشکر

علی ارشدی در 28/11/1390 | 13:08 گفت:

نه همه ما طرفدار آرسنالیم ولی بعضیا ...

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 13:06 گفت:

جناب شهرام عمویی لابد شما فقط عاشق ارسنالید؟؟؟!!!

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 13:02 گفت:

یه عده ای هنوز ارزش ونگرو نفهمیدن.فکر کنم اون یه عده شبیه اون کسایی هستن که میرن تو ورزشگاه ها و داد میزنن علییی داییییی.متاسفم

توپچی جنوب در 28/11/1390 | 13:00 گفت:

چبی بگم سید بعضی بچه ها نمک خوردن و الان دارن نمکدون میشکنن..........

میدونی یکی از خوبی های این سایت چیه اینکه 90% ونگر رو قبول دارن و فقط تعداد معدودی داریم که........
شاید هم تقصیری نداشته باشن اخه بعد از باخت عصبی میشن و دیواری کوتاه تر از ونگر پیدا نمیکنن فکر میکنن لیگ و فوتبال اروپا هم مثل ایرانه ذهنیتشون نسبت به فوتبال ایرانیه ...........

من به اینده باشگاه همراه با ونگر خیلی امید دارم

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:58 گفت:

شما نظر های هوادارای خارجیه تیم و تو سایت گل بین المللی بخون.یعنی بیشتر ارسنالی های دنیا دروغ میگن فقط شما عاشق ارسنالی؟؟؟؟؟؟؟؟همه قلبا ونگر و دوست داریم اما نه به قیمت نابودیه ارسنال

سید سجاد حسینی در 28/11/1390 | 12:57 گفت:

حالم از ونگر به هم میخوره

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:52 گفت:

میثم جان زود قضاوت نکن راجع به دیگران.همه دیوونه ی ارسنالیم.ممنونم

میثم در 28/11/1390 | 12:52 گفت:

هر کسی آرسنال پرسته باید تو هر شرایطی آرسنال رو بخواد
آرسنال خانوادست از
مدیر
مربی
بازیکن
هوادار

میثم در 28/11/1390 | 12:50 گفت:

کاپلو گیبز و والکات رو میپسند هوادارای آرسنال نه
مسخره ها با ککامنت گذاشتنتون

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:49 گفت:

ارسنال پرستیم نه ونگر پرست

میثم در 28/11/1390 | 12:49 گفت:

زمستون میره و فقط رو سیاهیشه که به زغال میمونه

مجتبی عابدی در 28/11/1390 | 12:48 گفت:

قبول کنید ونگر زیادی اقتصادیه.هنوز رنج حقوق هفتگی تو ارسنال 80000تاست!!!واسه 10000 تا بیشتر تو هفته سمیرو میفروشن!!!تو پنجره ی نقل و انتقالات زمستون جناب ونگر اصلا نیازهای واضح تیمو برطرف نکرد

میثم در 28/11/1390 | 12:48 گفت:

سید خوب گفتی اینجا ی مشت جام پرست ریخته نه وفا دار یا آرسنالی
فراموش کردن بخاطر ونگر آرسنالی شدن چون دوره خوب آرسنال رو دیدن مجذوب شدن وگرنه هوادار نیستن

kimia ketabchi در 28/11/1390 | 12:39 گفت:

برو بابا دلت خوشه ها، آخه اگه ونگر مربی بود فصل پیش
که این همه ستاره داشتیم لااقل یه جام بعد از ۷ سال میگرفتیم
اگه ونگر مربی بود عمرااگه ۴ تا از میلان میخوردیم
ونگر مربی خوبی بوده ولی الان دیگه نیست و تمام شده

حامد مبينى در 28/11/1390 | 12:34 گفت:

احسنت سید...

masoud mahmudpur در 28/11/1390 | 12:30 گفت:

دمت گرم

sepehr najafian در 28/11/1390 | 12:28 گفت:

من که طرفدار ونگرم.