اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,775 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخباری از گوشه کنار

News


دوستای خوبم سلام.
از دیشب دیگه نای نداشتم بیام تو سایت،ولی حالا که بیشتر فکر میکنم میبینم که باید به این کادر و بازیکناش افتخار کرد.
تیم میلان که با غرور پا به میدان گذاشت، قبل از پایان نیمه اول ترس تو چهره آلگری و بازیکناش کاملا مشهود بود.
اخبار بدین شرحه:
1.ون پرسی:من هنوز میتوانم  بهتر شوم.
2.پیش بینی یک سایت انگلیسی زبان قبل از دیدار دیشب این گونه بود:1-2 به سود آرسنال که 0-3 شد!
3.دو آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ برتر(ژسنی-ون پرسی)
4.تعداد تماشاگرای دیشب دیدار آرسنال-میلان 59000 نفر بود.استادیوم پر نشده بود!
5.ونگر:به نگه داشتن ون پرسی نیاز مبرم داریم.
6.حبیب کولو توره:سیتی شبیه به آرسنال است!!!
7.روزیچکی:من احساس غرور میکنم که تونستیم میلان رو تحقیر کنیم.
8.امانوئلسون:آسوده خاطر هستم.بعد از آن همه ترسیدن.
9.زلاتان:با حملات پیاپی آرسنال،میترسیدم که آنها گل چهارم را بزنند.؟
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 19/12/1390 | 00:06 گفت:

قربون همگی،مرسی

احسان در 18/12/1390 | 22:41 گفت:

دوست دارم ارسنال که یکی یکی غرور غول ها رو خورد میکنی بارسا > < چلسی >تاتی> لیورپول>میلان و در ادامه ...


محمد حسینی در 18/12/1390 | 20:03 گفت:

سید جان دمت گرم
کولوتوره@ با این که ازت خوشم میاد دیگه .... نزن

توپچی جنوب در 18/12/1390 | 14:52 گفت:

مرسی سید دمت گرم خیلی خوب بود

(Hooman sam (Dark metal در 18/12/1390 | 14:00 گفت:

مردک(زلاتان رو میگم) تا قبل از بازی ادعا میکرد و میگفت ونپرسی میتونه جانشینه من تو میلان باشه...اما بعد از بازی فهمید نصف ون پرسی هم نیست دیگه چه برسه به......

hamed در 18/12/1390 | 13:45 گفت:

عشق است آرسنال...

مجتبی عابدی در 18/12/1390 | 10:24 گفت:

مرسی امین جان . امیدوارم رابین بمونه . هم شب تلخی بود چون حذف شدیم هم حال کردیم میلان مچـــــــــاله شد .

پويان در 18/12/1390 | 00:51 گفت:

ابراهيم هويج حالا فهميد ارسنال يعنى چى

HAMED toopchi در 17/12/1390 | 23:39 گفت:

بدم میاد از اون بینی مزخرفش
------------------------------------------

ما ايرانيا هم ياد گرفتيم اولين چيزي كه از يه نفر به چشممون مياد بينيشه!

سید امین هاشمی در 17/12/1390 | 19:47 گفت:

بچه ها اینقد از زلاتان و ون بومل بدم اومد دیشب.فقط با خطا بازی میکردن.چقد زلاتان کوژیلنی بیچاره رو میزد.خوشم اومد سانگ روش خطا کرد،دلم خنک شد

Gunner در 17/12/1390 | 19:42 گفت:

این زلاتانو باش با اون هیکلش اه بدم میاد از اون بینی مزخرفش

علی ارشدی در 17/12/1390 | 19:40 گفت:

توره@ آقا آرسنال دیگه ربطی به شما نداره :(

امانوئلسون@ میگم شرتت دیشب خیس بود انشالله که عرق بوده :))

زلاتان@ قبل بازی که یه زرای دیگه ای میزدی تیر برق؟

farhood در 17/12/1390 | 19:39 گفت:

دمت گرم