آماری از فوتبال جزیره

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 337,850 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آماری از فوتبال جزیره

Premierleague


سلام،سلام،سلام.
امیدوارم که خوب باشه حالتون.

آمار فوتبال جزیره بدین شرحه:
1‏*تعداد مسابقات انجام شده:29 مسابقه
2‏*تعداد بردها:19برد
3‏*تعداد تساوی ها:10 تساوی
4‏*شوتهای داخل چهار چوب:399
5‏*شوتهای خارج از چهار چوب:307
6‏*تعداد گل ها:85گل
7‏*تعداد هت ریکها:1 هت ریک
 8‏*تعداد بازیکنانی که بازی کرده اند:348 بازیکن
9‏*تعداد کلین شیتها:16
10‏*تعداد کل تماشاگران:1025962نفر

‏*‏**
تنها هت ریک رو رابین ون پرسی انجام داده.
آرسنال تنها تیمی هستش که تو 3بازی کلین شیت کرده.
خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 23:07 گفت:

مرسی فرهود جان،همچنین داداش،منم دلم واسه تک تکتون 1ذره شده بخدا

farhood در 17/6/1391 | 23:02 گفت:

چطوري امين جونم دلم برات تنگ شده بود

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 16:12 گفت:

دمتون گرم،مرسی

محمد حسینی در 17/6/1391 | 14:45 گفت:

دیقا همین که علی گفت

علی ارشدی در 17/6/1391 | 13:39 گفت:

گور بابای ان پرسی سیدو عشقه

parsa در 17/6/1391 | 12:52 گفت:

مرسی سید

masoud mahmudpur در 17/6/1391 | 12:34 گفت:

مرسی.بابا رابین 10 تا موقعیت عالی و یه پنالتی رو خراب کرد. کلا منچستر هر چی موقعیت داشت دست این انتر بود

nima در 17/6/1391 | 12:04 گفت:

مرسی سیدجان!
گزینه ی 7:فقط یه هتریک اونم رابین!

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 11:54 گفت:

خواهش میکنم دوستای گل

محمدرضا در 17/6/1391 | 11:44 گفت:

عالی بود مرسی

Morteza Bauer در 17/6/1391 | 11:34 گفت:

مرسی داش سید.

hamed در 17/6/1391 | 10:57 گفت:

کلین شیت آرسنال تو 3 بازی فوق العادس

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 10:46 گفت:

خواهش میکنم.ممنون از همگی

soroosh در 17/6/1391 | 10:41 گفت:

سید برگشتی
خوش اومدی داوش

حاکم 26 در 17/6/1391 | 10:22 گفت:

ممنون از پستت سید . بازگشتی ...

حاکم 26 در 17/6/1391 | 10:21 گفت:

1 هت تریک . لعنت به رابین ان پرسی !

شایان در 17/6/1391 | 10:01 گفت:

آرسنال باید به روند کلین شیت هاش ادامه بده،امسال ساوتهمتون منو تحت تأثیر قرار داده!واقعا خوب بازی میکنند!نگاه کنید تایک ربع آخر از2تیم منچستری جلو بودند!که یهو2تا روی بدشانسی خوردند،...کویینزپارک هم تیمی بوده که واقعا ولخرجی کرده و درواقع بالانس مالی رو خوب انجام نداده!و این یک کار ناجوانمردانه هست که شک ندارم شکست برای کویینزپارک خواهد بود،به امید سقوط QPR