محرومیت دوباره در انتظار آرسن ونگر

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 90,180 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

محرومیت دوباره در انتظار آرسن ونگر

این ها هم دیگه دارن شورش رو در میارن دیوار کوتاه تر از رئیس  پیدا نکردن هرچی گفت میخوان محرومش کنن خیلی مسخره هستن گیر یه مشت احمق افتادیم ما .....

این بار علت محرومیت او پرخاش و اعتراض به 'دامیر شومینا' داور دیدار با آث میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

سرمربی توپچی های لندن از اعلام چند ضربه آزاد به سود آ ث میلان از سوی این داور صرب خشمگین شد و گفته می شود این داور را با واژه ای زشت خطاب كرده است.

فصل گذشته هم ونگر به خاطر انتقاد از داور یك جلسه از همراهی تیمش محروم شد و به نظر می رسد این بار نیز همین مدت محرومیت در انتظارش باشد.

ونگر پس از این بازی گفت: از داور ناراضی بودم چون ضربه های آزاد زیادی به سود تیم مقابل اعلام كرد . هر بار كه آنها به زمین می افتادند داور یك ضربه آزاد به سودشان اعلام می كرد. تیم مقابل به خوبی از این فرصتها بهره برد.

ونگر در بخش دیگری از این گفت وگو حاضر به ملامت ' رابین فان پرسی' به دلیل از دست دادن بخت مسلم گلزنی و بازگرداندن آرسنال به گردونه رقابت های اروپایی نشد.

وی گفت: من درباره این فرصت چه می توانم بگویم؟ احساس كردم رابین خواست از روی دروازه بان بپرد چون آبیاتی آن موقع روی زمین افتاده بود ولی او به سرعت بلند شد و متاسفانه ما فرصت گلزنی را از دست دادیم.

سرمربی آرسنال افزود: ما در بازی با میلان هركاری انجام دادیم ولی از نظر فیزیكی كم آوردیم چون در نیمه اول بسیار دویدیم.


منبع:خبرگزاری پارس فوتبال


ولی خوشم میاد رئیس هیچوقت نمی ترسه و همیشه حرفش  رو میزنه دمش گرم به این میگن مربی شجاع

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 21/12/1390 | 15:22 گفت:

مرسی پسر

JUGGLER 98 در 21/12/1390 | 13:03 گفت:

عیب نداره مهم له کردنشون بود که شدن دیگه جرات سربلند کردن ندارن
رئیس هر چی میگه حقه

moeinem در 21/12/1390 | 12:07 گفت:

من موندم این گودزیلا و مورچینو میاد هر چی از دهنش در میاد به داورا میگن باهاشون کاری ندارن ولی تا رئیس حرفی میزنه میان محرومش میکنن ک...ها

دانیال در 21/12/1390 | 11:42 گفت:

آرسنال با چند خطای خشن (نسبتا) جو داوری بازی رو به ضرر خودش کرد.

ناداوری کم نبود ولی خیلی زیاد هم نبود.

بازم دم ونگر گرم.

ali jamshidi در 21/12/1390 | 09:00 گفت:

با حمید موافقم. شهرام جان ممنون. ولی واقعاً بازیکن ها وقتی به دوار اعتراض و یا حتی پرخاش می کنن داور کوتاه میاد

Gunner در 21/12/1390 | 08:23 گفت:

از اون قسمتی که داور چهارم دستش رو جلو برد تا با ونگر دست بده ولی ونگر باهاش دست نداد خیلی خوشم اومد

حمید فرازی در 20/12/1390 | 23:49 گفت:

البته با این موافق نیستم ولی اعتراض بازیکنا تو زمین کاملا تاثیرگذاره.چند بازی آرخ که بازیکنا به خصوص فن پرسی اعتراض کرده کاملا در نحوه قضاوت داور تاثیر داشته.

علی ارشدی در 20/12/1390 | 23:34 گفت:

بابا داور گند زد به بازی تا حرف بزنی هم فرتی محروم میشی اه اه اه

amir mohebbi در 20/12/1390 | 23:30 گفت:

رئیس هرچی بگه، همونه

HAMED toopchi در 20/12/1390 | 23:27 گفت:

بايد با كله ميومد تو صورتش، مردك......!
پر كردن جاخالي هم بر عهده خودتون (دموكراسي)

سید امین هاشمی در 20/12/1390 | 23:08 گفت:

یکی هم که میاد حرف درست و حسابی میزنه محرومش میکنن.آخه بیچاره 1حرکت منشوری هم نکرده بود!مرسی آقا شهرام گل

hamed در 20/12/1390 | 23:07 گفت:

بازی با نیو کاسل که فردا نیست!!!

دوشنبست!!!!

hamed در 20/12/1390 | 23:05 گفت:

اینا برای تیم ضرر داره...

محسن آزاده در 20/12/1390 | 23:00 گفت:

من که همیشه پشت ونگر هستم ، اما نمیدونم این دفه دیگه چرا انتقاد کرده ؟! من که شخصا مشکل تاثیر گذاری تو داوری ندیدم !!! ما داوریایه خیلی بدتر از اینو دیدیم

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 22:59 گفت:

تاتنهام باخت....
خدا کنه فردا شب ببریم...

Gunner در 20/12/1390 | 22:59 گفت:

زحمت كشيدي ولي فك كنم تكراري بود به هر تشكر