مدافع آرسنال: نمي‌توانم آرسنال بدون ونگر را تصور..

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 98,369 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مدافع آرسنال: نمي‌توانم آرسنال بدون ونگر را تصور..

ژورو مدافع سوئيسي آرسنال گفت كه اين تيم تنها با وجود ونگر مي‌تواند موفق باشد.
ایسنا

آرسنال با هدايت آرسن ونگر سرمربي فرانسوي خود فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال انگليس را ضعيف آغاز كرد و نتايج دور از انتظاري گرفت. همين مسئله باعث شد تا بسياري از رفتن ونگر پس از 15 سال از جمع توپچي‌ها خبر دهند اما رفته رفته نتايج آرسنال بهتر شد و با 5 پيروزي متوالي خود را از شرايط بحراني خارج كرد.

يوهان ژورو مدافع سوئيسي آرسنال با بيان اينكه نمي‌تواند رفتن ونگر از آرسنال را تصور كند، گفت: ونگر مربي بسيار بزرگي است و سال‌ها براي آرسنال زحمت كشيده است. باشگاه آرسنال براي پيشرفت خود به چنين مربي بزرگي نيازمند است. رفتن او از جمع توپچي‌ها اصلا نمي‌تواند به نفع باشگاه باشد.

وي افزود: ما در بازي‌هاي اول فصل نتايج ضعيفي گرفتيم و اصلا نتوانستيم انتظارات را برآورده كنيم اما پيروزي مقابل سوانسي نقطه تحولي در تيم بود. ما بعد از آن پيروزي گذشته از آنكه در تمام بازي‌ها پيروز شديم، توانستيم فوتبال زيبايي را به نمايش بگذاريم و دل هوادارانم را به دست آوريم.

وي در پايان درباره سخنان نژادپرستانه بعضي از بازيكنان شاغل در ليگ برتر گفت: مسئله نژادپرستي همواره درانگليس باقي خواهد ماند و برچيده نخواهد شد اما از بازيكنان مي‌خواهم كه براي مقابله با چنين مسئله‌ي زيان‌آور و ناپسندي تمام تلاش خود را به كار برند. ما براي كم كردن اين پديده غير انساني نيازمند تلاش و همبستگي هستيم.

آرسنال در حال حاضر با 22 امتياز و تفاضل گل كمتر نسبت به ليورپول و چلسي در رده هفتم جدول رده‌بندي قرار دارد


حامد توپچی حال کردی یا نه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 13/9/1390 | 20:18 گفت:

جورو هم بیش از حد حرف میزنه

saeed در 3/9/1390 | 10:23 گفت:

لعنت بر این ژورو ملعون

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 02:45 گفت:

اوه اوه حامد سندروسو که نگو عجوبه بود این بشر انگار مغزتواون کله ی پوکش نبود

hamed در 3/9/1390 | 01:12 گفت:

تبریک به همه.......

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 23:04 گفت:

چراازش بدت میادآقاحمید؟

HAMED toopchi در 2/9/1390 | 22:46 گفت:

دوستان من جدي ميگما. من به شدت از اين چندشم ميشه، نطقشم كه باز شده ماشالا ! من از دوتا از بازيكناي تيم نفرت دارم يا داشتم.. البته ببخشيد. سليقه ايه.
1. سندروس
2. همين ملعون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 22:45 گفت:

یادتونه بازی پارسال آرسنال بارسلوناتولندن؟ونگرژورورومأمورکرده بودمسی روبگیره یادمه مسی تواون بازی اصلاندیدمش چون ژورونمیذاشت تکون بخوره وبعدش گواردیولامجبورشددقیقه 70مسی روتعویض کنه.این یعنی ونگربه ژورواعتمادداره

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:42 گفت:

ای جان . این ژورو هم بعد عمری صداش در اومد .من که فکر می کردم لاله ولی معلومه اینم زبون داره.
دیدن داره اون روزی که ژورو و دکتر جنکینسون تو لیست بهترین بازیکن های فیفا باشن..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arash در 2/9/1390 | 22:29 گفت:

منم تصور ارسنال بدون ژورو برام غیر ممکنه

حمید فرازی در 2/9/1390 | 22:25 گفت:

حامد جان بهت تبریک میگم.واقعا رفتن ونگر به ضرر ژورو هست

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:23 گفت:

شهرام دمت گرم
راجع به ژورو شفاف سازي كردي

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:21 گفت:

انقدر به ژرو گير ندين .برامون زشته خود زني
ديشب فيل جونز وفردينناند 2 تا گل ناز دادن به بنفيكا شما هنوز ميگيد ژورو
اميدوارم با پيش رفتش در اينده حامد رو شرمنده كنه

HAMED toopchi در 2/9/1390 | 22:14 گفت:

من الان دچار فقدان خون رساتي مغزي شدم!!!!. دمت گرم. بابا

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:59 گفت:

حامد کجایی؟؟؟ بیا ببین ژورو گرد و خاک کرده

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

رضا جون خوبی داداش ؟ فکر کنم خوشی مراسم عقد هنوز ولت نکرده ها :))

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 21:27 گفت:

من میگم ژوروبهترین بازیکن آرسناله حتی ازفانپرسی هم بهتره حاظرم فانپرسی بره ولی ژورووشاماخ نرن

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 21:27 گفت:

من میگم ژوروبهترین بازیکن آرسناله حتی ازفانپرسی هم بهتره حاظرم فانپرسی بره ولی ژورووشاماخ نرن