ادای احترام به رئیس و فلسفه مدیریت منحصر به فردش!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 95,470 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ادای احترام به رئیس و فلسفه مدیریت منحصر به فردش!!

این یه مقاله از اقا بهنامه یک توپچی ,,
من خوندم و احساس غرور کردم از اینکه هوادار ارسنالم

شما هم بخونید بد نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


فلسفه ما در فوتبال بی نظیر است. ما هزینه های دیوانه وار انجام نمی دهیم ولی در عوض این پول ها را به شیوه های محافظه کارانه تری سرمایه گذاری می کنیم.

بدهی های ما تحت کنترل است و از لحاظ اقتصادی ما در جهت و تراز مثبتی پیش می رویم.... اما اگر امروز من قرار باشد با یکی از دوستان منچستری خود بحث کنم جملاتی مانند اینها را خواهم شنید :

"آخرین باری که با هم بازی کردیم رو یادته؟"

" آخرین جامی که گرفتین کی بود؟"

اما در سطح منطقی و کلان باشگاهی هیچ کس نمی تواند جوابی بدهد. این به آن معنی نیست که آنها جوابی دارند و جواب نمی دهند بلکه رک و پوست کنده بگویم آنها هیچ جوابی ندارند که بدهند.

منظورم اینه که به موقعیت باشگاهی ما ( بزنم به تخته) و آنها نگاه کنید متوجه می شوید. اما متاسفانه اینها نادیده گرفته می شوند. من در مورد نادیده گرفتن های کوچک صحبت نمی کنم همه کس اینها را نادیده می گیرند حتی رسانه های انگلیسی.

شما در اینترنت مقاله های بسیار کمی خواهید یافت که در مورد حرکت مثبت آرسنال سخن میگویند و آنها نیز توسط وبلاگ نویس ها نوشته شده نه رسانه های رسمی!!

پس به طور کلی آنچه که آرسن ونگر انجام می دهد از نظر سایر طرفداران باشگاه های دیگر بزرگ نیست بلکه فقط در چشم ما توپجی ها بزرگ جلوه میکند.

شخصا من فلسفه ای که این مرد به باشگاه القا کرده را می پسندم همانطوری که باشگاه خود را دوست دارم و از نحوه ی بازی فوتبال آن لذت میبرم. فلسفه ونگر که سعی میکند باشگاه را با ثبات نگه دارد از لحاظ مالی به سود رسانی برساند اینها همه مثل یک ماه در شب واضح است ولی مردم آن را به مانند یک ستاره در روز روشن میبینند.

این طرز اداره یک باشگاه به هیچ وجه ساده نیست ، امثال فرگوسن و مورینیو هم نتوانستند این کار را انجام دهند چون این کار یک نظم بسیار قوی می خواهد به اضافه زمان و همچنین صرف کردن خانواده و زندگی خود برای باشگاه .

این کاری است که آرسن ونگر انجام داده ولی آیا از او به اندازه لازم قدر دانی شده؟ (احتمالا فرگوسن با بدهی های که برای منچستر بوجود آمده آرسن ونگر را پیش خودش ستوده )

بلی شاید از لحاظ بین المللی فدراسیون آمار و ارقام فوتبال به ونگر به خاطر این کارهایش برگزیده باشد ولی از نظر من این جایزه در مقابل این همه کار که این مرد فرانسوی برای باشگاه انجام داده ناچیز است.

کارهایی که ونگر انجام می دهد هیچ وقت مورد تقدیر واقع نشده (حداقل نه به اندازه کافی)- او کاری را انجام می دهد که متفاوت است و البته درست.

واقعا برای برترین لیگ جهان بسیار شرم آور است که پول در آن حرف اول را می زند. اگر بخواهیم تیم هایی که با پول های هنگفت مالکانشان اداره می شوند را حساب کنیم باید منچستر سیتی - چلسی و لیورپول را از این دسته بدانیم و همچنین منچستر را نیز به خاطر شایعات پیرامون سرمایه دار قطری به این دسته اضافه کنید.

در حالی که تیمی مثل آرسنال که تلاش میکند با تکیه بر سرمایه های خود باشگاه فوتبال را ادامه دهد این وسط مورد تمسخر و انتقاد واقع می گردد.

من مطمئن هستم خیلی از هواداران دیگر تیمها فدراسیون آمار و ارقام فوتبال را برای انتخاب ونگر به عنوان برترین مربی دهه اخیر مورد انتقاد قرار می دهند. اگر شک دارید سری به وبلاگ های تیم هایی مثل چلسی و منچستر بزنید و به شما قول می دهم که می گویند می بایست مربی آنها انتخاب می شد چرا؟ به خاطر جام هایی که برای آنها بدست آورده!!!

