نمرات آرسنالی ها

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 337,252 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمرات آرسنالی ها

امتیازات


دوستان سلام.
نمیدونم چرا اینطوری شد!
نمرات بدین شرحن:
ژسنی:6/5
سانیا:6/5
فرمائلن:7
کوژیلنی:7/5
گیبس:7
سانگ:7
روزیچکی:6
چمبرلین:6
والکات:5/5
رابین:7
رمزی:4/5
سانتوس:5/5
دیابی:6
جروینیو:6
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 3/2/1391 | 10:22 گفت:

tnx

ehs در 3/2/1391 | 00:47 گفت:

نمره روسيچكي خيلي كم بود!نمره رابين هم كه ديگه....!
فكر كنم روسيچكي نمي تونه 90 دقيقه بازي كنه،واسه همين راي عوضش كرد!
از همه بيشتر نگرانه جروينهو هستم نمي دونم چه بلايي سرش اومده بعد جام ملتها داغون شده!!!
بابا رمزي يه ساله اينطوري شده!ريئس والكات رو 4 ساله فيكس بازي ميده يه روز خوبه 10 روز بد!!!شما هم انتظاراتي دارين ها!!!!

علی ارشدی در 2/2/1391 | 21:52 گفت:

کوشیل بهترین
رابین بدترین

مجتبی هانری در 2/2/1391 | 21:20 گفت:

مرسی سید جان.....
کوشینلی عالی بود

reza در 2/2/1391 | 21:13 گفت:

انصافا رابین با تمام شایستگیش باید شدید روی پای راستش کار کنه . امروز ضربه ای که به تیرک زد رو اگه با راست میزد برده بودیم

سید امین هاشمی در 2/2/1391 | 21:11 گفت:

قربون همگی.رمزی بد بود،چرا جروینیو اینطوری بود؟

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 21:08 گفت:

نمرات رو دارم درست میخونم اینا که همش بالای 5 هستش چرا پس برنده نیستیم نمیدونم ........

Saeed Milani در 2/2/1391 | 20:45 گفت:

مرسی سید ، رمزی رو باید شب راس ساعت 9 بذارن سر کوچه شاید بردنش!

milad foadiyan در 2/2/1391 | 20:43 گفت:

Vali man hanuzam migam wenger tu ramsey ye chizi dide ke ma nemibinim
Chon in chizi ke ma mibinim Dar hadde timaye vasate jadvale lige emarate

فرزین سلامي در 2/2/1391 | 20:43 گفت:

ون پرسي هم بايد 6 يا 5.5 ميگرفت

parsa در 2/2/1391 | 20:19 گفت:

پویا چرا ونگر بجای توماس رمزی را نکشوند بیرون؟

پويان در 2/2/1391 | 20:14 گفت:

با چه زبوني بگيم تيم 8افبكاش مصدوم و محروم بودن و هستن

راهي جز بازي دادن رمسي نيست

parsa در 2/2/1391 | 20:13 گفت:

رابین رو کیلویی نمره دادند

(Hooman sam (Dark metal در 2/2/1391 | 20:06 گفت:

بازم ترکیب رو مسخره چیند ، آخه نمیدونم چرا همش رمسی رو که این همه خراب میکنه میذاره تو بازی !!!
هیچ وقت بازی هایی که رمسی با روسیچکی باهم بودن خوب نبوده !!
با اشتباهات رابین برد رو از دست دادیم...
unlike \\m// unlike

سعيد توپچي در 2/2/1391 | 20:01 گفت:

من تو بازياي باقيمونده از ژورو بيشتر اميد ترکوندن دارم تا رابين

محمدرضا در 2/2/1391 | 19:48 گفت:

حیف شد که نبردیم در حالی که مستحق برد بودیم !!! رابین چند هفته ای هست که افت کرده ولی امیدوارم تو این 3 بازی بترکونه !!!