دیشب که خواب بودیم

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 11,323 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیشب که خواب بودیم

ببخشید بچه ها یه ذره بی ربطه(یه ذره که چه عرض کنم)،ولی واقعا مهم بود، من که این خبر رو شنیدم یه ذره به خودم امید وار شدم!!!! به ایرانی بودن افتخار کردم،افتخار،افتخار(البته در این موارد نه بیشتر)


دیشب که اکثر مردم ایران در خواب بودند (خود من نیز همین طور) و تا پاسی از شب برای دیدن داربی میلان لحظه شماری میکردند و دیدند که اینتر از بحران خارج شده،و همه از برد مس کرمان و چیرو برابر استقلال پر مدعا شگفت زده شده بودند،یا اکثرا در خواب بودیم که به امتحان امروزمان برسیم(مث من)و همچنین خود ما در حسرت برد تیم محبوبمان بودیم و شبی تلخ برای همه ما حساب میشد،یک ایرانی به معنای واقعی افتخاری دیگر در تاریخ ایران ثبت کرد آن هم در پی موفقیتهای اخیر خود که این افتخارات را از ایران شروع کرد و حالا به بین المللی ترین جایزه ها دست پیدا می کند واقعا باید به افتخارش از جا بر خاست و گردی از شانه اش گسترد!!!!!!!!
در زمانیکه خانه ای برای هست بودن نیست باید به آنکس که همه جای جهان را خانه خود کرده افتخار کرد.این چند روز اکثر خبرهای سینمای ایران دور خانه سینما می گشت و حالا این سینمای خانه خراب(به قول نویسنده گل) در دل همه مردم خانه کرده است،اصغر فرهادی مردی که با فیلمش نه تنها از مردم جدا نشد بلکه با جدایی اش با مردم بیشتر همرنگ شد ،حالا جایزه گلدن گلوب رو برده و باید منتظر درخشش مجددش در اسکار نیز باشیم !
(برداشتی آزاد از خودم و تر کیباتی از نویسنده سایت گل،بیشترش از خودم بود)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 26/10/1390 | 22:29 گفت:

اصلاً از فیلمش خوشم نیومد، حرفایی که در لفافه زده مهم تر از اعتبار فیلم از لحاظ سینمایی هست. اگه به حرف اصلی فیلم در کنار استاندارد جهانی بودن فیلمش که شکی توش نیست توجه کنید به حرف من می رسید، البته اگه به صورت حرفه ای سینما رو دنبال کنید. ولی در عوض فیلم چهارشنبه سوری فرهادی واقعاً بی نظیر بود.

hesam در 26/10/1390 | 20:33 گفت:

اقاى شاماخ شما خواهشن همونطور که بازيا رو نميبيني سايت رو هم بازديد نکن

علی ارشدی در 26/10/1390 | 20:01 گفت:

رضا جون چرا توهین؟

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 19:52 گفت:

من نمیشناسمش نه فیلم نگاه میکنم نه ازاین آدمای چرت خوشم میاد

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:25 گفت:

ارسناااااااااال عاشقتم ونگر عاشقم

امیررضا در 26/10/1390 | 18:30 گفت:

ایول به اصغر.فیلمش فوق العاده بود(مخصوصا شهاب حسینی) ...به امید اسکار

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:29 گفت:

آقا به نظر من که اشکالی نداره تو بلاگامون گاهی وقتا یه چیزای اینجوری هم بنویسیم دمش گرم من که این فیلمو 3 بار دیدم تا الان

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:26 گفت:

واقعاً حقش بود. الآن علی آقای آرسنالی بزرگ سال با قدمت چند صد سال سابقه هواداری میاد جوابه تک تک تونو میده ها. از من گفتن بود

حمید فرازی در 26/10/1390 | 14:50 گفت:

اینقدر افتخار آفرین هست که نمیتونم بگم نباید این پستو اینجا بذاری ولی کاش یه قسمت واسه بحثای متفرقه تو سایت ایجاد میشد

Saeed Milani در 26/10/1390 | 14:46 گفت:

واقعا لذت بردم مراسم رو تماشا کردم.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 14:09 گفت:

زنده باد داش اصغر