من نمی گویم که من دوست ندارم جامی برنده شویم !! اما اگر قرار باشد باشگاهم به مانند منچستر زیر قرض و بدهی برود خیر نمیخواهم.

ما در جهانی زندگی می کنیم که مدیریت حرف اول را می زند وقتی ونگر در حال اداره آرسنال است ما احساس ناراحتی نداریم و حس میکنیم که باشگاه در دستان خوب وگرم ونگر جای امنی دارد.

ونگر آرسنال را در سطحی نگه داشته که از آن انتظار میرود. هر سال در جام باشگاه ها حظور دارد و همیشه از گروه خود صعود کرده و سابقه رسیدن به فینال و نیمه نهایی را نیز دارد.

البته من می دانم که هیچ جامی را نبرده ایم ولی با این حال شیوه مدیریتی را که ما را به همین جاها رسانده ستایش می کنم.

اگر یک مثال بد مدیریتی برای تیمی که مانند ما در همان سطح بود می خواهید نگاهی به لیورپول بیندازید که به چه روزی افتاده است.

آرسن ونگر مردی است که زندگی خود را وقف باشگاهی کرده که ما به آن عشق می ورزیم- او بازیکنانی را پرورش میدهد و بزرگ می کند که خودشان فکر میکنند بی مصرف هستند و آنها به سطح اول کلاس جهانی میرساند الکس سانگ نمونه ای از این بازیکنان است.

او ایمان خود را به بازیکنان انتقال می دهد و مسئولیت هایی به آنها می دهد که هرگز تجربه آنها را نداشته اند.


منبع:
football-talk.co.uk

حال شما هم مثل من احساس غرور میکنید یا......؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 18/8/1390 | 16:24 گفت:

اگه اون قانون مالی که ونگر به فیفا پیشنهاد داده تصویب بشه(که هزار سال دیگه هم نمیشه)به همتون ثابت میشه که ونگر چقدر بزرگه و در مربیگری یک نابغه است..............شما کی میخواد این مطلبو بگیرید که ونگر از فوتبال پولکی بیزاره.............

sam baygan در 18/8/1390 | 14:29 گفت:

آرسنال تو لیگ مدعی قهرمانیه اما قهرمان نمیشه!
آرسنال سومین باشگاه ثروتمند جهانه اما تیم تهی از چن تا ستارست!
آرسنال یک تیم بزرگه ولی تو یه بازی از رقیب دیرینش 8 تا میخوره!
آرسنال همیشه تو لیگ قهرمانان حاضر میشه اما فقط همین،حاضر میشه!
آرسنال تیمیه که با رفتن 2 بازیکنش تا رده 17 ام جدول سقوط میکنه!
آرسنال یکی از بزرگترین مربی های دنیا رو داره که از 7 ساله emarates cup جلوتر نمیره!
آرسنال تیمیه که تا فینال اتحادیه پیش میره اما به تیمی مثل بیرمنگهام میبازه که همون فصل سقوط کرد!
آرسنال هوادارایی داره که تا 100 سال دیگه حاضرن تیم خوب بازی کنه(که اونم الان ازش خبری نیست)،چه با جام چه بی جام!
آرسنال تیمیه که هواداراش به نشان اعتراض مجبورن پرچم تیم بی هویتی مثل من سیتی رو بالا ببرن!
من عشق برخی هوادارا رو به آرسنال تحسین میکنم اما واقعا شما از این وضع راضی هستین؟واقعا من میخوام بدونم آستانه تحملتون جقده؟ تا کی میخواین از این سیاست ها حمایت کنه؟فک میکنین با این سیاست ها میشه جلوی تیمایی مثل یونایتد و سیتی تو لیگ و بارسا و رئال و ... تو اروپا نتیجه گرفت؟اگه میشه به ما هم بگین که متوجه بشیم.
این حرفا خطاب به شخص خاصی نیست و حرفای شخص منم نیست.خواهش میکنم دوستان تو کامنتاشون منطقم جا بدن.

سید امین هاشمی در 18/8/1390 | 14:02 گفت:

دادا فایلش pdf ‎‎;‎-‎) ? ‎ممنون بخاطر زحمتتون.

