نمرات آرسنالی های امروز!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 337,500 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمرات آرسنالی های امروز!

امتیازات


دوستان عزیزم سلام. 
اجازه میخوام قبل از هر چیز این برد رو به همتون تبریک عرض کنم.
نمرات بدین شرحن:
ژسنی=7
سانیا=6
فرمائلن=5/5
ژورو=6/5
سانتوس=5/5
سانگ=6
آرتتا=6
رمزی=6
بنایون=6/5
والکات=6/5
ون پرسی=7/5
چمبرلین=6/5
ینکینسون=6
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 25/1/1391 | 12:27 گفت:

مرسي امين جان!

hamed در 24/1/1391 | 15:27 گفت:

مرسی...

سید امین هاشمی در 24/1/1391 | 13:51 گفت:

بله حتما.البته چندتا سایت هستن که امتیاز میدن من از یکی ورداشتم محسن جان.
Goal.com/english

محسن آزاده در 24/1/1391 | 13:14 گفت:

دست گلت درد نکنه . . . ممنون
فقط اگه منبعش رو هم بگی که دیگه خیلی خوب میشه ! نه ؟!

amir reza در 24/1/1391 | 09:47 گفت:

مرسی امین جان

سید امین هاشمی در 24/1/1391 | 09:40 گفت:

نمیدونم مصطفی جان،شاید! ژورو دیگه چه میشه کرد.من که خیلی دوسش دارم

مصطفی کاظمی در 24/1/1391 | 09:20 گفت:

والا سید جان من دیشب تولد دوستم بود نتونستم بازی رو ببینم فقط از لایواسکور نتیجه رو اونم هر نیم ساعت یه بار نیگاه میکردم(با گوشی)،وقتی اینا رو دیدم تعجب کردم،مگه میشه؟!؟!؟!
مثل اینکه آواتار جدید حامد رو اینم اثر گذاشته!!!
=))

سید امین هاشمی در 24/1/1391 | 09:03 گفت:

قربون همگی...
حتما خوب بود دیگه مصطفی جان

مصطفی کاظمی در 24/1/1391 | 08:51 گفت:

یعنی ژورو اینقدر دیشب خوب بود؟والا من که از خواب پا شدم با خودم فکر کردم در حد 3-4 میگیره،راستی ورما،سانتوس بد بودن یا اینکه کشکیه؟
.
راستی مرسی هاشمی جان.

ali jamshidi در 24/1/1391 | 08:28 گفت:

مرسی سید جان

مجتبی هانری در 24/1/1391 | 05:45 گفت:

مرسی سید جان

توپچی جنوب در 24/1/1391 | 02:41 گفت:

مرسی سید سر انگشتات درد نکنه پسر.......

پويان در 24/1/1391 | 02:25 گفت:

درود بر ژورو
ايشالا هميشه مثله امروز باشه

Kane در 24/1/1391 | 02:13 گفت:

مرگ بر ژورو!!! اوه فرار!!

سید امین هاشمی در 24/1/1391 | 01:48 گفت:

فداتون ن ن ن ن... شب خوش

حمید فرازی در 24/1/1391 | 01:43 گفت:

مرسی سید جان منم به همه تبریک میگم

محسن در 24/1/1391 | 01:38 گفت:

|:| دانلود گلها و هایلایتهای هفته سی و سوم لیگ جزیره |:|
http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=792908#post792908

سید سجاد حسینی در 24/1/1391 | 01:34 گفت:

دیگه نبینم کسی تو سایت به ژورو توهین کنه!!!!!!!!

علی ارشدی در 24/1/1391 | 01:26 گفت:

خوبه مرسی سید جان
این چند وقتی که نبودی این نمرات هم لنگ مونده بود :دی