نمره آرسنالی های دیشب

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,589 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نمره آرسنالی های دیشب

امتیاز


دوستای گلم سلام.
دیشب بازی خوبی ارائه ندادیم و نتیجه شو دیدیم.
نمرات هم بدین شرحه:
ژسنی:6
سانیا:5/5
فرمائلن:5
کوژیلنی:6/5
گیبس:5
روزیچکی:5
آرتتا:6
رمزی:4/5
سانگ:7
ون پرسی:6
ولکات:6/5
جروینیو:5
همه چی به کنار،اینکه مارک هیوز بیاد جلو آرسنال نتیجه بگیره 1طرف.
دوستای عزیز بازی تاتنهام-سوانسی  3-1 به سود تاتی به پایان رسید.با گلهای آدبایور !!! متأسفانه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 14/1/1391 | 00:43 گفت:

رمزی دیگه بازیکن بشو نیست باید عین ادواردو از تیم جدا بشه...

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 23:38 گفت:

جروینیو که بعد از جام ملتها پوکیده! رمزی هم که داره از بین میره

حمید فرازی در 13/1/1391 | 23:37 گفت:

مرسی سید جان.البته در اسکای ضعیف ترین بازیکن آرسنال ورما شده بود و بهترین ولکات و کوشیلنی

مجتبی هانری در 13/1/1391 | 23:18 گفت:

ممنون.رمزی چه قدرضعیف بوده..

ehs در 13/1/1391 | 23:18 گفت:

جروينيو!!!

ehs در 13/1/1391 | 23:15 گفت:

واقعا بد بود
جروينهو چرا اينجوري شده!

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 22:14 گفت:

قربون همگی.ممنون ن ن ن .بوس با 1قلب 1تیرم وسطش.چشمک یادم رفت ;-)

علی ارشدی در 13/1/1391 | 22:02 گفت:

مرسی سید جان
رمزی به حقش رسید :)))

حسین عسگریان در 13/1/1391 | 21:58 گفت:

مرسی سید جان

مصطفی کاظمی در 13/1/1391 | 21:54 گفت:

مرسی سید جان،همون جوری که دیشب گفتم معلوم بود سونگ بهترین بازیکن آرسناله،نشون میده بر خلاف اغلب بازیکنای آرسنال کم فراز ونشیبه و کمتر افت میکنه و همیشه رو یه نوار حرکت میکنه.

(Hooman sam (Dark metal در 13/1/1391 | 21:54 گفت:

ممنون...
متاسفانه اوضاعمون خطرناک ترترترترترتر شد...
اما من به تیمم ایمان دارم...
ایشالا السیتی و چلسی رو هم میبریم و...
like like

hesam در 13/1/1391 | 21:38 گفت:

Shire lorent!

amir reza در 13/1/1391 | 21:24 گفت:

مرسی..3-1شد تا دقیقه ی 90