آماری از فوتبال جزیره

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آماری از فوتبال جزیره

به امید حفظ رتبه سومی آرسنال


دوستای گلم سلام.
واقعا ازتون ممنونم،بابت اون همه دعاهایی که واسم کردین.لازم میبینم که دست تک تکتونو ببوسم.

آمار فوتبال جزیره بدین شرحه:
1‏*تعداد مسابقات انجام شده370 مسابقه
2‏*تعداد بردها:278برد
3‏*تعداد تساوی ها:92 تساوی
4‏*شوتهای داخل چهار چوب:5398
5‏*شوتهای خارج از چهار چوب:4176
6‏*تعداد گل ها:1034گل
7‏*تعداد هت ریکها:19 هت ریک
 8‏*تعداد بازیکنانی که بازی کرده اند:537 بازیکن
9‏*تعداد کلین شیتها:202
10‏*تعداد کل تماشاگران:12813957نفر
11‏*تعداد کارتهای زرد:1151کارت
12‏*تعداد کارتهای قرمز:63کارت
13‏*ارزشمندترین بازیکن:ون پرسی با 851 امتیاز
14‏*با ارزشترین آرسنالی ها: رابین 851 امتیاز   ولکات 538 امتیاز   آرتتا 525 امتیاز   سانگ 519 امتیاز  
‏*‏**
خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 23/2/1391 | 12:02 گفت:

مرسي سيد جان

توپچی جنوب در 23/2/1391 | 08:01 گفت:

کارت درسته سید خوش حالم که میبینم خوش حالی مرد......

حمید فرازی در 23/2/1391 | 04:16 گفت:

مرسی سید

شایان در 22/2/1391 | 22:37 گفت:

شایان در 22/2/1391 | 22:37 گفت:

مرسی،منبع:وب سایت لیگ برتر انگلیس!سید جون تو اون سایت مطالب جالب دیگه هم داره که میتونی برای بچه هابلاگ پست کنی!ممنونم

فرزین سلامي در 22/2/1391 | 21:35 گفت:

جالب بودن.ممنون

مجتبی هانری در 22/2/1391 | 20:39 گفت:

مرسی سید جان ........
کارت درسته......
خوشحال ازاینکه دوباره خوشحال میبینمت....

mohammad ali در 22/2/1391 | 19:01 گفت:

Good

(Hooman sam (Dark metal در 22/2/1391 | 18:37 گفت:

مرسی...
خوش برگشتی به قول علی...

like \\m// like

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 18:07 گفت:

خوبه....ممنون

سید امین هاشمی در 22/2/1391 | 17:44 گفت:

سلام قربونت،خوبی هم شهری؟

MohamadAmin در 22/2/1391 | 17:34 گفت:

چطوری شهسواری؟ غم تو نبینم برار

سید امین هاشمی در 22/2/1391 | 17:30 گفت:

از همگی ممنون،سجاد جان چرا بود،ولی رابین جاشو گرفت داداشم

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 17:21 گفت:

ارزشمندترین بازیکن مگه رونی نیست؟

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 17:21 گفت:

ارزشمندترین بازیکن مگه رونی نیست؟

Vishka در 22/2/1391 | 17:08 گفت:

مرسی خوب بود
فقط خدا رابینو برامون حفظ کنه.خدااااااااااااااا
به امید حفظ رتبه سومی در یک شنبه دراماتیک

hamed در 22/2/1391 | 16:35 گفت:

جالب بود...

مرسی...

مصطفی کاظمی در 22/2/1391 | 16:24 گفت:

مرسی سید جان.