بازگشت فابرگاس به آرسنال

نویسنده: Hossein.A

وبلاگ من
نویسنده: Hossein.A
کلا بچه خوبیم...فقط یه کم خجالتیم... دانشجوی رشته IT
کل بازدید: 4,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازگشت فابرگاس به آرسنال

این ملی پوش اسپانیایی در فصل اخیر فرصت زیادی برای بازی کردن در ترکیب اصلی بارسا پیدا نکرد و پیوستن نیمار نیز می تواند شرایط را برای او دشوارتر کند


این مطلب رو سایت گل اعلام کرده:

«««دیوید دین، مدیر سابق باشگاه آرسنال، اعلام کرد که سسک فابرگاس ممکن است در این تابستان به امیریتس برگردد.

این ملی پوش اسپانیایی در فصل اخیر فرصت زیادی برای بازی کردن در ترکیب اصلی بارسا پیدا نکرد و پیوستن نیمار نیز می تواند شرایط را برای او دشوارتر کند. به همین دلیل، شایعاتی در مورد بازگشت او به آرسنال به گوش می رسد؛ هرچند او به تازگی اعلام کرد که قصد دارد در بارسا بماند.

با این وجود، دیوید دین، که پسرش دارن، مدیر برنامه های فابرگاس است، بازگشت او به جمع توپچی ها را منتفی ندانست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در فوتبال هرگز نمی توان گفت هرگز. می دانم که آرسنال به دنبال این است که تیمش را تقویت کند."

دین که دوستی نزدیکی با ونگر دارد، نقشی مهمی در پیوستن او به آرسنال داشت.»»»
من که خیلی دوست دارم برگرده...خدا کند که بیایی!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 16/3/1392 | 18:19 گفت:

بعید بدونم بیاد.

parsa در 16/3/1392 | 09:05 گفت:

شدید موافق برگشتنشم

توپچی جنوب در 16/3/1392 | 08:33 گفت:

برگرده كه استقبال ميكنيم ولي خودش گفته حداقل تا يه فصل ديگه تو بارسا ميمونه
بارسا ميمونه.

HAMED toopchi در 16/3/1392 | 08:32 گفت:

شكر ميخوره بخواد برگرده. خودم قلم پاش رو ميشكنم. بره گمشو تو ليگ قطر بازي كنه

amirreza در 16/3/1392 | 02:23 گفت:

فک کنم داوید ویا بیاد

Mohammad hadi در 16/3/1392 | 00:35 گفت:

از یه ماه نیم پیش همش میگن میاد نمیاد میاد نمیاد دیگه خسته شدیم.

مجتبی هانری در 15/3/1392 | 23:57 گفت:

اگه بیاد که خیلی خوبه ولی گفته که یه فصل دیگه میمونم.

mohsen abbasi در 15/3/1392 | 23:49 گفت:

مسخره کرن مارو یه روز در میون حرفشون عوض میشه تا اینا بخوان تصمیم بگیرن نقل و انتقالا تموم میشه

محسن شعبانی در 15/3/1392 | 23:44 گفت:

یووتیچ بدرد نمی خوره

Morteza Bauer در 15/3/1392 | 23:19 گفت:

با برگشت فابرگاس بدجور موافقم.ولی نباید دل خوش کرد.باید صبرکرد.بهتریم تیماهم هنوز بازیکن انچنانی نگرفتن به جز موناکو وبارسلونا.

Hossein.A در 15/3/1392 | 23:10 گفت:

در ضمن یورنته رفت یوونتوس...فک کنم الان راحت تر بتونیم یووتیچ رو بخریم