آماری از جزیره

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 334,073 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آماری از جزیره

Premierleague


دوستای گلم سلام.
حذف مورینیو که لبریز از غرور بود رو خدمتتون تبریک عرض میکنم.

آمار فوتبال جزیره بدین شرحه:
1‏*تعداد مسابقات انجام شده346 مسابقه
2‏*تعداد بردها:263برد
3‏*تعداد تساوی ها:83 تساوی
4‏*شوتهای داخل چهار چوب:5038
5‏*شوتهای خارج از چهار چوب:3899
6‏*تعداد گل ها:963گل
7‏*تعداد هت ریکها:17 هت ریک
 8‏*تعداد بازیکنانی که بازی کرده اند:532 بازیکن
9‏*تعداد کلین شیتها:187
10‏*تعداد کل تماشاگران:11979178نفر
11‏*تعداد کارتهای زرد:1086کارت
12‏*تعداد کارتهای قرمز:62کارت
13‏*ارزشمندترین بازیکن:رونی با 809 امتیاز
14‏*پر امتیازترین و کم امتیاز ترین تیمها:یونایتد(83) و ولوز(23)امتیاز
15‏*بهترین و بدترین خط حمله:سیتی با 87 گل استوک با 32 گل زده
16‏*بهترین و بدترین خط دفاع:سیتی با 27 گل  و ولوز با 75 گل خورده 
‏*‏**لازم به ذکره که آرسنال با 67گل زده و 43گل خورده سومه...
خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 8/2/1391 | 01:44 گفت:

43 فاجعست

محمد على(اباى) در 7/2/1391 | 21:44 گفت:

ajab amariiiiiiii

علی ارشدی در 7/2/1391 | 20:33 گفت:

دستت درد نکنه

وولوز چقدر گل خورده =))

استوک حریف بعدی ما ضعیف ترین خط حمله رو داره!!!!!

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 20:21 گفت:

مرسی سید خیلی گلی

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 18:50 گفت:

قربون همگی

farhood در 7/2/1391 | 16:08 گفت:

ممنون امين جون عالي بود:-))))

آرمان الهیاری در 7/2/1391 | 15:27 گفت:

فهمیدین ونگر 3بازی از لیگ قهرمانان محروم شد؛به اضافه ی 33هزار پوند؛
جریمه به خاطر اعتراض به داوری در بازی برگشت با میلان

amir reza در 7/2/1391 | 15:24 گفت:

مرسی سید جان..حال کردم رئال حذف شد

M o o r I در 7/2/1391 | 15:11 گفت:

ممنون سید .
عالی بود :)))

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 15:07 گفت:

ممنون..

like \\m// like

احسان در 7/2/1391 | 14:53 گفت:

بچه ها یه سوال دارم هیچ جا هم نتونستم جوابشو گیر بیارم

کسی میدونه ورزش توباگینگ چیه؟؟یه ورزشی زمستانی هست که تو المپیک زمستانی هم هست

احسان در 7/2/1391 | 14:53 گفت:

مرسی امین جان عالی بود

ehs در 7/2/1391 | 14:01 گفت:

واقعا با اين دفاع پر نوسان كار شزني عالي بود!!ولي گل خورده هامون هنوز مهمترين مشكل ماست!
رابين چقدر با روني فاصله داره!؟مرسي سيد جان

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 12:48 گفت:

مصطفی جان من میگم ژسنی ولی درستش شزنی هستش که 13تا کلین شیت داشته داداشم

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 12:22 گفت:

خواهش میکنم.مصطفی جان سعی میکنم تا چند دقیقه دیگه جوابتونو بدم داداشم

مجتبی هانری در 7/2/1391 | 12:10 گفت:

مرسی سید جان.....
رونی واقعا ارز ش داره؟

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 12:02 گفت:

ممنون سید جان،راستی ژسنی(شسنی)(چزنی)(...) چند تا کلین شیت داشته؟