نیما در 18/8/1390 | 13:52 گفت:

اقا سعید من فکر میکنم شما باید یه سری تحقیقات انجام بدی در مورد فوتبال: ونگر هیمشه تحت فشار مالی بوده که بازیکن جوون خریده , فقط 1نمونش smalingکه ارسنال بهش 500000پوند پیشنهاد داد ولی اخر منچستر 6000000پوند خریدش یعنی12 برابر!!!!!!!! اگه ونگر پول داشت که میخریدش.... الان رئال مادریدو به منم بدن قهرمانش میکنم.مربی وقتی شناخته میشه که فقر تیمو قهرمان کنه(مثله مورینیو در پورتو),در ضمن ارسنال همیشه جزو تراز اول ترین تیمای جهان بوده,همین اقای فرگوسن(بهترین مربی جهان!!)از بارسا 3-1 باخت ولی ما تونستیم 2-1 ببریمش در ضمن به بازیکنای 2 تیم سال پیش دقت کن.مثلا دروازه بان ها ون در سار و ژسنی یا ژورو و فردیناند
ایا واقعا فرگوسن بهتره؟؟؟؟!!!!!

hamed در 18/8/1390 | 12:04 گفت:

آرسنال اگه الان توی تیم های باشگاهی جهان نامی برای خودش دستو پا کرده به خاطر آرسن ونگر بوده....

hamed در 18/8/1390 | 12:03 گفت:

آرسنال همیشه جزء مدعی های قهرمانی بوده و هست ودر نهایت کسی که قهرمان بشه مهمه نه اینکه چند تا از حریفت خوردی درضمن هر بازی رفتی یک برگشتی هم داره آرسنال توی بازی برگشت به منچستر و منچستری ها نشون میده بازی چیه یا همین فرگوسن که میگن بهترین مربی جهانه اگه بودجه ای رو که باشگاه منچستر برای خرید های جدیدش به فرگوسن میده ، باشگاه آرسنال به آرسن ونگر میداد اونوقت معلوم میشد بهترین مربی جهان کیه..........

saeed در 18/8/1390 | 11:42 گفت:

اولا فرگوسن بهترین مربی دنیاست وبا هیچ مربی نمی شه مقایسش کرد بعدشم شما مثل اینکه سود دهی و تراز مثبت مالی باشگاه برای تو از کسب افتخار وجام مهمتره ولی من همچین نظری ندارم شاید تو وامثال تو از خوردن 8 تا گل ازمنچستر و ریختن آبروی چندین ساله آرسنال نارحت نمی شید در عوض این سوده مالی که می مونه؟ من بازم میگم ونگر باشگاه آرسنال رو تبدیل به آزمایشگاه شخصی خودش کرده بازیکنای بی ارزش رو می خره تبدیل به ستاره می کنه می فروشه کلی پول میره تو جیبه مدیرای باشگاه خودشم میشه بهترین مربی باشگاهم که قربانیی بیش نیست این وسط همه راضیند به جزء هوادارا که زیاد مهم نیستن البته تا امثال تو موندن دلشون گرمه

علی ارشدی در 18/8/1390 | 11:32 گفت:

جام خیلی مهمه ولی من همیشه گفتم فقط یک تیمه که جامو میبره و ما در این سالها همیشه قدم آخرو کم آوردیم بدبختانه

Fateme در 18/8/1390 | 10:08 گفت:

شهرام ممنون واسه مقاله اما ما همین جوریم به آرسنالی بودنمون افتخار میکنیم نیازی به این کارا نیست داداش !
البته من با بعضی قسمتای این متن مخالفما .... ولی حال ندارم بنویسم !! من فک میکنم اینا نظرات شخصی نویسنه است نه حرف دل همه آرسنالیا .
بعدشم این که کی میگه لیورپول با ما در یک سطح بوده ؟؟؟ این دیگه از اون حرفا بودا !!

محمد رستگار در 18/8/1390 | 09:49 گفت:

باشگاه درآمدزايي مي كنه تا وضع تيمشو (حداقل يكي از كارهاش اينه)سرو سامون بده...نه اينكه اون پولا تبديل به چيزاي ديگه اي بشن...تيم اون قدري داره كه قرارداد ستاره هاش رو تمديد كنه و ستاره بخره..چرا اين كار رو نمي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من در مورد ونگر احساس غرور مي كنم!!!

محمد رستگار در 18/8/1390 | 09:41 گفت:

منچستر بدهي داره ولي نابود نمي شه.اما هوادار جام مي خواد.ما به اسم فوتبال طرفدار ارسناليم.بيزنسمن كه نيستيم!

mostafaa در 18/8/1390 | 09:39 گفت:

موافقم
مقاله ی جالبی بود

محمد اصغری در 18/8/1390 | 06:01 گفت:

واقعا جالب بود
تفاوت ونگر باعث شده که دوست داشتنی بشه
دقیقا نه هیچ مربی مثل ونگره و نه هیچ باشگاهی مثل ارسناله
ولی جام هم جای خود داره
امیدوارم این فصل یه جام ببریم تا دهن همه بسته شه

arash در 18/8/1390 | 04:20 گفت:

جالب انگیز بود
در اینکه فرگوسن مثل ونگر نیست شکی نیست

arash در 18/8/1390 | 04:19 گفت:

جالب انگیز بود
در اینکه فرگوسن مثل ونگر نیست شکی نیست