محرومیت دوباره در انتظار آرسن ونگر

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 100,293 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

محرومیت دوباره در انتظار آرسن ونگر

این ها هم دیگه دارن شورش رو در میارن دیوار کوتاه تر از رئیس  پیدا نکردن هرچی گفت میخوان محرومش کنن خیلی مسخره هستن گیر یه مشت احمق افتادیم ما .....

این بار علت محرومیت او پرخاش و اعتراض به 'دامیر شومینا' داور دیدار با آث میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

سرمربی توپچی های لندن از اعلام چند ضربه آزاد به سود آ ث میلان از سوی این داور صرب خشمگین شد و گفته می شود این داور را با واژه ای زشت خطاب كرده است.

فصل گذشته هم ونگر به خاطر انتقاد از داور یك جلسه از همراهی تیمش محروم شد و به نظر می رسد این بار نیز همین مدت محرومیت در انتظارش باشد.

ونگر پس از این بازی گفت: از داور ناراضی بودم چون ضربه های آزاد زیادی به سود تیم مقابل اعلام كرد . هر بار كه آنها به زمین می افتادند داور یك ضربه آزاد به سودشان اعلام می كرد. تیم مقابل به خوبی از این فرصتها بهره برد.

ونگر در بخش دیگری از این گفت وگو حاضر به ملامت ' رابین فان پرسی' به دلیل از دست دادن بخت مسلم گلزنی و بازگرداندن آرسنال به گردونه رقابت های اروپایی نشد.

وی گفت: من درباره این فرصت چه می توانم بگویم؟ احساس كردم رابین خواست از روی دروازه بان بپرد چون آبیاتی آن موقع روی زمین افتاده بود ولی او به سرعت بلند شد و متاسفانه ما فرصت گلزنی را از دست دادیم.

سرمربی آرسنال افزود: ما در بازی با میلان هركاری انجام دادیم ولی از نظر فیزیكی كم آوردیم چون در نیمه اول بسیار دویدیم.


منبع:خبرگزاری پارس فوتبال


ولی خوشم میاد رئیس هیچوقت نمی ترسه و همیشه حرفش  رو میزنه دمش گرم به این میگن مربی شجاع

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 21/12/1390 | 15:22 گفت:

مرسی پسر

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 13:03 گفت:

عیب نداره مهم له کردنشون بود که شدن دیگه جرات سربلند کردن ندارن
رئیس هر چی میگه حقه

moeinem در 21/12/1390 | 12:07 گفت:

من موندم این گودزیلا و مورچینو میاد هر چی از دهنش در میاد به داورا میگن باهاشون کاری ندارن ولی تا رئیس حرفی میزنه میان محرومش میکنن ک...ها

دانیال در 21/12/1390 | 11:42 گفت:

آرسنال با چند خطای خشن (نسبتا) جو داوری بازی رو به ضرر خودش کرد.

ناداوری کم نبود ولی خیلی زیاد هم نبود.

بازم دم ونگر گرم.

ali jamshidi در 21/12/1390 | 09:00 گفت:

با حمید موافقم. شهرام جان ممنون. ولی واقعاً بازیکن ها وقتی به دوار اعتراض و یا حتی پرخاش می کنن داور کوتاه میاد

Gunner در 21/12/1390 | 08:23 گفت:

از اون قسمتی که داور چهارم دستش رو جلو برد تا با ونگر دست بده ولی ونگر باهاش دست نداد خیلی خوشم اومد

حمید فرازی در 20/12/1390 | 23:49 گفت:

البته با این موافق نیستم ولی اعتراض بازیکنا تو زمین کاملا تاثیرگذاره.چند بازی آرخ که بازیکنا به خصوص فن پرسی اعتراض کرده کاملا در نحوه قضاوت داور تاثیر داشته.

علی ارشدی در 20/12/1390 | 23:34 گفت:

بابا داور گند زد به بازی تا حرف بزنی هم فرتی محروم میشی اه اه اه

amir mohebbi در 20/12/1390 | 23:30 گفت:

رئیس هرچی بگه، همونه

HAMED toopchi در 20/12/1390 | 23:27 گفت:

بايد با كله ميومد تو صورتش، مردك......!
پر كردن جاخالي هم بر عهده خودتون (دموكراسي)

سید امین هاشمی در 20/12/1390 | 23:08 گفت:

یکی هم که میاد حرف درست و حسابی میزنه محرومش میکنن.آخه بیچاره 1حرکت منشوری هم نکرده بود!مرسی آقا شهرام گل

hamed در 20/12/1390 | 23:07 گفت:

بازی با نیو کاسل که فردا نیست!!!

دوشنبست!!!!

hamed در 20/12/1390 | 23:05 گفت:

اینا برای تیم ضرر داره...

محسن آزاده در 20/12/1390 | 23:00 گفت:

من که همیشه پشت ونگر هستم ، اما نمیدونم این دفه دیگه چرا انتقاد کرده ؟! من که شخصا مشکل تاثیر گذاری تو داوری ندیدم !!! ما داوریایه خیلی بدتر از اینو دیدیم

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 22:59 گفت:

تاتنهام باخت....
خدا کنه فردا شب ببریم...

Gunner در 20/12/1390 | 22:59 گفت:

زحمت كشيدي ولي فك كنم تكراري بود به هر تشكر