یک اتفاق جالب!!!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,373 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک اتفاق جالب!!!!!

شاید کم نظیر ویا به بهتره  بگم بی نظیر ترین اتفاق فوتبال رو آرتتا با گلی که به السیتی زد به نام خودش رقم زد!!!!!!!!!


 میگین نه پس متن زیر رو که از فیسبوک کش رفتم رو بخونیین و حال کنین............... میکل آرتتا بازیکن شماره ی 8 آرسنال در روز 8 آوریل در دقیقه ی 88 بازی 8امین گل فصلش رو به ثمر رسوند تا منچستر سیتی رو در 8 امتیازی با یونایتد قرار بده!!

In ARSENal We Trust

####################################################


شرمنده همگی اگه بار فنی زیادی نداشت من از این پست ها سعی میکنم خیلی کم بزارم ولی این خدایش خیلی واسم جالب بود گفتم تا شما هم بدونید....


کی تا حالا به این موضوع توجه کرده بود؟؟؟


کفتون برید اره؟؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 24/1/1391 | 02:29 گفت:

شهرام لطف كن شعار in arsen we trust رو كه مخصوش رييس عوض نكن عزيزم

علی ارشدی در 23/1/1391 | 16:57 گفت:

محمد رضا@ من که همون اول گفتم چه روزی بود شاید تو 8/8/1488 رو میی؟

محمد جویبار در 23/1/1391 | 14:57 گفت:

اقا شهرام تو عکست عجب دودی راه انداختی

سید محمد رضا در 23/1/1391 | 14:07 گفت:

قشنگ بود
حالا اگه گفتید 88/8/8 چه روزی است؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدشم اون تیپت منو مرده !!!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 13:38 گفت:

قرررربونت شهرام جون.خیلی جالب بود داداش

hamed در 23/1/1391 | 13:19 گفت:

عالی بود...

مرسی...

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:10 گفت:

مرسی عمو جان.

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:10 گفت:

شما عکست و عوض کن تا این علیپور منشوریت نکرده!!!!=))

arman در 23/1/1391 | 13:10 گفت:

عالی بود

حسین عسگریان در 23/1/1391 | 12:54 گفت:

باحال بود دست درست دادا

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 12:42 گفت:

کفمون که نبرید ولی.......

عالی بود پسر عجب کپی کنی هستی؟؟:دی

reza در 23/1/1391 | 12:06 گفت:

قشنگ بود انصافا

مریم تجدد در 23/1/1391 | 11:59 گفت:

اااااااااااااااااااااااااااااااااااه .چون مثل المپیک 2008 پکن که تو ساعت 8 و 8 دقیقه . 8 ثانیه شروع شد

HAMED toopchi در 23/1/1391 | 11:21 گفت:

ترويج خرافه پرستي در اذهان عمومي؟؟!!!!!!!!!!!

ehs در 23/1/1391 | 10:58 گفت:

عجب!!!!!!

ali jamshidi در 23/1/1391 | 10:30 گفت:

جالب بود . هانری هم جالب بود.

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 08:38 گفت:

اره شروین جان کفم برید!!!!!!!!!!

هومن سام جدی میگی خوش به حالت.........

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 08:19 گفت:

جالب بود شهرام خان...
منم در 10+8 / 8 / 88 رفتم آموزشی !!! اتفاقا تو آموزشی کد خدمتم هم شد 88 !!!
جدی گفتما ، حالشو بردی؟؟
like like

vahid در 23/1/1391 | 07:39 گفت:

خوب بود دادا

مجتبی هانری در 23/1/1391 | 07:15 گفت:

واقعا جالب بود

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:48 گفت:

عکستم که بدآموزی داره =))

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:39 گفت:

گل دقیقه 87
6مین گل لیگش بود(کلی رو نمی دونم

shervin در 23/1/1391 | 03:19 گفت:

آره باحال بود ولی مال آنری باحال تر بود.
همین امسال که برگشت...
بازی با لیدز دوازدهمین بازیش رو به روی لیدز بود که تونست در دوازدهمین دقیقه حضورش در زمین دوازدهمین گلش رو به لیدز بزنه و جالب تر اینکه شماره 12 پوشیده بود!!!!
کفت برید؟ :)

علی ارشدی در 23/1/1391 | 02:55 گفت:

8/8/88 چه روزی بود تولد امام رضا!
مشهد غلغله بود تف به این شانس من اون روز آزمون گاج داشتم(کلاه بردارای متقلب) عصرشم جلسه مشاوره :( ولی بقیه اش رو خوش گذروندم :دی

این گل آرتتا دیقه 87 بوده ها :-"
شکلکشو برو تو مسنجر ببین چیه

مهران کاظمی در 23/1/1391 | 02:40 گفت:

به شدت، یاد 8/8/88 افتادم