بوشهر شهر ارواح: غم نامه ای از بندر

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,454 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بوشهر شهر ارواح: غم نامه ای از بندر


بچه ها شرمند میدونم غیر ارسنالی هستش ولی جایی بهتر از اینجا واسه درد دل ندیدمبابت غیر ارسنالی بودن این پست از همه بچه های گل ارسنالی عذر میخوام
جمشید دست به کار شد. بلندگوی دستی اش را روشن کرد و کنار درب میله ای ورزشگاه ایستاد و خطاب به مسئولینی که به نظر می رسید هنوز در ورزشگاه باشند گفت: بیایید بیرون


Shahin Booshehr شاهين بوشهر 


 


 


هنوز بازی شاهین و شهرداری تمام نشده بود که جمشید پولادی همان لیدر معروف شاهین بلندگویش را به سمت جایگاه ویژه، آنجا که مسئولین سیاسی و نمایندگان استان نشسته بودند گرفت تا صدایش بغض کرده اش را خوب بشنوند.
او در حالی که دیگر نفسی برای باقی نمانده بود خطاب به مهمانان ویژه می گفت التماستان می کنم نگذارید شاهین سقوط کند. این تیم عشق ماست. عشق مان را از ما نگیرید. اما چه سود که فریادهای او و هزاران تماشاگر بوشهری این روزها ره به جایی نمی برد تا شاهین شان روز به روز به سقوط نزدیک تر شوند.......... 


اما این تنها جمشید نبود که عصر سرد چهارشنبه خودشان را به ورزشگاه شهید بهشتی رسانده بودند تا ((بالا بالا کی بالا شاهین بالا))یشان را فریاد کنند اما این صدای اعتراض بود که در طول بازی از سوی آن ها شنیده شد. هواداران برافروخته شاهین که می شد نا امیدی و یاس را در چهره تک تک انان دید چنان برافروخته بودند که گویی عزیزشان را از دست داده اند. بازی که تمام شد کسی اما به خانه نرفت. همه می خواستند کسی باشد تا جواب سئوال هایشان را از او بگیرند. کسی که نور امیدی در دل بی نورشان بکارد.
 پیرمردی که با دوچرخه خودش را به استادیوم رسانده بود در حالی که از سرما به خود می لرزید به بغل دستی اش می گفت: یادش به خیر او قدیما، یاد نسل احمد رزمی و رضا ماهینی به خیر. دیگه خبری از غیرت نیست. پیرمرد آه بلندی کشید وگفت: چه کنم که شاهین رو مثل بچه ام دوست دارم .
آن طرف تر اما جوان تر ها دور جمشید حلقه زده بودند. آن ها منتظر خروج بازیکنان و مسئولین شاهین بودند تا به درد دلشان گوش دهند.
 جمشید دل پری داشت. انجا که گفت: (( به قرآن همه زندگی ام را فدای شاهین کرده ام. از خروسخون صبح تا بوق سگ دنبال شاهینم. به این امید که شب که میریم خونه دلمون شاد باشه. به خدا دیگه بریدیم. .))
 موبایل های مسئولین تیم همه خاموش بود. این را جمشید به بقیه گفت. جمشید دست به کار شد. بلندگوی دستی اش را روشن کرد و کنار درب میله ای ورزشگاه ایستاد و خطاب به مسئولینی که به نظر می رسید هنوز در ورزشگاه باشند گفت: بیایید بیرون تا صبح هم اینجا می ایستیم. باید به حرف ما گوش بدین. عابری که از آن جا می گذشت و کنجکاو شده بود که چه خبر است از پیرمرد دوچرخه به دست پرسید آقا فیلمبرداریه؟


پیرمرد پکی به سیگارش زد و گفت: عزادرایه. مرد متعجب پرسید کسی مرده: و پیرمرد که سرفه امانش را برید بود گفت: شاهین. پاره تنمان. و عابر از همه جا بی خبر گفت خدا به شما صبر بدهد و گام هایش را تندتر برداشت تا زودتر به خانه برسد. سرما شدیدتر شده بود. جمشید همچنان در حال درد دل بود. نگهبان ورزشگاه که صدای بلندگو رو شنیده بود خودش را به جمعیت رساند و گفت: رفتند آقا. رفتند از در پشتی رفتند. خیلی وقته که رفتند.
یک نفر گفت : دیگه عیرتی نمونده. لعنت بر این فوتبال. آی روزگار. یادت به خیر غلام بوالخیری که سرت می رفت غیرتت نمی رفت. پیرمرد بود!


این اولین و اخرین پست غیر ارسنالی من هست و خواهد بود باز هم از همه عذر می خوام.


ولی موتاسفم که بوشهر با این همه منابع و ثروت باید این وضع تیمش باشه واقعا اندوهگینم و مردم اینجا افسوس مخورند و اه میکشند.....

