تبس=فقط 25میلیون

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 333,885 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تبس=فقط 25میلیون

تبس فروشی است


سلام دوستان.از اونجائیکه الان 1مدته که رابطه مانچینی و تبس بدجور شکر آب شده و این مربی گفته که تبس دیگه جایی تو تیمش نداره باشگاه من سیتی تصمیم به فروش این بازیکن گرفته.البته اونا حاضرن با مبلغ 25میلیون پاند اونو به فروش برسونن.. اگه آرسنال یکم سر کیسه رو شل کنه میتونه به راحتی تبس رو بخره تو این زمستون... البته از نظر من هیچ بازیکنی به اندازه (آنتونی دی ناتاله) به درد تیم ما نمیخوره.. اونایی که این بازیکن رو میشناسن میدونن من چی میگم..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جواد در 9/8/1390 | 12:36 گفت:

اینتر بدجوری دنبال یه مهاجمه. دست گذاشته رو توز. ونگر اگه بخوادم نمی تونه جذبش کنه.
هازارد، جووتیچ یا گوتزه اگه بیان خیلی بهتره.

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 11:03 گفت:

محمد رستگار عزیز رابین هود از آرسنال نمیره خیالت راحت دادا

محمد رستگار در 9/8/1390 | 10:23 گفت:

حالا مگه این بازیکنا قطعین که شما اینطوری سرش جنجال دارین؟!!باید دعا کنیم رابین هود توی ژانویه نفروشن!

سید امین هاشمی در 9/8/1390 | 00:55 گفت:

آخه محمد رضا گورگوف!بابا گورکوف فقط تفکرات دفاعی داره ولی هازارد خیلی خوبه

محمدرضاجاشي در 9/8/1390 | 00:12 گفت:

دي ناتاله بايد بياد دستيار ونگرشه 90سالشه بهترين بازيكن برامون توسه كه نمياد بعدشم هازارد يا گوركوف

reza najm در 9/8/1390 | 00:10 گفت:

یووتیچ بهتره .اما نظر آقا امین هاشمی در باره دی ناتاله اون بازیکنه خوبیه ولی با تفکرات ونگر نمیسازه .اون الان 33 سالشه و خیلی پیره تا بخواد تو باشگاه جا بیوفته میشه 34 سالش بعدشم دیگه باید به فکر بازنشستگی باشه .

محمد رستگار در 8/8/1390 | 22:03 گفت:

بهتربن گزینه شیث رضاییه.

علی ارشدی در 8/8/1390 | 20:57 گفت:

مفت نمیارزه

علی صادقزاده در 8/8/1390 | 18:49 گفت:

توز به درد آرسنال نمیخوره ... دی ناتاله هم آخر فوتبالشه .... یکی مثل یووتیچ فیورنتینا ایه آله .

mostafaa در 8/8/1390 | 18:37 گفت:

خوبه اگر بیاد چون بازیکن پا به توپییه و اطرفا محوطه خیلی قشنگ توپ رو می چرخونه. از اون جایی که ونگر دست رو هر کی میذاره باشگاه های مفت خور و پول دار میخرنش منطقیه که الان صداش در نمیاد. ولی به نظر من ونگر آدمش میکنه.

ramin kazemi در 8/8/1390 | 18:36 گفت:

به نظر من به درد ارسنال نمیخوره!ارسنال باید به فکر هافبک خوب باشه نه مهاجم!هم هافبک تهاجمی هم دفاعی.

ناصر در 8/8/1390 | 18:25 گفت:

به لحاظ اینکه تجربه فوتبالی خوبی داره میتونه مواثر باشه ولی به لحاظ بازی توی این لیگ فوق العاده پر سرعت و پر برخورد فکر نکنم بتونه به تیم کمک کنه

ناصر در 8/8/1390 | 18:18 گفت:

ونگر در زمینه سازگاری با بازیکن های پرحاشیه ید طولایی داره-نمونه اش افسانه سال های نه چندان دور آرسنال یعنی تونی آدامز هست که معتاد به مشروبات الکلی بود و آرسن ونگر هم باعث شد که ترک کنه و هم چند سالی بیشتر توی فوتبال حرفه ایی دوام بیاره

سید امین هاشمی در 8/8/1390 | 18:13 گفت:

نظرتون در مورد دی ناتاله چیه؟؟

davood در 8/8/1390 | 18:00 گفت:

تبس بخاطر زندگی تو انگلیس ناراضی هست بعیده بیاد ارسنال

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:42 گفت:

من ميگم اوليچ رو از بايرن بخريم. سود ميكنيم.

HAMED toopchi در 8/8/1390 | 17:39 گفت:

برو بابا، سر جروين به خاطر 2 مليون چونه زدن سه ماه خون به جگرمون كردن! 25 مليون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 8/8/1390 | 17:34 گفت:

به کار ما نمیخوره بره دهات خودشون برای همه بهتره!

محمد رستگار در 8/8/1390 | 17:25 گفت:

درست می شه.یه سری کلاس تربیت خانواده واسش می ذارن.

توپچی جنوب در 8/8/1390 | 17:18 گفت:

اگه بخره که عالی میشه اما اینو میدونید که تا حلا ارسنال به توز یک پیشنهاد خشک وخالی هم نداده ,,چرا؟؟؟؟
شاید بخاطر بی انظبات بودنشه اخه فرگوسن هم نتونست ادبش کنه ازتیم انداختش بیرون السیتی هم که حال و روزش اینه به نظرتون بیاد به درد ارسنال میخوره ,,درست میشه یا بازم همون اش و همون کاسه!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnoud در 8/8/1390 | 17:13 گفت:

ممکنه اگه بیاد باسه تیم حاشیه درست کنم
همون جوری که تو منچستر و سیتی درست کرد