دیشب که خواب بودیم

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 12,122 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

دیشب که خواب بودیم

ببخشید بچه ها یه ذره بی ربطه(یه ذره که چه عرض کنم)،ولی واقعا مهم بود، من که این خبر رو شنیدم یه ذره به خودم امید وار شدم!!!! به ایرانی بودن افتخار کردم،افتخار،افتخار(البته در این موارد نه بیشتر)


دیشب که اکثر مردم ایران در خواب بودند (خود من نیز همین طور) و تا پاسی از شب برای دیدن داربی میلان لحظه شماری میکردند و دیدند که اینتر از بحران خارج شده،و همه از برد مس کرمان و چیرو برابر استقلال پر مدعا شگفت زده شده بودند،یا اکثرا در خواب بودیم که به امتحان امروزمان برسیم(مث من)و همچنین خود ما در حسرت برد تیم محبوبمان بودیم و شبی تلخ برای همه ما حساب میشد،یک ایرانی به معنای واقعی افتخاری دیگر در تاریخ ایران ثبت کرد آن هم در پی موفقیتهای اخیر خود که این افتخارات را از ایران شروع کرد و حالا به بین المللی ترین جایزه ها دست پیدا می کند واقعا باید به افتخارش از جا بر خاست و گردی از شانه اش گسترد!!!!!!!!
در زمانیکه خانه ای برای هست بودن نیست باید به آنکس که همه جای جهان را خانه خود کرده افتخار کرد.این چند روز اکثر خبرهای سینمای ایران دور خانه سینما می گشت و حالا این سینمای خانه خراب(به قول نویسنده گل) در دل همه مردم خانه کرده است،اصغر فرهادی مردی که با فیلمش نه تنها از مردم جدا نشد بلکه با جدایی اش با مردم بیشتر همرنگ شد ،حالا جایزه گلدن گلوب رو برده و باید منتظر درخشش مجددش در اسکار نیز باشیم !
(برداشتی آزاد از خودم و تر کیباتی از نویسنده سایت گل،بیشترش از خودم بود)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 26/10/1390 | 22:29 گفت:

اصلاً از فیلمش خوشم نیومد، حرفایی که در لفافه زده مهم تر از اعتبار فیلم از لحاظ سینمایی هست. اگه به حرف اصلی فیلم در کنار استاندارد جهانی بودن فیلمش که شکی توش نیست توجه کنید به حرف من می رسید، البته اگه به صورت حرفه ای سینما رو دنبال کنید. ولی در عوض فیلم چهارشنبه سوری فرهادی واقعاً بی نظیر بود.

hesam در 26/10/1390 | 20:33 گفت:

اقاى شاماخ شما خواهشن همونطور که بازيا رو نميبيني سايت رو هم بازديد نکن

علی ارشدی در 26/10/1390 | 20:01 گفت:

رضا جون چرا توهین؟

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 19:52 گفت:

من نمیشناسمش نه فیلم نگاه میکنم نه ازاین آدمای چرت خوشم میاد

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:25 گفت:

ارسناااااااااال عاشقتم ونگر عاشقم

امیررضا در 26/10/1390 | 18:30 گفت:

ایول به اصغر.فیلمش فوق العاده بود(مخصوصا شهاب حسینی) ...به امید اسکار

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:29 گفت:

آقا به نظر من که اشکالی نداره تو بلاگامون گاهی وقتا یه چیزای اینجوری هم بنویسیم دمش گرم من که این فیلمو 3 بار دیدم تا الان

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:26 گفت:

واقعاً حقش بود. الآن علی آقای آرسنالی بزرگ سال با قدمت چند صد سال سابقه هواداری میاد جوابه تک تک تونو میده ها. از من گفتن بود

حمید فرازی در 26/10/1390 | 14:50 گفت:

اینقدر افتخار آفرین هست که نمیتونم بگم نباید این پستو اینجا بذاری ولی کاش یه قسمت واسه بحثای متفرقه تو سایت ایجاد میشد

Saeed Milani در 26/10/1390 | 14:46 گفت:

واقعا لذت بردم مراسم رو تماشا کردم.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 14:09 گفت:

زنده باد داش اصغر