جیورو: بازی در کناره ها موجب پیشرفت بازیم می شود

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,376 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جیورو: بازی در کناره ها موجب پیشرفت بازیم می شود

یوهان جیورو باور دارد بازی در دفاع راست به عملکرد او در مرکز دفاع کمک خواهد کرد!!!!!!!!!!!!!!!!

 1.   2.   3. مصدومیت همزمان باکاری سانیا و کارل جنکینسون موجب شد آرسن ونگر از گذینه های غیر معمولی نظیر لورن کوسیلنی و یوهان جیورو در دفاع راست استفاده کند.

  یوهان جیورو که فصل گذشته یکی از مدافعان میانی ثابت تیم بود اذعان می کند بازی در کناره ها موجب می شود در بازگشت دوباره به مرکز دید بهتری داشته باشد.

  " اخیرا با برخی از دوستان صحبت کرم و به انها گفتم که بازی در دفاع راست به من کمک می کند تا وقتی دوباره به مرکز بازگشتم راحت تر کار کنم زیرا در کناره ها کارهای بیشتری انجام می دهید، از نظر جایگیری و همچنین حرکات هجومی.

  آنجا توان فیزیکی بیشتری نسبت به یک مدافع میانی به کار می گیرد که ساکن تر است و این مساله باعث پیشرفت بازیم خواهد شد. از حرکات هجومی در دفاع راست نمی ترسم، این کاری است که دوست دارم انجام دهم. قابلیت انجام این کار را دارم و بازی در دفاع راست نسبت به وقتی در مرکز بازی می کنم فرصت بیشتری برای این کار به من می دهد.

  من یکی از بهترین عملکردهایم را در دفاع راست مقابل فولهام و همچنین در برابر منچستر سیتی ارائه کردم.

  از نظر من بدون شک دوست دارم تا در مرکز بازی کنم اما مهمترین چیز تنها بازی کردن است. بازی کردن را خیلی دوست دارم و مهم نیست کجا بازی کنم، شما تنها می خواهید در زمین به تیم کمک کنید و پیروز بازی ها شوید.

  در دو بازی گذشته در انجام این کار ناتوان بودم اما از عملکرد شخصیم راضی بودم."
 4.  
 1.  

           

         1.  


         2.  


         3.  


         4.  


         5.  


         6.       

         نظرتون چیه بچه ها!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟          حـالـم خــوب اســت امــــا دلـم تنـــــگ آن روزهایی شـده که می توانستم از تــــه ِ دل بخنـــدم ... !

           تشکر شده توسط :

           ثبت نظر شما           نظرات پیشین

           محتشم تمیزی در 19/10/1390 | 17:05 گفت:

           این بشر- ............ حیف بشر که به جورو بگیم

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           mostafa در 18/10/1390 | 16:51 گفت:

           جورو برامون شده مهرزاد معدنچی هر چی بشه گیر میدیم به این بدبخت

           علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:09 گفت:

           بابا همینو از تیم بندازیم بیرون و خلاص
           سام خیلی باحال بود

           رضا در 18/10/1390 | 13:02 گفت:

           بهترین مدافع دنیا است !!
           اهههههههههههههههههه!
           مردم از خنده!!!

           حمید فرازی در 18/10/1390 | 12:58 گفت:

           حسام جان اتفاقا اون بازی همه تحسینش کردن ولی چند دفعه خوب بازی کرده؟ ما که با کسی دشمنی نداریم.کوشینلی هم فصل پیش ضعیف بود ولی امسال یکی از ارکان اصلی تیم شده اما این ژورو چند ساله که هیچ پیشرفتی نداشته

           hesam در 18/10/1390 | 11:30 گفت:

           اخراج بود=بود!

           hesam در 18/10/1390 | 11:27 گفت:

           يه ذره قدرشنايسم بد نيستاااا!!!!اونايي که به ژورو گير ميدن از روي غرضه.سال پيش تو نيوکمپ عالي بازي کرد ولي هيچکي هيچي نگفت.مالا اگه ورما تو بازي فولام اخراج بود و اخراج ميشد بازم به اين بدبخت گير ميدادين! 

           masoud mahmudpur در 18/10/1390 | 10:35 گفت:

           بابا این بدبخت که اینقدرا هم بازیکن بدی نیست.بازی با فولامم که خوب بازی کرد.چرا اینقدر بهش گیر میدین؟

           شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:51 گفت:

           جنکینسون بازیکن عالیه فقط1فصل دیگه صبرکنین ببینین

           جورو فک کنم بابچه های بالافامیل باشه واسه همین ونگر مجبوربهش بازی بده

           mostafaa در 18/10/1390 | 08:55 گفت:

           'گ... خورده.بی خاصیت مزخرف

           حمید فرازی در 18/10/1390 | 08:01 گفت:

           من فکر میکنم یکی از دلایل اصلی که بازیکنا از تیم میرن همین ملعون باشه.کاش این ژورو و شاماخو میدادیم به رضا بره واسه خودش باهاشون عروسک بازی کنه

           محمد اصغری در 18/10/1390 | 07:00 گفت:

           خداییش این استعداد یاب های ارسنال بعضی مواقع که یه کودن هایی مثل ژورو و جنکینسون کشف می کنند ادم به عقلشون شک می کنه.

           رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:17 گفت:

           نه بابابی انصاف نباشین بچه هاواقعاخوب بازی میکنه دفاع محکمیه من دوستش دارم

           توپچی جنوب در 18/10/1390 | 02:11 گفت:

           ای ول سام این مضا:HAMED toopchi رو خوب اومدی پسر.....

           sam baygan در 18/10/1390 | 02:08 گفت:

           یعنی خدا لعنت کنه اون کسی رو که اینو کشف کرد..
           مترسک تو زمین باشه 5،4 تا توپ شانسی بهش میخوره،این ...
           جز جیگر بزنی..به زمین گرم بخوری ایشالا ..
           من دارم میرم بخوابم ولی خیر نبینی از زندگیت ژورو

           امضا:HAMED toopchi

           رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 01:59 گفت:

           قربونش برم گل پسره .درضمن بچه هابه خداونگرکمربندنداره من جای اون خجالت میکشم