بهترین بازیکن(نظرسنجی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 355,496 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین بازیکن(نظرسنجی)

بهترین بازیکن(نظرسنجی) تا بدین جای فصل


سلام دوستا.میخواستم ببینم نظرتون در مورد بهترین بازیکن آرسنال تا اینجای فصل رو بدونم میدونم که خیلی از بازیکنا پیشرفت خیلی زیادی داشتن مثل رمزی-کوژیلنی.. و بعضی ها مثل ون پرسی و جروینو عالی بودن.از دید شما هوادار تیم،پهترین بازیکن تا اینجا کی بوده؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:42 گفت:

چه سوالی ؟ موضوع دیگه نبود :-) بهترین رابینه این که سوال نداره!!!!!!!!!

sam baygan در 17/8/1390 | 17:26 گفت:

اول رابین دوم ژسنی سوم سانگ و جروین

ایمان بهادران در 17/8/1390 | 16:01 گفت:

van persi bishak behtarine

Fateme در 17/8/1390 | 15:47 گفت:

Captain Van-Tastic :D

علیرضا در 17/8/1390 | 15:35 گفت:

اول "روبین"
دوم هم بقیه بازیکنا
چون همه عالی بودن

کاظم قاسمی در 17/8/1390 | 15:20 گفت:

اول ون پرسی و دوم سانگ

Saeed Milani در 17/8/1390 | 15:05 گفت:

اول رابین بعدم آرتتا و شسنی

mostafa در 17/8/1390 | 14:51 گفت:

پرسی جای خود داره ولی سانگ هم عالی بوده یعنی فراتر از انتظار

mostafa در 17/8/1390 | 14:51 گفت:

پرسی جای خود داره ولی سانگ هم عالی بوده یعنی فراتر از انتظار

سیدعلی موسوی امامزاده در 17/8/1390 | 14:32 گفت:

1.رابین
2.ژروینیو
3.چزنی
4.کوشیلنی
5.رمزی
6.ولکات
7.آرتتا
8.آندره سانتوس
9.مرتاساکر
10.سونگ
11.جنکینسون
شایان ذکر است اینها فقط نظرات شخصیبنده حقیر است و اعتبار چندانی ندارد و بجز نفر اول تا سوم ما بقی حدودا" همه در یک سطح و عالی بوده اند!

شاهين در 17/8/1390 | 13:29 گفت:

خوب با کیبورد ویندوز بنویس !!!!

محمد جواد در 17/8/1390 | 12:27 گفت:

شرمنده بچه ها. کیبوردم فارسی نداره واسه همین خیلی جون میکنم دو خط فارسی بنویسم!!!
همین طور که می بینید غلط قولوطم توش زیاده

محمد جواد در 17/8/1390 | 12:22 گفت:

هاشمی جان باید میتوشتی به نظرتون بهترین بازیکن *بعد از ون پرسسی* کیه؟

فتاح وستا در 17/8/1390 | 11:53 گفت:

ون پرسی و سانگ

سید امین هاشمی در 17/8/1390 | 11:40 گفت:

نظر من هم رابین-جروینیو-رمزی-کوژیلنی

حمید فرازی در 17/8/1390 | 11:37 گفت:

رابین

محمدخاوران در 17/8/1390 | 11:33 گفت:

ونپرسي بعدش جروينهو نفرسوم چسني ... كوشيني خوب بود

mostafaa در 17/8/1390 | 10:41 گفت:

اول رابین
دوم آرتتا
سوم ولکات

محمد اصغری در 17/8/1390 | 10:36 گفت:

رابین

davood در 17/8/1390 | 09:46 گفت:

RVP 10

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 09:33 گفت:

انچه دانی و پرسی خطاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب معلومه روبین ونپرسی از همه بهتر بوده ,,,,ایا کسی بر این شک هم دارد؟؟؟؟