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 20/11/1390 | 21:19 گفت:

افرین

Fazel در 20/11/1390 | 21:12 گفت:

جونم شاهین عشقهه

kimia ketabchi در 20/11/1390 | 21:12 گفت:

team faghat RAH AHAN

رضاشاماخ چوک بندر در 20/11/1390 | 17:57 گفت:

امروزآلومینیوم هرمزگان کاوه تهران روشکست دادوبا7امتیازاختلاف نسبت به تیم دوم توصدرجدول ایستاده.

javad sbo در 20/11/1390 | 17:34 گفت:

بابا خوشبحالتون که طعم لیگ کشیدید.ما(مازندران) سه تا تیم تو دسته یک داریم ولی کو غیرت؟....

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 16:33 گفت:

ظلم تو پیشونی جنوبی ها حک شده یا امام زمان.....

بیا به دادمون برس.........*غصه*


حاضرم قول بدم هیچ فرد سیاسی به این فکر نکرده چرا آمریکا و انگلیس و شوروی سلطه بر ایران رو میخواستند؟؟مگه ایران چی داشت که اینهمه میخواستند توش نفوذ کنند؟؟؟

خودتون بگید چرا به ایران پیله کرده بودند اون موقع؟؟
********************************************
علی ارشدی : شهرام می فهمم چی میگی یک ابو مسلمی داشتیم :((
نقل قول:عمرا اگه بفهمی چون بوشهری نیستی و اینجا زندگی نکردی...............
*********************************************************

اولین خط راه آهن از بوشهر تا برازجان بوده اونوقت تو کتاباشون مینویسن بندر ترکمن تا نمیدونم کجا........
**************

حق بوشهریا رو که نمیخورند قورت میدن درسته............

***************************

ای دلم میخواد کشور ایالتی بشه..............

جنوبیا بشن یه ایالت.............

♥Arsenal♥ در 20/11/1390 | 16:27 گفت:

نه اینتر نه میلان فقط شاهین ایران *دی*

دمت جیز..........*چشمک*

جمشید کم(شکم kom) طلایی سرور آسیایی *خنده*

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 13:28 گفت:

اره میترسم شاهین هم همین بلایی که سر ابو مسلم اومد سرش بیاد چه تیم خوبی بود ابومسلم ولی الان کجاست!!!

این نوشته من نیست ولی درد دل من و بوشهری هاست.

مرسی بچه ها.....

علی ارشدی در 20/11/1390 | 13:05 گفت:

شهرام می فهمم چی میگی یک ابو مسلمی داشتیم :((

mohsen در 20/11/1390 | 10:49 گفت:

شاهین صد در صد میمونه چون خودم شاهینیم

mohsen در 20/11/1390 | 10:46 گفت:


Only shahin and Arsenal foe ever

حمید فرازی در 20/11/1390 | 09:53 گفت:

شهرام جان متاسفانه مشکل ما فقط شاهین نیست.الان فوتبال ایران به دوران تاریکی رسیده.دیگه خبری از تیمای بازیکن ساز و با استعداد نیست.فوتبال جنوب مثل قبل نسل های طلایی تحویل نمیده و همه دنبال پولن حتی هواداری ما دل مرده شدن و مثل قبل اون شو و هیجانو ندارن ولی امیدوارم روزی درست بشه.

HAMED toopchi در 20/11/1390 | 09:19 گفت:

متاثر شديم

ali در 20/11/1390 | 09:15 گفت:

به امید فردایی سبز
اینم درست میشم شهرام جان ولی به سختی.
حالا شهرام خودت این رو نوشتی.خیلی باحال و غمناک نوشتی.خیلی قشنگ بود.
ای کاش صدای ما به جایی می رسید
بازم میگم به امید فردایی سبز

توپچی جنوب در 20/11/1390 | 01:42 گفت:

مرسی فرهاد جان از کجا فهمیدی من عاشق این شعر هستم

امیدوارم تولیگ بمونه اخه این تیم تنها دلخوشی مردم بوشهره و وقتی پیروز میشه شهر فضای خاصی داره و همه خوشحالن ولی با این وضع..........

Farhad Rahbari در 20/11/1390 | 01:34 گفت:

غصه نخور یاکریم یاکریم دوباره پر میگیری
اگه بشی ناامید ناامید به دست غم میمیری
منم دلم شکسته غم به دلم نشسته
کسی تو این زمونه به عشقم دل نبسته
منم یه نیمه جونم منم بی هم زبونم
قصه ی بی کسی رو یه عمریه میخونم
تو خوب میشی پر میزنی دوباره
به یار خود سر میزنی دوباره
منم که باید شب و روز بسوزم
یه عمری چشمامو به در بدوزم
غصه نخور یاکریم یاکریم دوباره پر میگیری
اگه بشی ناامید ناامید به دست غم میمیری
این نیز بگذرد داش شهرام
ولی تو لیگ میمونید نگران نباش